Arocs

Jauns spēks būvlaukumā.

Jaunais Arocs unikālā veidā apvienojot jaudu, izturību un efektivitāti, pārliecinoši turpina Mercedes-Benz vairāk kā 110 gadu garas tradīcijas būvniecības segmenta automašīnu ražošanā. Kas vairāk: tas virza to uz nākotni ar inovatīvām, uz nākotni orientētām tehnoloģijām. Un visos uzdevumos viņš pierāda, kā bija tiem radīts.

Ar viņa motora augsto griezes momentu, augstas noslodzes piedziņas konfigurāciju jūs varat pārliecinoši kontrolēt jebkuru braukšanas situāciju. Jo Arocs rāda augstus rezultātus arī pie izmantošanās smagos apstākļos. Tas ir pateicoties tā spēcīgai, cietai šasijai, piekarei un rāmja konstrukcijai, kura arī raksturo tā sevišķi augstas noslodzes.

Arocs augsta efektivitāte ir jūsu panākumu stabils pamats. Līdztekus zema patēriņa Euro VI standarta motoriem, daudzu sastāvdaļu pagarinātām kalpošanas laikam, zemākam remonta un apkopes izmaksām plus iespaidīgai piemērotībai virsbūves montāžai un arī plašam produktu klāstam gandrīz visiem pieteikumiem celtniecības transportā nodrošināšana, pierāda ka transportlīdzeklis ir ļoti ekonomisks lietošanā. Īsumā: Arocs var sniegt visu, kas no tā prasīts ikdienas dzīvē. Būvlaukumā. Un uz ceļa. Kāpiet iekšā un izmantojiet jauno spēku būvniecībā.

"The new Arocs" webspecial

The new force in construction.

Transport Online

The virtual magazine for mobile business

iPad transport app

Download free of charge from the iTunes App Store