Mercedes-AMG A 35 4MATIC sedans.

Griezes moments

400 Nm līdz 500 Nm<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>

Paātrinājums

4,7 s līdz 3,9 s

no 0 līdz 100 km/h

Jauda

no 225 kW līdz 310 kW<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>

Eksterjera dizains


Tūlītējs j-ā-ā-ā-ā-ā-ā!

Eksterjera dizains


Tūlītējs j-ā-ā-ā-ā-ā-ā!

 • Mercedes-AMG A 35 4MATIC

  Raksturīgais AMG radiatora režģis, priekšējais nosegs ar deflektorplāksnītēm pie gaisa ieplūdes režģa, priekšējais gaisa plūsmu sadalošais dekoratīvais elements sudraba hroma krāsā pauž nepārprotamu nostāju: tipisko Mercedes-AMG nostāju. Tikpat raksturīgi AMG: papildaprīkojumā pieejamie 48,3 cm (19 collu) riteņi ar vairāku spieķu dizainu un AMG sānu sliekšņu apdare. Spēcīgs pieteikums ne tikai vizuāli.

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC sāniskā skatā no aizmugures.
  Video redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  Skatīties vēlreiz

  AMG priekšējais nosegs

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC priekšskatā.

  Eksterjerā atrodami papildu izteiksmīgi Mercedes-AMG A 35 4MATIC elementi:

  – AMG raksturīgais radiatora režģis un AMG uzraksts
  – priekšējais nosegs ar īpašām deflektorplāksnītēm kā gaisa vadības elementiem pie ārējām gaisa ieplūdes atverēm
  – sudraba hroma priekšējais difuzors un dekoratīvie elementi uz ārējo gaisa ieplūdes atveru lamelēm

  AMG aizmugurējais nosegs

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC skatā no aizmugures.

  Zīmīgais AMG aizmugurējais nosegs ar raksturīgo difuzora dizainu un četrām vertikālām spurām un divi apaļi, hromēti izplūdes caurules uzgaļi ar 90 milimetru diametru garantē augstu atpazīstamību.

  48,3 cm (19 collu) AMG vieglmetāla riteņi ar vairāku spieķu dizainu

  Attēlā redzama Mercedes-AMG A 35 4MATIC priekšpuse.

  48,3 cm (19 collu) AMG vieglmetāla riteņi ar vairāku spieķu dizainu, matēti melni, pulēti, 235/35 R19 uz 8 J x 19 ET 40.

 • Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+

  Vadībā jau no starta brīža: izteiksmīgi sportiskais dizains paceļ Mercedes-AMG A 45 modeļus augstāk par Mercedes-AMG A 35 4MATIC un AMG Line. Pateicoties atsevišķajam priekšējam nosegam un AMG raksturīgajam radiatora režģim, kā arī motora pārsega ar Powerdomes, Mercedes-AMG A 45 modeļi redzami atšķiras. Salīdzinājumā ar Mercedes-AMG A 35 4MATIC ievērojami platākie priekšējie spārni iespaidīgi demonstrē braukšanas prieku.

  Attēlā priekšskatā redzams Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ sacīkšu trasē.
  Skatīties vēlreiz

  Dinamiskais skats no aizmugures

  Attēlā no aizmugures redzams pilnā ātrumā braucošs Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.

  Arī pie sportiski platās aizmugures divi apaļie dubultās izplūdes caurules uzgaļi ar 82 milimetru diametru (Mercedes-AMG A 45 4MATIC+) un 90 milimetru diametru (Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+) ir absolūts baudījums acīm. Tāpat kā īpašais difuzora dizains ar četrām vertikālām spurām. Ainu pilnveido AMG apmale uz jumta spoilera automobiļa krāsā.

  Riteņi un bremžu suporti

  Attēlā redzami Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ riteņi un loki.

  Papildaprīkojumā pieejamie 48,3 cm (19 collu) kalti riteņi ar krustenisko spieķu dizainu un sarkanas krāsas bremžu suporti pilnveido spēka paketi. Kā nekā no jauna izstrādātā AMG četru cilindru motora ar turbopūti spēks ir optimāli ir jāpārnes uz ceļa.

  AMG priekšējais nosegs un Powerdomes

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ AMG priekšējais nosegs un Powerdomes.

  Ar atsevišķo priekšējo nosegu un AMG raksturīgo radiatora režģi, platajiem spārniem priekšpusē, kā arī izteiksmīgo motora pārsegu ar Powerdomes, Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ nepārprotami atšķiras no Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

  Spārni

  Attēla redzams Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ spārns.

  Vēl viena, skaidra atšķirība: lielā šķērsbāze priekšpusē ar plati novietotiem spārniem. Uz tiem redzamais uzraksts “TURBO 4MATIC” uzreiz piesaista uzmanību un parāda: tuvojas Mercedes-AMG A 45 modelis.

Interjera dizains


Instant Connected.

Interjera dizains


Instant Connected.

 • Mercedes-AMG A 35 4MATIC

  Sniegums, kur vien skatiens vēršas: ar MBUX multivides sistēmu un rādījumu stilu Supersport režīmā Mercedes-AMG A 35 4MATIC interjers pozitīvi izceļas citu starpā. Emocijas aizraujošs izpildījums un intuitīvi vadāma struktūra divos displejos saplūst vienā ‒ platekrāna kontrolpultī. Vēl viens jaunums: atsevišķā AMG centrālā konsole ar skārienpaliktni un papildu taustiņiem funkciju, piemēram, ESP®, manuālā pārnesumkārbas režīma un adaptīvās regulējamās amortizācijas vadībai.

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC interjers.

  AMG kontrolaparātu panelis

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC interjers.

  Aizraujošu AMG dizainu un sportiskam vadītājam noderīgu informāciju sniedz AMG kontrolaparātu panelis. To nodrošina AMG izvēlne ar tādu sportisku papildinformāciju kā:
  – pārnesuma rādījums (tostarp dzeltens simbols “M” manuālajā režīmā)
  – uzsildīšanas izvēlne (tostarp motora un pārnesumkārbas eļļas temperatūra)
  – iestatījumu izvēlne (tostarp AMG DYNAMIC SELECT iestatījumi)
  – akselerometrs
  – sacīkšu taimeris
  – motora dati

  AMG centrālā konsole

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC interjers.

  Atsevišķa AMG centrālā konsole, izteikti sportiska un priekšā pacelta – tajā integrēti pārnesumkārbas manuālā režīma, 3 pakāpju ESP® un AMG RIDE CONTROL gaitas iekārtas (papildaprīkojums) vadības slēdži.

  MBUX (Mercedes-Benz User Experience)

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC interjers.

  Izbaudiet digitalizētas multivides sistēmas skaistumu un inteliģenci. Jūsu izvēlaties tajā redzamo informāciju. Vadības ievades ir tikpat elastīgas kā skārienjutīgā multivides displejā.

  Izveidojiet emocionālu saikni – automobilis kļūst par jūsu automobili. Jo MBUX paplašinātās funkcijas pilnībā pielāgojas jums. Pasakiet “Hey Mercedes”, un MBUX sistēma būs gatava izpildīt jūsu vēlmes. Personīgie profili, prognožu funkcijas, kā arī Wifi tīklājs no jauna definē digitālā sistēmu tīkla jēdzienu.

 • Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+

  Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ ir Performance automobiļi ne tikai no ārpuses, bet arī iekšpusē. MBUX multivides sistēma, virtuālais sacīkšu inženieris AMG TRACK PACE vai AMG Performance sēdekļi: viss interjers ir pielāgots braukšanas priekam un sniegumam.

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ interjers

  AMG kontrolpults

  Attēlā redzama Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ kontrolpults.

  Mercedes-AMG A 45 modeļi sevi parāda no iekšpuses tikpat sportiski kā no ārpuses. MBUX multivides sistēma ar kontrolaparātu paneli ar saviem trīs dažādajiem rādījuma dizainiem, ieskaitot Supersport režīmu ar lielo tahometru, ir kā radīti sniegumam. Atbilstoši pielāgots: papildaprīkojumā pieejamais AMG Performance stūres rats.

  AMG TRACK PACE

  Attēlā redzama Mercedes-AMG A 35 4MATIC kontrolpults.

  Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ sērijveida aprīkojumā ir iekļauts virtuālais sacīkšu inženieris AMG TRACK PACE, kā arī cietā diska navigācija un platekrāna kontrolpults. Visos Mercedes-AMG A klases automobiļos ir pieejama arī AMG izvēlne ar tādu papildinformāciju kā pārnesuma rādījums, iesildīšanās izvēlne, iestatīšanas izvēlne, kā arī akselerometrs, Race-Timer un motora dati.

  *Pieejams kā Mercedes-AMG A 35 4MATIC un Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ speciālaprīkojums.

  AMG Performance sēdekļi

  Attēlā redzami Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ AMG Performance sēdekļi.

  Visā Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ interjerā ir redzami dzelteni akcenti, kas izceļ automobiļa autosporta akcentu. Tiem ir pieskaņoti papildaprīkojumā pieejamie AMG Performance sēdekļi ar ādas imitācijas polsterējumu ARTICO / mikrošķiedru DINAMICA melnā krāsā ar dzeltenām dekoratīvajām šuvēm.

AMG aprīkojums


Izveidojiet savu Mercedes-AMG A klasi.

AMG aprīkojums


Izveidojiet savu Mercedes-AMG A klasi.

  AMG nakts pakete

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC sāniskā priekšskatā.

  Izteiksmīgie dizaina elementi melnā un pulētā melnā krāsā izceļ automobiļa izteiksmīgo raksturu. Īpašu iespaidu rada atbilstošas krāsas priekšējais difuzors un melnie, hromētie izplūdes caurules uzgaļi. Turklāt siltumizolējošiem tumši tonētiem stikliem, sākot no B statņa, ir arī praktiskas priekšrocības.

  AMG nakts pakete II*

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC sāniskā priekšskatā.

  AMG nakts pakete II ir ideāli piemērota individuālistiem, kuri novērtē pirmklasīgus dizaina elementus. Spīdīgi melni elementi piesaistīs visus skatienus jūsu Mercedes-AMG automobilim.

  AMG aerodinamikas pakete*

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC skatā no aizmugures.

  Vēja tunelī izstrādātā AMG aerodinamikas pakete uzlabo gaitas īpašības, braucot lielā ātrumā, un veido pamatu vēl lielākam braukšanas priekam. Montāžas daļas palielina piespiedējspēku. Fiksētais AMG antispārns skaidri pauž tiekšanos pēc veiktspējas bez kompromisiem.

  AMG sudraba hroma eksterjera pakete**

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ sānskatā no priekšas.

  Pilnīga individualitāte: ar AMG sudraba hroma eksterjera paketi jūsu AMG automobiļa raksturs kļūs vēl ekskluzīvāks. Difuzors kā arī sānu sliekšņu dekoratīvie ieliktņi ir ar sudraba hroma apdari.

  AMG Performance sēdekļu pakete

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC interjers.

  AMG Performance sēdekļi vadītājam un blakussēdētājam ideāli savieno jūs ar kontrolpulti un nodrošina nevainojamu sānu atbalstu. Sēdekļu atzveltņu un virsmu sānu balsti pieguļ jūsu ķermenim. Tādējādi varat izbaudīt dinamiskus braukšanas manevrus kā sporta automobilī. Nepieciešamības gadījumā integrētā sēdekļa apsilde nodrošina patīkamu komfortu.

  AMG stūres rata taustiņi

  Attēlā redzami AMG stūres rata taustiņi Mercedes-AMG A 35 4MATIC interjerā.

  AMG stūres rata taustiņi jums ļauj veidot īpaši sportisku dizainu: šie taustiņi nodrošina ātru un precīzu īpašo braukšanas dinamikas funkciju vadību. Tie ir paredzēti fokusētai, koncentrētai, uz jaudu orientētai braukšanai un rada autentisku sacīkšu automobiļa kontrolpults atmosfēru.

  AMG TRACK PACE

  Attēlā redzama AMG TRACK PACE lietotne Mercedes-AMG A 35 4MATIC multivides displejā.

  Ar AMG TRACK PACE jūsu AMG automobilis kļūst par virtuālu sacīkšu inženieri. Apļu, sektoru un paātrināšanās laiki, kā arī noteikti reāllaika telemetrijas dati ļauj jums precīzi analizēt un uzlabot savas braukšanas prasmes slēgtās trasēs.

  AMG DYNAMIC PLUS pakete

  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ multivides displejs.

  AMG DYNAMIC PLUS pakete nodrošina maksimālu braukšanas sajūsmu un labāko iespējamo manevrējamību. Šī atraktīvā pakete apvieno daudzus augstākās klases komponentus un satur svarīgāko speciālaprīkojumu, lai vēl vairāk kāpinātu kustības dinamiku. Tādējādi braukšanas piedzīvojums ar Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ ir vēl emocionālāks.

  *Tikai kopā ar AMG nakts paketi.** Pieejama tikai Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC eksterjers.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ eksterjera skats.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ eksterjera skats.
  • Priekšpuse
  • Aizmugure

  Izvēle nav pieejama.

  Izvēlētā aprīkojuma līnija ietver tikai Mercedes-AMG A klases eksterjera vai interjera aprīkojuma elementus.

  • A 35 4MATIC sērijveida aprīkojums
  • A 45 4MATIC+ sērijveida aprīkojums
  • A 35 4MATIC AMG nakts pakete
  • A 45 S 4MATIC+ AMG nakts pakete
  • A 35 4MATIC AMG nakts pakete II*
  • A 45 S 4MATIC+ AMG nakts pakete II*
  • A 35 4MATIC AMG aerodinamikas pakete*
  • A 45 S 4MATIC+ AMG aerodinamikas pakete*
  • A 45 S 4MATIC+ AMG sudraba hroma eksterjera pakete**

  Izvēle nav pieejama.

  Izvēlētā aprīkojuma līnija ietver tikai Mercedes-AMG A klases eksterjera vai interjera aprīkojuma elementus.

  • A 35 4MATIC sērijveida aprīkojums
  • A 45 4MATIC+ sērijveida aprīkojums
  • A 35 4MATIC AMG nakts pakete
  • A 45 S 4MATIC+ AMG nakts pakete
  • A 35 4MATIC AMG nakts pakete II*
  • A 45 S 4MATIC+ AMG nakts pakete II*
  • A 35 4MATIC AMG aerodinamikas pakete*
  • A 45 S 4MATIC+ AMG aerodinamikas pakete*
  • A 45 S 4MATIC+ AMG sudraba hroma eksterjera pakete**

  Noklikšķiniet un velciet

  Izvēlieties divus aprīkojuma variantus un virziet regulatoru, lai tos salīdzinātu.

  Mainīt aprīkojuma variantu
  Izvēlēties aprīkojuma variantu
  • A 35 4MATIC sērijveida aprīkojums
  • A 45 4MATIC+ sērijveida aprīkojums
  • A 35 4MATIC AMG nakts pakete
  • A 45 S 4MATIC+ AMG nakts pakete
  • A 35 4MATIC AMG nakts pakete II*
  • A 45 S 4MATIC+ AMG nakts pakete II*
  • A 35 4MATIC AMG aerodinamikas pakete*
  • A 45 S 4MATIC+ AMG aerodinamikas pakete*
  • A 45 S 4MATIC+ AMG sudraba hroma eksterjera pakete**
  • A 35 4MATIC sērijveida aprīkojums
  • A 45 4MATIC+ sērijveida aprīkojums
  • A 35 4MATIC AMG nakts pakete
  • A 45 S 4MATIC+ AMG nakts pakete
  • A 35 4MATIC AMG nakts pakete II*
  • A 45 S 4MATIC+ AMG nakts pakete II*
  • A 35 4MATIC AMG aerodinamikas pakete*
  • A 45 S 4MATIC+ AMG aerodinamikas pakete*
  • A 45 S 4MATIC+ AMG sudraba hroma eksterjera pakete**
  *Tikai kopā ar AMG nakts paketi. **Pieejama tikai Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.

  Sniegums


  Instant Power.

  Sniegums


  Instant Power.

  • Mercedes-AMG A 35 4MATIC

   Mercedes-AMG A 35 4MATIC uz priekšu virza no jauna veidotais četru cilindru motors ar turbopūti un 225 kW (306 ZS)<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p> jaudu, kas automobili no 0 līdz 100 km/h spēj paātrināt 4,7 sekundēs. Standarta aprīkojumā pieejamā pilnpiedziņa sadala dzinējspēku no tīras priekšējo riteņu piedziņas līdz par 50:50 sadalījumam. AMG Performance 4MATIC piedziņa apvieno labāko iespējamo saķeri ar lielu braukšanas prieku. AMG SPEEDSHIFT DCT 7G dubultā sajūga pārnesumkārba, pateicoties iespaidīgajai paātrinājuma jaudas rezervei, visos braukšanas ātruma diapazonos spēj sagādāt papildu uzrāvienu: tūlītējs j-ā-ā-ā-ā-ā-ā!

   Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC sāniskā skatā no aizmugures.

   Četru cilindru motors ar turbopūti

   Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC četru cilindru motors ar turbopūti.

   AMG četru cilindru turbo motors ar turbopūti un 225 kW (306 ZS), 400 Nm<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>, ar Twin-Scroll tehniku, ūdens pūtes gaisa dzesētāju un atsevišķu gaisa ieplūdi (tīra gaisa vadu) tīrā veidā pārnes iespaidīgu jaudu uz ceļu.

   AMG Performance 4MATIC

   Attēlā redzams Mercedes-AMG A 35 4MATIC AMG Performance 4MATIC.

   AMG Performance 4MATIC ar vēl ātrāk reaģējošu elektromehānisku daudzdisku sajūgu nodrošina pilnībā pielāgojamu jaudas sadali un izcilu saķeri, paātrinoties līkumu izbraukšanas laikā.

   AMG SPEEDSHIFT DCT 7G

   Attēlā redzama Mercedes-AMG A 35 4MATIC pārnesumkārba AMG SPEEDSHIFT DCT 7G.

   Pārnesumkārba AMG SPEEDSHIFT DCT 7G pārnesumkārba ir jūsu ideālais sportiskas braukšanas partneris. Pēc vēlēšanās dubultā sajūga pārnesumkārba pārsteidz ar īpaši strauju pārnesuma maiņu, turklāt tā nodrošina arī uz komfortu vērstu un tikpat kā nejūtamu pārnesuma maiņu. Tādējādi varat izbaudīt labāko no abām pasaulēm – sacīkšu braukšanu vai komfortu garos braucienos – izvēle ir jūsu rokās!

   AMG RIDE CONTROL gaitas iekārta

   Attēlā redzama Mercedes-AMG A 35 4MATIC gaitas iekārta AMG RIDE CONTROL.

   Papildaprīkojumā pieejamā gaitas iekārta AMG RIDE CONTROL ir jūsu atslēga uz pārliecinošu sniegumu ikdienā un sacīkšu trasē. Adaptīvā amortizācija nodrošina plašu diapazonu no komfortabla līdz ļoti sportiskam regulējumam. Ar vienu vadības darbību varat izvēlēties Comfort, Sport vai Sport+, un gaitas iekārtas īpašības nekavējoties mainās.

  • Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG 45 S 4MATIC+

   No jauna izstrādātais augsto tehnoloģiju dzinējs ar divu litru cilindru tilpumu un TwinScroll turbopūti ir snieguma čempions. Nozīmīgs faktors ir arī jaunā AMG SPEEDSHIFT DCT 8G ar RACE START funkciju. Tai ir būtiska loma elpu aizraujoša paātrinājuma nodrošināšanā ar zibenīgu pārnesumu maiņu bez jūtamiem vilces pārtraukumiem.

   Attēlā priekšskatā redzams Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ sacīkšu trasē.

   Četru cilindru motors ar turbopūti

   Attēlā redzams Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ motors.

   Sērijveidā spēcīgākais saražotais četru cilindru motors ar TwinScroll turbopūti no jauna veidotais augsto tehnoloģiju spēka pārvads turpina priekšgājēju tradīcijas. Tas ir īsts jaudas čempions, kas Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ ar 285 kW (387 ZS) un 480 Nm<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>, kas automobili no 0 līdz 100 km/h spēj paātrināt 4,0 sekundēs. S modelim ar 310 kW (421 ZS)<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p> ir vēl vairāk jaudas, kas paātrina automobili no 0 līdz 100 km/h 3,9 sekundēs. Šeit jāpievienojas lielākajai AMG augstas veiktspējas bremžu sistēmai ar sarkanas krāsas pedāļiem, lai šo spēku savaldītu.

   AMG Performance 4MATIC+

   Attēlā redzama Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ gaitas iekārta.

   Jaunā AMG Performance 4MATIC+ ar AMG TORQUE CONTROL nodrošina braukšanas jaudu sacīkšu līmenī. Divi atsevišķi strādājoši sajūgi pie pakaļējā tilta pilnībā mainīgi un atbilstoši pieprasījumam sadala spēku atsevišķi uz pakaļējiem riteņiem. Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ īpaši pamanāmi standarta drifta režīmā.

   AMG SPEEDSHIFT DCT 8G

   Attēlā redzama Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ pārnesumkārba.

   Ar RACE START funkciju Jūs no braukšanas uzsākšanas iegūstiet labāko paātrinājumu. Nelieli aizdedzes pārtraukumi pārslēdzoties uz augstāku pārnesumu, kā arī automātiska starpgāzes funkcija pārslēdzoties uz zemāku pārnesumu, jo īpaši braukšanas programmā S+ nodrošina emocionālu skaņas piedzīvojumu.