Digitālās lietošanas instrukcijas.

Iepazīstiet automobiļa funkcijas interaktīvi.

Ask Mercedes lietotne


Jūsu viedais virtuālais asistents.

Ask Mercedes lietotne


Jūsu viedais virtuālais asistents.

Fotogrāfijā redzams galvenais Ask Mercedes attēls. Attēlā redzams viedtālrunis ar šādu uzrakstu: „Any questions?”, zem tā oreols un trīs punkti. Fonā redzams oreols ar krāsu pāreju no fuksīna uz ciānu.

Ilga meklēšana un lietošanas instrukcijas šķirstīšana paliek pagātnē. Izmantojot papildināto realitāti, Ask Mercedes izskaidro visas būtiskās jūsu Mercedes automobiļa funkcijas viegli saprotamā un uzskatāmā veidā.

Vai vēlaties zināt, kā darbojas stāvvietā novietošanas palīgierīce? Vai arī vēlaties sasaistīt savu mobilo tālruni ar automobili? Ask Mercedes jums parādīs, kā tas darbojas. Uzdot jautājumus un tērzēt jūs varat vairākos kanālos, piemēram, lietotnē, Facebook Messenger, Google Home vai Amazon Alexa. Papildinātās realitātes funkcijas izmantošanai ir nepieciešama Ask Mercedes lietotne. Lejupielādējiet bez maksas vai tērzējiet Facebook Messenger.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Ask Mercedes lietotni nedrīkst izmantot braukšanas laikā.
Ask Mercedes šobrīd pieejams jaunajiem E un S klases automobiļiem. Citas sērijas tiks pievienotas 2018. gadā.

Guides lietotne


Lietošanas instrukcija viedtālrunim vai planšetdatoram.

Guides lietotne


Lietošanas instrukcija viedtālrunim vai planšetdatoram.

Attēlā ir redzami vairāki novietoti viedtālruņi ar atvērtu Guides lietotni.

Mercedes-Benz lietošanas instrukcijas jūsu viedtālrunim un planšetdatoram: Mercedes-Benz Guides lietotne jūsu viedtālrunī vai planšetdatorā nodrošina pamācības un meklēšanas funkcijas attiecībā uz jūsu Mercedes automobili, kā arī noderīgus padomus, piemēram, palīdzību avārijas gadījumā. Šīs lietošanas instrukcijas šobrīd nav pieejamas visām automobiļu klasēm.

Online Owner's Manual


Viss, kas jums jāzina drošai darbībai. Arī vecākiem Mercedes-Benz modeļiem.

Online Owner's Manual


Viss, kas jums jāzina drošai darbībai. Arī vecākiem Mercedes-Benz modeļiem.

Easily and interactively discover vehicle functions with the Online Owner's Manual.

Iepazīstiet funkcijas, izprotiet vadības ierīces un gūstiet vērtīgu ieskatu: tiešsaistes rokasgrāmata sniedz interaktīvu piekļuvi plašai informācijai par jūsu transportlīdzekli.