Attēlā redzama Mercedes-Benz C klases kupeja sāniski pagrieztā priekšskatā.

C klases kupeja.

Sporta auto labākajā formā.

Jaunā C klases kupeja sajūsmina ar tās perfekti trenētajām aprisēm. Dinamiskās līnijas un izteiktie, muskuļotie laukumi vistiešāk apzīmē sportisku kupejas dizainu. Spēcīgi stila elementi, piemēram, jaunais buferis un sērijveida automobiļiem pieejamais dimanta režģis, piešķir tam izteiksmīgi individuālu raksturu.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā ir parādīta Mercedes-Benz CLA kupeja slīpi no priekšpuses.

CLA kupeja.

Uzkrītoši pašpārliecināta.

Pavisam jauna pilsētā un gatava atstāt paliekošu iespaidu. Dizains izceļ jūsu būtību. Sniegums piešķir ātrumu jūsu dzīvei. Saskarne runā jūsu valodā. Tā ir Tava jaunā CLA kupeja. Progresīvā dinamika no motora pārsega līdz aizmugurei. Slīpā priekšpuse skatās apņēmīgi uz priekšu. Bezrāmja durvis pasvītro daudzpusīgo kupejas raksturu. Ar muskuļotajām aprisēm un plato aizmuguri tā piesaista skatienus.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

CLS ir pārliecinoša jaunā laikmeta stila ikona. Skaidras plaknes un jutekliskas formas rada elpu aizraujošu eleganci.

CLS.

Ļaujieties dēkai.

Jauna dizaina ikonas interpretācija: no dinamiskā, uz priekšu noliektā priekšgala līdz pat izgaismotajām ventilācijas atverēm – CLS piemīt valdzinošs ārējais un iekšējais izskats. Ar pilnu novatorisko risinājumu jaudu, pateicoties jaunākajām palīgsistēmām, ENERGIZING komforta vadībai un EQ Boost funkcijai.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzama jaunā E klases kupeja.

Jaunā E klases kupeja.

Made to win the day.

Jaunā E klases kupeja ir izsmalcināta komforta un dinamiska sportiskuma sintēze. Kupejas dizains apvieno jaudīgas kontūras un nemainīgu mūsdienīgumu, kas īpaši redzams sportiskajā AMG Line. Katrs jaunās E klases kupejas skata leņķis izstaro dinamiku.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Benz S klases kupejas eksterjera dizains.

S klases kupeja.

Dizains – elpu aizraujošā iespaida vilinājums.

S klases kupeja nosaka jaunus standartus luksusa kupeju segmentā. Šī sapņu automobiļa jaunākā paaudze aizrauj ar fascinējošu, spēcīgu ārējo izskatu un elegantu, sev raksturīgu greznā salona dizainu.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzama Mercedes-Benz GLC kupeja.

Jaunā GLC kupeja.

Vairāk nekā SUV. Vairāk nekā kupeja. Vairāk nekā jebkad iepriekš.

Ir personības, kas vienmēr izceļas. Ar ārieni. Pašpārliecību. Un unikālu raksturu. Tāpat kā jaunā GLC kupeja, kas vislabāk prot apvienot labākās SUV un kupejas īpašības. Unikālā veidā. Dinamiskāka un sportiskāka nekā jebkad iepriekš.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Mercedes-Benz GLE kupejā apvienots sporta apvidus automobiļa (SUV) izskats ar kupejas dinamiku un eleganci.

GLE kupeja.

Vienreizēji veikla. Neparasti iespaidīga.

Autobūves mākslā GLE kupeja nozīmē jaunu ekspresionismu. Tajā apvienots sporta apvidus automobiļa (SUV) izskats ar kupejas dinamiku un eleganci. Tās dizains apvieno SUV un kupejas elementus, bet tās braukšanas īpašības – jaudu un veiklību. Augstā sēdekļa pozīcija ļauj baudīt pacilātu braukšanas sajūtu, un horizontālais līniju laidums salonā rada īpaši sportisku gaisotni. Piedzīvojiet modernu luksusu jaunā, dinamiskā formā.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzama Mercedes-AMG GT 4 durvju kupeja priekšskatā pa diagonāli pilsētas ainavā ar apmalēm.

Mercedes-AMG GT 4 durvju kupeja.

Dzīve ir sacīkstes.

Jaunā Mercedes-AMG GT 4 durvju kupeja apvieno iespaidīgu sporta auto sniegumu ar eleganta četru durvju auto ikdienas praktiskumu. Izteiksmīgs dizains ar zemu nostieptu motora pārsegu, dominējošu priekšpusi un muskuļotu ķermeņa valodu izceļ četru durvju kupejas sportiskos gēnus.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Mercedes-AMG GT R: pārbaudīts līdz pašai robežai un norūdīts Nirburgringas „zaļajā ellē”.

Mercedes-AMG GT kupeja.

Sacīkšu braucēju roku darbs - pārveidots.

Modeļa pilnveidošanas ietvaros izsmalcināta dizaina uzlabošana, labākā veiktspēja, kā arī drošības un komforta kāpināšana iznes mūsu inženieru aizraušanos uz ceļa un padara tos par ļoti vēlamiem. Atkarībā no varianta, fokuss aizvien vairāk mainās no ikdienas sportiskuma uz bezkompromisu veiktspēju – no Mercedes-AMG GT, GT S un GT C līdz AMG GT R. Mercedes-AMG GT R jaunākais modelis izmanto GT sērijas potenciālu un padara mūsu inženieru pieredzi motorsportā reāli izbaudāmu.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN