Ciets apvalks, ciets kodols. Paredzēts izturēt

Arocs. Kravas automašīna, kura dzīvo līdzās vienīgam standartam, kuru var noteikt - pat sarežģītos apstākļos: kā reālā dzīve.

Vai tas ir puspiekabes vilcējs, furgons, betona maisītājs vai lieljaudas pašizgāzējs - Arocs piedāvā optimālu ceļa un visu riteņu piedziņas variantu. Īpaši spēcīgs un elastīgs transportā līdzeklis katram izaicinājumam būvniecībā.
Visa Aroc izturība un kravnesība atspoguļojas tā kabīnēs. Tā izturīgajā kabīnes čaulā - kura 100% ir veidoja no pilnībā cinkota lokšņu metāla paneļiem - ar vienādā mērā sportisku un spēcīgu dizainu. Bet pilnīgi izturīgs, augstas kravnesības transportlīdzekļu dizains redzams pats pa sevi, ari ja tās noturīgums nav redzams pirmajā acu uzmetienā. Ar šasijas un piekares sastāvdaļām, optimizētām būvniecības transportam un divām savādāk konfigurētām ļoti stabilam rāmim, Arocs vienmēr saglabā labu seju pat sarežģītos apstākļos. Līdzatbildīga par šo: piedziņas sistēma paredzēta lielām slodzēm ar standarta-aprikojuma Mercedes PowerShift 3 automatizētu transmisiju - visi komponenti ir optimāli saskaņoti ar viņiem raksturīgu izcilu uzticamību. Un pat veicot darbus būvlaukumā ekstrēmos uzbraukšanas /nobraukuma leņķos un apgāšanas leņķi, lai vairs neizplatās bailes un panika, mēs esam aprīkojuši Arocs ar turpmāku īpašumu: optimizēto klīrensu. Kā jūs varat redzēt, Arocs ir domāts jebkuram uzdevumam.