Jauna pakalpojuma klase

Pakalpojumi efektivitātes paaugstināšanai

Jūsu rīcībā vesels klāsts mūsu pielāgoto pakalpojumu, lai nodrošinātu, ka viss galu-gala darbojas nevainojami. Līdzās plašajam Eiropas mēroga darbnīcu tīklam, kas ietver telemātiku, mobilitāti un finanšu pakalpojumus viss pielāgots, lai apmierinātu jaunā Arocs vajadzības, palīdzot nodrošināt, lai uz ceļa jūs būtu īpaši ekonomisks.

Pakalpojumi efektivitātes paaugstināšanai

Starp citu, ar Mercedes-Benz Custom Tailored Trucks Jūsu rīcībā ir kompetents partneris speciālo transportlīdzekļu pasūtīšanai pēc individuāla projekta.

Mūsu pakalpojumu portfelis ietver arī MercedesServiceCard un, piemēram, Mercedes-Benz Vadītāju Apmācības kursi **, kur ne tikai tiek mācīts īpaši degvielas taupīšanas un tādējādi ekonomisks braukšanas stils, bet kur dalībnieki arī uzzina par droša veida braukšanu. Klientu informācijas centra (BIC) kurā jūs varat saņemt padziļinātus padomus, un jūs varat vadīt, pārbaudīt un salīdzināt ap 180 transportlīdzekļus pilnībā aprīkotus ar virsbūvēm, kā arī uzzināt par mūsu plašo pakalpojumu klāstu.

Jūsu rīcībā ir vēl viens mūsu pakalpojumu ģimenes loceklis - TruckStore veida, lietotu Mercedes-Benz transportlīdzekļu partneris, kas atbilst vis augstākām prasībām. Starp citu, tāda ambicioza lieta, kā jauna Aroc plaša piederumu kolekcija, arī pastāv. Kā jūs varat redzēt, mēs darām visu iespējamo, ko varam, lai nodrošināt ka jūs patiešām jūtaties jaunajā Arocs kā mājās, lai Jūs vienmēr paliktu kustībā un ka vienmēr īpaši efektīvs.

* Tikai kopa ar papildus aprīkojuma telemātikas sistēmu FleetBoard®
** BlueEfficiency Power pakalpojums