Efektīvāk vadīt, efektīvāk būvēt

Aroc izstrādes un būvniecības laikā tika īstenota visu tehnisko pasākumu rinda, un tam bija tikai viens mērķis: lielāka efektivitāte. Konkrēti runājot: mazāki patēriņi un zemākas izmaksas. No pirmās dienas un turpmāk. Un visā izmantošanas laikā.

Ar Arocs, būvniecības transports kļūst efektīvāks, nekā jebkad agrāk. Jo tas ietaupa tur, kur jāveic izšķirošus soļus un ir bažas par pateriņu. Būtisks faktors šeit ir Mercedes PowerShift 3 automatizēta transmisija, kura tiek izmantota Aroc kā standarts. Bet augsta aroc efektivitāte sākas ar ko citu. Ar savu augsto griezes momentu Euro VI dzinējiem, kas ne tikai patērē jūtami mazāk degvielas - bet arī kalpo ievērojami ilgāk. Patēriņa optimizēts palīgaprikojums, izsmalcināta aerodinamika un zemas rites pretestības riepas veikc papildu iemaksas par zemām degvielas izmaksām.

Virs šī veida standarta-specifikācijas FleetBoard® EcoSupport vadītāja atbalsta un pēc izvēles pieejama FleetBoard® braukšanas analīze sniedz palīdzību, lai ietaupītu degvielu.

Zemām vispārējām izmaksām, mēs esam aprīkojuši Arocs ar gariem, slodzes atkarīgiem apkopes intervāliem un remontu un uzturēšanas draudzīgu dizainu. Daudzu sastāvdaļu palielināts kalpošanas laiks un ne mazāk priekšzīmīgāko vieglumu virsbūves montāžai arī tas uzlabos Arocs ekonomiku.

Viss vienā: katra būvniecības transportā uzdevumā Arocs dod izšķirošu ieguldījumu ar to, kā uz ceļa jūs esat vēl efektīvāks un veiksmīgāks. Katru dienu. Un katrā pieteikumā būvniecības transporta.