E klases sedans.

Braukšanas komforta un drošības simbols.

E  klases sedans ir pārliecinošs jaunās Mercedes-Benz dizaina filosofijas garabērns. Tajā iemiesots moderns stils un izkopts sportiskums kā nevienā citā augstākās klases sedanā. Mercedes-Benz Intelligent Drive tehnoloģijas ievērojami samazina vadītāja slodzi un gādā par komfortu un drošību tādā līmenī, kas ierasti sedanā nav pieejams, bet kas ir ļoti raksturīgs E klasei.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

E klases universālis.

Jauna inteliģence. Un vieta, kur to pilnveidot.

E klases universālis plašo luksusa klases telpu padara neticami elegantu – ar izcilu funkcionalitāti un vienreizēju komfortu. Turklāt tas ikvienā brīdī ir tik uzmanīgs kā neviens cits sērijveida automobilis: Mercedes-Benz Intelligent Drive tehnoloģijas padara E klases universāli par labāko partneri, ko var vēlēties ikviens darījumu ceļotājs, ģimene un visi satiksmes dalībnieki.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

E klases apvidus automobilis.

Modernas inovācijas.

Spontāni izbraucieni pa apvidu, lauku ceļiem, sniegu un smiltīm – E klases apvidus automobilis labprāt un ar pārliecību nogriežas no iemītās takas. Spēcīgās sporta apvidus automobiļa (SUV) pazīmes iemieso pilsētas dzīvesveidu. Inovatīvās tehnoloģijas ļauj optimāli apvienot E klases raksturīgo komfortu un bezceļu braukšanas prasmes. Uzziniet, cik plaša telpa pieejama luksusa klases automobilī, arī braucot ārpus asfaltētiem ceļiem.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

E klases kupeja.

Moderns luksuss plašā telpā.

Ekskluzīvo Gran Turismo automobiļu tradīcijās jaunā E klases kupeja četrās pilnvērtīga lieluma sēdvietās nodrošina lielisku komfortu un plašu vietu, kas ir kā radīta ceļošanai. Neviena cita kupeja nepiedāvā tik dinamisku un drošu braukšanu. Pateicoties nevainojamām proporcijām un jutekliskai skaidrībai, jaunā E klases kupeja ir īstena dizaina klasika. Tās vienreizējais tehnoloģiju komplekts to padara par inteliģences meistardarbu – Masterpiece of Intelligence. Ko gan vēl gaidāt?

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Jaunais E klases kabriolets.

Esiet atvērts intensīvam baudījumam.

Komforts un luksuss zem klajas debess: jaunais E klases kabriolets būvēts labākajās atvērto, ar klasisko mīksto jumtu aprīkoto kabrioletu tradīcijās. Tajā apvienots tīrs, juteklisks dizains, vismodernākā tehnika un plašs salons, kur ērti braukt lielus attālumus četrām personām. Dodieties sportiskā un greznā braukšanas piedzīvojumā un maksimāli izbaudiet braukšanu zem klajas debess.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN