Attēlā redzams C klases universālis

Jaunais C klases universālis.

Iedvesmojoši moderns.

Tieksme dzīties uz priekšu jaunajam C klases universālim ir skaidri redzama: ļoti modernie Full LED lukturi nodrošina precīzu apgaismojumu – gaišāk un gudrāk nekā jebkad. Tie ir tikai sākums, jo uzreiz aiz tiem slēpjas elektrificēti dzinēji ar optimālām efektivitātes vērtībām. Pilnīgi digitāls priekšējais panelis, jaunākās palīgsistēmas, viens taustiņa piespiediens, kas mainīs jūsu noskaņojumu. Tik daudz jauna, taču viens nemainās: jaunās C klases dzinulis ir kļūt labākam katru dienu, katrā brauciena atkal no jauna.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams E klases universālis

E klases universālis.

Jauna inteliģence. Un vieta, kur to pilnveidot.

E klases universālis plašo luksusa klases telpu padara neticami elegantu – ar izcilu funkcionalitāti un vienreizēju komfortu. Turklāt tas ikvienā brīdī ir tik uzmanīgs kā neviens cits sērijveida automobilis: Mercedes-Benz Intelligent Drive tehnoloģijas padara E klases universāli par labāko partneri, ko var vēlēties ikviens darījumu ceļotājs, ģimene un visi satiksmes dalībnieki.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams E klases All-Terrain

E klases All-Terrain.

Modernas inovācijas.

Spontāni izbraucieni pa apvidu, lauku ceļiem, sniegu un smiltīm – E klases All-Terrain automobilis labprāt un ar pārliecību nogriežas no iemītās takas. Spēcīgās sporta apvidus automobiļa (SUV) pazīmes iemieso pilsētas dzīvesveidu. Inovatīvās tehnoloģijas ļauj optimāli apvienot E klases raksturīgo komfortu un bezceļu braukšanas prasmes. Uzziniet, cik plaša telpa pieejama luksusa klases automobilī, arī braucot ārpus asfaltētiem ceļiem.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN