Labakais darbinieks smagākiem darbiem.

Arocs Loader un Arocs Grounder

Nozaru specifisko transportlīdzekļu koncepcijas.

Ar jauno Arocs, būvniecības transports ir efektīvāks nekā jebkad agrāk. Augot līdz šim standartam vēl lielākā mērā, pat tad, ja runa iet par kravnesības-jutīgo pielietojamību, piemēram, to, kas ietver pašizgāzēju puspiekabes un betona maisītājus, strādājot sarežģītos apstākļos, mēs esam izstrādājuši Arocs Loader * un Arocs Grounder * .
* Tikai dažādu modeļu varianti būs pieejami no 07/2013

Attiecībā uz kravnesības-jutīgiem pārvadājumiem

Arocs Loader gadījumā tika sistemātiski pārbaudīta katra iespēja ietaupīt uz transportlīdzekļa pašsvara, tur - kur tam ir tehniska jēga. Rezultāts: kravnesības optimizēti 4 x 2 puspiekabe vilcēji, kuri ir vieni no vieglākajiem celtniecības transportā. Un 8 x 4/4 betona maisītāji ar pilno masu 32 t, ar kuriem - pateicoties īpaši zemai pašmasai 9250 kg, maksimāli - jūs varat pārvadāt 8 kubikmetru betona maisījuma katrā braucienā. Tas atmaksājas. Jau no pirmās dienas.

Lielākai elastībai

Arocs Grounder ir paredzēts izmantošanai ekstremāli skarbos apstākļos. Citiem vārdiem sakot: izmantojot daudzus tehniskus pasākumus, tās kļuvis vel spēcīgāks un piedāvā īpaši augstu stabilitāti un kravnesību.

Ar Arocs Loader un Arocs Grounder Jūsu rīcībā ir divi augsta līmeņa strādnieki kuri var uzlabot efektivitāti būvniecības transportā. Labākais veids, kā iegūt vairāk informācijas un savu personīgo transportlīdzekļa konfigurāciju ir runāt ar savu Mercedes-Benz autorizēto dīleri.