Jaunais C klases sedans.

Klasisks sedans iedvesmojošā un dinamiskā interpretācijā.

Nav svarīgi būt labākam par pārējiem. Svarīgi ir kļūt labākam par sevi pašu. Tam ir nozīme. Gan sportā, gan uz ceļa. C klase ir izslavēta ar ideālām proporcijām, komfortu, kvalitāti un dzinuli: katru dienu, katrā braucienā pārspēt sevi atkal no jauna.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Benz C klases universālis sānskatā no priekšas.

C klases universālis.

Iedvesmojoši moderns.

Tieksme dzīties uz priekšu C klases universālim ir skaidri redzama: modernie LED lukturi nodrošina precīzu apgaismojumu – gaišāk un gudrāk nekā jebkad. Tie ir tikai sākums, jo uzreiz aiz tiem slēpjas elektrificēti dzinēji ar optimālām efektivitātes vērtībām. Pilnīgi digitāls priekšējais panelis, jaunākās palīgsistēmas, viens taustiņa piespiediens, kas mainīs jūsu noskaņojumu. Tik daudz jauna, taču viens nemainās: jaunās C klases dzinulis ir kļūt labākam katru dienu, katrā brauciena atkal no jauna.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzama Mercedes-Benz C klases kupeja sāniski pagrieztā priekšskatā.

C klases kupeja.

Sporta auto labākajā formā.

Jaunā C klases kupeja sajūsmina ar tās perfekti trenētajām aprisēm. Dinamiskās līnijas un izteiktie, muskuļotie laukumi vistiešāk apzīmē sportisku kupejas dizainu. Spēcīgi stila elementi, piemēram, jaunais buferis un sērijveida automobiļiem pieejamais dimanta režģis, piešķir tam izteiksmīgi individuālu raksturu.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Benz C klases kabriolets sāniski pagrieztā priekšskatā.

C klases kabriolets.

Vienreizējs komforts, braucot ar nolaistu jumtu.

Biežāk nodarbojieties ar sportu, vislabāk – zem klajas debess. C klases kabriolets paildzina āra sezonu visa gada garumā. Izsmalcināts komforts, braucot ar nolaistu jumtu: automātiskā vēja starpsiena un galvas telpas apsilde nodrošina neatkarību no vēja un laikapstākļiem, kā arī optimālus treniņa apstākļus.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN