Jauns spēks jūsu uzņēmumā

Izšķirošais faktors būvniecības transportā ir ne tikai veidot milzīgu spēka rezervi - bet arī izmantot pieejamo jaudu katrā situācijā. Arocs pārsteidz abos gadījumos. Dienas nāk un aiziet. Un katrā būvniecības transportā pielietojumā.

Jaunais Arocs var pārliecinoši iziet no katras braukšanas situācijas. Tāpēc, ka ir aprīkots ar spēcīgiem, augsta griezes momenta Euro VI dzinējiem, uzlabotu, standarta aprīkojuma Mercedes PowerShift 3 automatizētu transmisiju un jaunu, unikālu piekares un rāmja konstrukciju, vis standarta aprīkojumā.

Visas piedziņas sistēmas sastāvdaļas ir ražotas vienīgi Mercedes-Benz, un ir paredzētas īpašām prasībām būvniecības transportā. Piedziņas mehānismu inteliģenta vadība, dzinēju augsts griezes moments plus ļoti īsie Mercedes PowerShift 3 pārslēgšanas laiki nodrošina, ka ir pieejams vairāk enerģijas, nekā tas bija iepriekš.

Priekš labākas iespējamas vilces spējas un labu vadāmību piedziņas sistēma, šasija, piekare un rāmja forma precīzi apvienoti darba komandā, kura ir optimāli konfigurēta visiem Arocs transportlīdzekļiem konkrētā pieteikuma jautājumam uz ceļa, būvlaukumā vai ekstremālajos apstākļos.

Īsumā: precīzi saskaņota piedziņas sistēmas un slodzi nesošās konstrukcijas kombinācija, rūpējas par to, ka milzīga Arocs dzinēja jauda ir optimāli pārnesta uz zemes virsmas, un to vienmēr var izmantot mērķtiecīgi.