Attēlā redzama Mercedes-AMG GT 4 durvju kupeja priekšskatā pa diagonāli pilsētas ainavā ar apmalēm.

Mercedes-AMG GT 4 durvju kupeja.

Dzīve ir sacīkstes.

Jaunā Mercedes-AMG GT 4 durvju kupeja apvieno iespaidīgu sporta auto sniegumu ar eleganta četru durvju auto ikdienas praktiskumu. Izteiksmīgs dizains ar zemu nostieptu motora pārsegu, dominējošu priekšpusi un muskuļotu ķermeņa valodu izceļ četru durvju kupejas sportiskos gēnus.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Mercedes-AMG GT R: pārbaudīts līdz pašai robežai un norūdīts Nirburgringas „zaļajā ellē”.

Mercedes-AMG GT kupeja.

Sacīkšu braucēju roku darbs - pārveidots.

Modeļa pilnveidošanas ietvaros izsmalcināta dizaina uzlabošana, labākā veiktspēja, kā arī drošības un komforta kāpināšana iznes mūsu inženieru aizraušanos uz ceļa un padara tos par ļoti vēlamiem. Atkarībā no varianta, fokuss aizvien vairāk mainās no ikdienas sportiskuma uz bezkompromisu veiktspēju – no Mercedes-AMG GT, GT S un GT C līdz AMG GT R. Mercedes-AMG GT R jaunākais modelis izmanto GT sērijas potenciālu un padara mūsu inženieru pieredzi motorsportā reāli izbaudāmu.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Mercedes-AMG GT rodsters ir ideāla tipiskas AMG braukšanas veiktspējas un neierobežotas brīvdabas braukšanas baudas simbioze.

Mercedes-AMG GT rodsters.

Sacīkšu braucēju roku darbs - pārveidots.

Mercedes-AMG GT rodsteru modeļu klāsta pilnveidošana parāda, ka iespējams uzlabot pat sapņu automobiļus. Precīzi izsmalcinātais eksterjera dizains, visaptveroši uzlabotā kontrolpults un uzlabotā drošība un komforts, ko nodrošina jaunas palīgsistēmas, padara to vēl iekārojamāku. Katrs klients var izvēlēties, kas viņam ir svarīgāks - ikdienas praktiskums un komforts vai izcils sniegums: ar Mercedes-AMG GT, GT S, GT C un GT R ir pieejami četri pārliecinoši regulējumi.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN