Mercedes-AMG GT.

Sacīkšu braucēju roku darbs.

Automobiļa dizains


Automobiļa dizains.

Mercedes-AMG GT ir unikāla sacīkšu ikona. Ambiciozs: jau uz podesta. Apburošs: ar katru detaļu. Ja sapņojat par īstu transportlīdzekli, uzreiz sapratīsiet: tikai šādi tam jāizskatās.

Automobiļa dizains


Automobiļa dizains.

Mercedes-AMG GT ir unikāla sacīkšu ikona. Ambiciozs: jau uz podesta. Apburošs: ar katru detaļu. Ja sapņojat par īstu transportlīdzekli, uzreiz sapratīsiet: tikai šādi tam jāizskatās.

Redzams dzeltens Mercedes-AMG GT pilnā ātrumā ar priekšpusi no sāniem.
Redzams dzeltens Mercedes-AMG GT pilnā ātrumā ar priekšpusi no sāniem.

Atlētiska priekšpuse.

Visiem tālu priekšā: Mercedes-AMG GT priekšpuses dizains. Daudzie sacīkšu elementi veido dinamisku izskatu. Ļoti garais, lejupvērstais motora pārsegs parāda virzienu.

Plūdenas un noapaļotas formas rada futūristisku noskaņu. Arī nepārspējams: sportiskais priekšējais nosegs ar lieliem dzesēšanas kanāliem un vertikālu dimanta režģi melnā krāsā ar zvaigzni centrā. Nevainojama dizaina tīrība un jutekliska skaidrība.

Attēlā redzams pilnā ātrumā braucoša dzeltena Mercedes-AMG GT aizmugures skats no sāniem.

Muskuļota aizmugure.

Klasiskais laidenas formas aizmugures dizains liecina par neatlaidīgu vēlmi dzīties uz priekšu. Visa jauda uzkrājas dinamiskajā aizmugurē.

Attēlā redzams pilnā ātrumā braucoša dzeltena Mercedes-AMG GT skats no sāniem.

Dinamiskais siluets.

Dinamiskais siluets liecina par neatlaidīgu vēlmi dzīties uz priekšu. Izliekta borta apmale pār visu sānmalu pāriet spēcīgos plecos.

Attēlā parādīta Mercedes-AMG GT kontrolpults.

Sportiska kontrolpults.

Kontrolpults dizainā ir ietverta AMG būtība. Pašā centrā ir dinamiskā centrālā konsole, kas ir viegli pacelta līdz priekšējam panelim ar četrām pamanāmām gaisa atverēm. Radikāli sportisks.

AMG Performance stūre nodrošina izcilu transportlīdzekļa vadību. Augstvērtīgie materiāli piešķir interjeram amatnieku roku darba izskatu.

Attēlā parādīts Mercedes-AMG GT interjers un sporta sēdekļi.

Ekskluzīvs interjers.

Mercedes-AMG GT standarta AMG sporta sēdekļi arī lielā šķērspaātrinājumā garantē vadītājam un blakussēdētājam labu sānu atbalstu, vienlaikus nodrošinot sēdvietas ērtumu.

AMG sporta sēdekļu izteiktā kontūra, AMG logo un iebūvētie galvas balsti uzsver sportisko izskatu. Atsevišķi pieejamie AMG Performance sēdekļi ar izteiktāk konturētu sēdekļa formu un regulējamiem sānu vaigiem ievērojami uzlabo sānu atbalstu.

Modeļi


Modeļi.

Uzziniet vairāk par aizraujošajiem Mercedes-AMG GT modeļiem.

Modeļi


Modeļi.

Uzziniet vairāk par aizraujošajiem Mercedes-AMG GT modeļiem.

Attēlā redzams Mercedes-AMG GT R sānu priekšējā skatā.

Mercedes-AMG GT R ar AMG zaļo spilgto magno krāsu.

Attēlā redzams Mercedes-AMG GT S sānu priekšējā skatā.

Mercedes-AMG GT S ar karbona detaļām un saules staru krāsojumu.

Attēlā redzams Mercedes-AMG GT sānu priekšējā skatā.

Mercedes-AMG GT ar uguns opāla krāsu.

Attēlā redzams Mercedes-AMG GT C sānu priekšējā skatā.

Mercedes-AMG GT C ar briljantzilu krāsojumu.

 • Mercedes-AMG GT R

  Mercedes-AMG GT R.

  Mercedes-AMG GT R.

  Zaļās elles nezvērs. Mercedes-AMG GT R demonstrē AMG attīstības un sacīkšu pieredzi un turpina celt braukšanas dinamikas standartus, ļaujot vēl tīrāk izjust AMG DNS. Pateicoties tiešai lietpratības pārnesei no motoru sporta, Mercedes-AMG GT R aizrauj ar 318 km/h maksimālo ātrumu un paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 3,6 sekundēs.

  Attēlā redzams Mercedes-AMG GT R aizmugures skats pilsētā.
  Attēlā redzams pilsētā braucošs Mercedes-AMG GT R priekšējā skatā.
  Attēlā detalizēti attēlots Mercedes-AMG GT R AMG Performance kaltais disks.
  Attēlā parādīts Mercedes-AMG GT R garais motora pārsegs.

  430 kW<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>

  Nominālā jauda (585 ZS).

  Līdz pat

  700 Nm

  Pakaļējā tilta griezes moments.

  Mercedes-AMG GT R: vidējais degvielas patēriņš: 11,4 l/100 km; vidējais CO2 emisiju daudzums: 259 g/km<p>Norādītie dati ir „izmērītās NEDC-CO2 vērtības” izpildes regulas (ES) 2017/1153 Nr.&nbsp;2 2.&nbsp;panta kontekstā, kas tika noteiktas saskaņā ar ar regulas (EK) Nr. 692/2008 XII pielikumu. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Noteiktās pārbaudes procedūras izmaiņu dēļ, ko radījušas izmaiņas likumdošanā, automobiļa atbilstības sertifikātā, kas nepieciešams automobiļa reģistrācijai un transportlīdzekļa nodokļa aprēķināšanai, var būt norādītas lielākas vērtības. Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no izvēlētā speciālaprīkojuma.</p>

 • Mercedes-AMG GT C

  Mercedes-AMG GT C.

  Mercedes-AMG GT C.

  Spēcīgs izskats un pārlaiciska elegance: Mercedes-AMG GT C uz starta līnijas stāv ar muskuļotu aizmuguri, platu savirzi un lieliem riteņiem. Šī dinamiskā izkoptas braukšanas dinamikas un tīrasiņu motosporta simbioze piesaista skatienu ne tikai vizuāli. Pateicoties specifiskajiem AMG komponentiem, Mercedes-AMG GT C aizrauj ar 317 km/h maksimālo ātrumu un sensacionālu paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 3,7 sekundēs.

  410 kW<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>

  Nominālā jauda (557 ZS).

  Līdz pat

  680 Nm

  Pakaļējā tilta griezes moments.

  Attēlā redzams Mercedes-AMG GT C Edition 50 dinamiskais siluets.
  Attēlā redzama Mercedes-AMG GT C aizmugure no sāniem.
  Attēlā redzama Mercedes-AMG GT C priekšpuse no sāniem.

  Mercedes-AMG GT C: kombinētais degvielas patēriņš: 11,4 l/100 km; kombinētās CO2 emisijas: 259 g/km<p>Norādītie dati ir „izmērītās NEDC-CO2 vērtības” izpildes regulas (ES) 2017/1153 Nr.&nbsp;2 2.&nbsp;panta kontekstā, kas tika noteiktas saskaņā ar ar regulas (EK) Nr. 692/2008 XII pielikumu. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Noteiktās pārbaudes procedūras izmaiņu dēļ, ko radījušas izmaiņas likumdošanā, automobiļa atbilstības sertifikātā, kas nepieciešams automobiļa reģistrācijai un transportlīdzekļa nodokļa aprēķināšanai, var būt norādītas lielākas vērtības. Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no izvēlētā speciālaprīkojuma.</p>

 • Mercedes-AMG GT S

  Mercedes-AMG GT S.

  Mercedes-AMG GT S.

  Revolucionāra izveicība: ar maksimālo ātrumu 310 km/h un paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 3,8 sekundēs, Mercedes-AMG GT S aiz muguras atstāj gandrīz visus. AMG RIDE CONTROL sporta gaitas iekārta ir regulējama trīs pakāpēs — no komforta līdz sportiskam asumam. Ievērības vērts ir arī elektroniskais AMG pakaļējā tilta ierobežotais bloķēšanas diferenciālis un papildu braukšanas programma “RACE”, kas paredzēta sistēmu pielāgošanai braukšanai sacīkšu trasē.

  Attēlā redzama Mercedes-AMG GT S aizmugure.
  Attēlā redzama Mercedes-AMG GT S priekšpuse no sāniem.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG GT S dinamiskais siluets.

  384 kW<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>

  Nominālā jauda (522 ZS).

  Līdz pat

  670 Nm

  Pakaļējā tilta griezes moments.

  Mercedes-AMG GT S: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 9,6-9,4 l/100 km; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 224-219 g/km<p>Norādītie dati ir „izmērītās NEDC-CO2 vērtības” izpildes regulas (ES) 2017/1153 Nr.&nbsp;2 2.&nbsp;panta kontekstā, kas tika noteiktas saskaņā ar ar regulas (EK) Nr. 692/2008 XII pielikumu. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Noteiktās pārbaudes procedūras izmaiņu dēļ, ko radījušas izmaiņas likumdošanā, automobiļa atbilstības sertifikātā, kas nepieciešams automobiļa reģistrācijai un transportlīdzekļa nodokļa aprēķināšanai, var būt norādītas lielākas vērtības. Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no izvēlētā speciālaprīkojuma.</p>

 • Mercedes-AMG GT

  Mercedes-AMG GT

  Mercedes-AMG GT

  Mercedes-AMG GT apvieno autentiskas sporta automašīnas aizrautību ar segmentēti pielāgotu tehnoloģiju vadību un augstu praktiskumu. Ar maksimālo ātrumu 304 km/h un paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 4,0 sekundēs, Mercedes-AMG GT ir izcili piemērots sportiskam dzīvesveidam. Tas pauž AMG Performance zīmola būtību.

  350 kW<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>

  Nominālā jauda (476 ZS).

  Līdz pat

  630 Nm

  Pakaļējā tilta griezes moments.

  Attēlā redzama Mercedes-AMG GT aizmugure.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG GT dinamiskais siluets.
  Attēlā redzama Mercedes-AMG GT priekšpuse.

  Mercedes-AMG GT: kombinētais degvielas patēriņš: 9,6–9,3 l/100 km; kombinētās CO2 emisijas: 224–216 g/km<p>Norādītie dati ir „izmērītās NEDC-CO2 vērtības” izpildes regulas (ES) 2017/1153 Nr.&nbsp;2 2.&nbsp;panta kontekstā, kas tika noteiktas saskaņā ar ar regulas (EK) Nr. 692/2008 XII pielikumu. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Noteiktās pārbaudes procedūras izmaiņu dēļ, ko radījušas izmaiņas likumdošanā, automobiļa atbilstības sertifikātā, kas nepieciešams automobiļa reģistrācijai un transportlīdzekļa nodokļa aprēķināšanai, var būt norādītas lielākas vērtības. Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no izvēlētā speciālaprīkojuma.</p>

Mercedes-AMG GT R


Mercedes-AMG GT R.

Mercedes-AMG GT R


Mercedes-AMG GT R.

Attēlā redzams sacīkšu braucējs, kas brauc sacīkšu trasē pie Mercedes-AMG GT R stūres.
Attēlā detalizēti parādīts Mercedes-AMG GT R manuālās vilces kontroles grozāmais slēdzis.

Zaļās elles nezvērs.

Izstrādāts Nordšlaifē.

Attēlā redzams Mercedes-AMG GT R AMG sporta anatomiskais sēdeklis un AMG Performance sēdeklis.

Mercedes-AMG GT R: vidējais degvielas patēriņš: 11,4 l/100 km; vidējais CO2 emisiju daudzums: 259 g/km<p>Norādītie dati ir „izmērītās NEDC-CO2 vērtības” izpildes regulas (ES) 2017/1153 Nr.&nbsp;2 2.&nbsp;panta kontekstā, kas tika noteiktas saskaņā ar ar regulas (EK) Nr. 692/2008 XII pielikumu. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Noteiktās pārbaudes procedūras izmaiņu dēļ, ko radījušas izmaiņas likumdošanā, automobiļa atbilstības sertifikātā, kas nepieciešams automobiļa reģistrācijai un transportlīdzekļa nodokļa aprēķināšanai, var būt norādītas lielākas vērtības. Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no izvēlētā speciālaprīkojuma.</p>

Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Veiktspēju rosinošs komforts un priekšzīmīga drošība.

Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Veiktspēju rosinošs komforts un priekšzīmīga drošība.

Mercedes-AMG GT jūtami atvieglos braukšanu tieši nogurdinošos apstākļos — braucot sastrēguma laikā, ilgos nakts pārbraucienos vai uz nepazīstama ceļa. Visa būtība ir tajā, ka katram braucienam ar Mercedes-Benz jābūt drošam un neatkārtojamam: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Jo laiks, kuru pavadāt pie stūres rata, ir tieši jūsu laiks. Tas ir laiks atpūtai. Laiks, kad uzkrāt enerģiju. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs vienmēr sasniegtu mērķi ne tikai droši, bet arī viegli un bez stresa.

Attēlā tuvplānā parādīti ieslēgti Mercedes-AMG GT augstas veiktspējas LED lukturi.

Augstas veiktspējas LED lukturi

Attēlā tuvplānā parādīta Mercedes-AMG GT funkcija COMAND Online.

COMAND Online

KEYLESS-GO pakete

Sistēma ļauj viegli atvērt, iedarbināt un aizslēgt transportlīdzekli.

Attēlā redzams detalizēts Mercedes-AMG GT AMG DYNAMIC SELECT Controller skats.

AMG DYNAMIC SELECT

Intelligent Drive tehnoloģijas


Mercedes-Benz Intelligent Drive – tehnoloģija tuvplānā.

Intelligent Drive tehnoloģijas


Mercedes-Benz Intelligent Drive – tehnoloģija tuvplānā.

Attēlā redzama distances pilota DISTRONIC darbība Mercedes-AMG GT.

DISTRONIC distances pilots

Attēlā redzama Mercedes-AMG GT aktīvā bremzēšanas asistenta ilustrācija.

Aktīvais bremzēšanas asistents

Attēlā redzams ATTENTION ASSIST pauzes signāls Mercedes-AMG GT Daudz funkciju displejā.

ATTENTION ASSIST

Attēls ilustrē PRE-SAFE® sistēmas funkcionalitāti Mercedes-AMG GT.

PRE-SAFE® sistēma

Attēlā redzama joslā noturēšanas asistenta indikācija Mercedes-AMG GT daudzfunkcionālajā displejā.

Joslā noturēšanas asistents

Attēlā redzams ārējais spogulis ar Mercedes-AMG GT neredzamās zonas asistenta brīdinājuma simbolu.

Neredzamās zonas asistents

Attēlā redzama ceļa zīmju asistenta indikācija Mercedes-AMG GT daudzfunkcionālajā displejā.

Ceļa zīmju asistents

Attēlā redzams detalizēts Mercedes-AMG GT AMG DYNAMIC SELECT Controller skats.

AMG DYNAMIC SELECT

Stāvvietā novietošanas asistents PARKTRONIC

Lielāka drošība, iebraucot stāvvietā un manevrējot.

Atpakaļgaitas kamera parāda aizmugurējo vidi ar dinamiskām palīglīnijām Mercedes-AMG GT multivides sistēmas displejā.

Atpakaļskata kamera

Attēlā redzams COMAND Online skats Mercedes-AMG GT multimediju sistēmas displejā.

COMAND Online

Attēlā redzama Live Traffic Information darbība Mercedes-AMG GT.

Live Traffic Information

Attēlā redzama skārienpaliktnis ar vadības ierīci Mercedes-AMG GT.

Skārienpaliktnis ar vadības ierīci

Adaptīvais tālās gaismas asistents

Pielāgo lukturu gaismas tālumu aktuālajam satiksmes stāvoklim.

Attēlā redzams Mercedes-AMG GT augstas veiktspējas LED lukturis.

Augstas veiktspējas LED lukturi

Adaptīvās bremžugunis

Sarkanā krāsā mirgojošā bremžu signālgaisma var novērst sadursmes.

Attēlā redzama detalizēta Burmester® High-End Surround-Soundsystem skaļruņa skats Mercedes-AMG GT.

Burmester® augstākās kvalitātes telpiskās skaņas sistēma

KEYLESS-GO pakete

Atvēršana, iedarbināšana un bloķēšana: ar ērto piekļuves un braukšanas sankcionēšanas sistēmu.

Attēlā redzami Mercedes-AMG GT AMG Performance sēdekļi.

AMG Performance sēdekļi

Attēlā redzama Mercedes-AMG GT automātiskā klimata kontrole THERMOTRONIC.

Automātiska klimata kontrole THERMOTRONIC

Braukšanas īpašības


Braukšanas īpašības.

Par lielisko veiktspēju Mercedes‑AMG GT var pateikties savai uz veiktspēju orientētajai automobiļa arhitektūrai.

Braukšanas īpašības


Braukšanas īpašības.

Par lielisko veiktspēju Mercedes‑AMG GT var pateikties savai uz veiktspēju orientētajai automobiļa arhitektūrai.

AMG 4,0 litru V8 biturbo motors

Priekšējais vidējais dzinējs savu tikai 209 kg lielo saussvaru glabā automobiļa vidusdaļā. Lai panāktu zemu smaguma centru, tas tika iebūvēts dziļi vienotā trīsdimensionālā rāmī no alumīnija.

Izmantojot piedziņas konstrukciju, motors tika savienots ar aizmugurē esošo dubultā sajūga pārnesumkārbu kā viena nedalāma vienība — ideālam līdzsvaram. Ierīce darbojas ar sauso eļļošanu un nodrošina optimālu eļļas apgādi pat pie liela sāniskā paātrinājuma.

Griezes momenta pārvads

Priekšējais vidējais motors veido stabilu vienību ar dubultā sajūga pārnesumkārbu. Komponenti, izmantojot griezes momenta cauruli, nekustīgi savienoti viens ar otru, nodrošināta pret lieces un vērpes momentu.

Iekšpusē rotē ārkārtīgi viegla un pret vērpi noturīga oglekļa dzenošā vārpsta. Tā konsekventi nodod jaudas 4,0 litru V8 biturbo motora jaudu AMG SPEEDSHIFT DCT 7 pakāpju sporta pārnesumkārbai. Tā visbeidzot spēku pārvērš paātrinājumā. Neticami ātri un elpu aizraujoši.

AMG RIDE CONTROL sporta gaitas iekārta

AMG RIDE CONTROL sporta gaitas iekārta ar pielāgojamu mainīgu amortizāciju — sērijveidā Mercedes‑AMG GT S — apvieno skaidri izteiktu veiktspēju ar pirmklasīgu braukšanas kultūru.

Kombinācijā ar dubulto šķērssviru koncepciju, tas nodrošina sacīkšu trases veiktspēju ar lielisku sānisko dinamiku un braukšanas stabilitāti lielos ātrumos. Tas pielāgo katra atsevišķā riteņa amortizācijas raksturlielumus braukšanas stilam un ceļa stāvoklim.

AMG SPEEDSHIFT DCT 7 ātrumu pārnesumkārba

AMG SPEEDSHIFT DCT 7 ātrumu sporta pārnesumkārba aizrauj ar ātru pārslēgšanās laiku, emocionālo akcelerāciju starplaikā un veiktspēju autosporta līmenī: jo sportiskāks režīms, jo veiklāka atbildes reakcija.

Mazie apgriezienu skaita lēcieni nodrošina optimālu pāreju pielāgošanu un ātru pārnesumu maiņu bez vilcējspēka pārtraukšanas. Septiņi ātrumi, trīs braukšanas programmas un manuālais režīms, kā arī akcelerācijas starplaiku un RACE START funkcijas nodrošina ļoti dinamisku paātrinājumu.

AMG kompozītmateriāla bremžu sistēma

AMG augstas veiktspējas kompozītmateriāla bremžu sistēma ar no iekšpuses ventilētiem un perforētiem bremžu diskiem nodrošina izcilas kavēšanās vērtības un lielu stabilitāti.

Papildus pieejamās AMG keramikas augstas veiktspējas kompozītmateriāla bremžu sistēmas priekšrocības: tā turklāt ietaupa svaru, kalpo ilgāk un ir ar vēl labāku noturīgumu.

Optimāls svara sadalījums.

Attēlā redzams Mercedes-AMG GT R no putna lidojuma.

Optimāls svara sadalījums.

Ar priekšējo vidū uzstādīto motoru un AMG SPEEDSHIFT DCT 7 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbu asu konfigurācijā nodrošina optimālu 47 % pret 53 % svara sadalījumu starp priekšējo un aizmugurējo asi. Kopā ar zemo smaguma centru tas nodrošina ļoti veiklu vadību un augstu ātrumu pagriezienos. Galu galā tieši pagriezienos tiek uzvarētas sacīkstes.


Uzziniet vairāk par Mercedes-AMG GT kustības dinamiku.

Ar Mercedes-AMG GT Spaceframe sacīkšu sporta inovācijas tiek ieviestas arī ikdienā. Inteliģenti izstrādātais materiālu savienojums ļauj izveidot īpaši vieglu karkasu.


Uzziniet vairāk par Mercedes-AMG GT kustības dinamiku.

Ar Mercedes-AMG GT Spaceframe sacīkšu sporta inovācijas tiek ieviestas arī ikdienā. Inteliģenti izstrādātais materiālu savienojums ļauj izveidot īpaši vieglu karkasu.

Spaceframe


No Spaceframe par Raceframe.

Novatoriskā arhitektūra padara Mercedes-AMG GT Spaceframe ļoti vieglu.

Spaceframe


No Spaceframe par Raceframe.

Novatoriskā arhitektūra padara Mercedes-AMG GT Spaceframe ļoti vieglu.

Attēlā redzams Mercedes-AMG GT Spaceframe sānskats.

Karbons. Alumīnijs. Magnijs. Tērauds.

Karbons. Alumīnijs. Magnijs. Tērauds.

No šādiem materiāliem sastāv Mercedes-AMG GT karkass. Spaceframe ir izgatavots galvenokārt no alumīnija un sver tikai 231 kilogramu. Inovatīva arhitektūra, kas ir arī viegla, stabila un īpaši izturīga. Tas ir priekšnoteikums labākajai iespējamai šķērsvirziena un garenvirziena dinamikai un visaugstākajai stūrēšanas precizitātei. Ārkārtīgi vieglais priekšējais modulis ir izgatavots no magnija, samazina inerci pirms priekšējā tilta un tādējādi optimizē sporta automašīnas manevrētspēju.

 • Svars: 231 kilograms

 • Viegls, stabils un īpaši izturīgs

 • Visaugstākā stūrēšanas precizitāte

 • Optimizēta manevrētspēja

Mercedes me


Tik ērti - ar digitālajiem pakalpojumiem no Mercedes -Benz.

Mercedes me


Tik ērti - ar digitālajiem pakalpojumiem no Mercedes -Benz.

The image shows the interior of a Mercedes-Benz vehicle with open front passenger door.

Izmantojot Mercedes me connect pakalpojumus un atbilstošās Mercedes me lietotnes, jūs varat izbaudīt papildu ērtības, drošību, braukšanas prieku un digitālo atbalstu, jo rīki sniedz jums svarīgu informāciju un praktiskas funkcijas jūsu Mercedes automašīnā un viedtālrunī.

Izmantojot plašo Mercedes me connect pakalpojumu klāstu, jūs vienmēr varat izbaudīt pilnu braukšanas pieredzi - tieši tā, kā vēlaties. Tā kā jūs izlemjat, kuru no šiem pakalpojumiem vēlaties aktīvi izmantot. Izmantojot viedtālruņa lietotnes, jūs varat pastāvīgi uzraudzīt visu svarīgo informāciju un praktiskās funkcijas pat tad, kad atrodaties prom no transportlīdzekļa.

 • Komforts
 • Tālvadība
 • Navigācija
 • Transportlīdzekļa aizsardzība

Mercedes-AMG


Mercedes-AMG

AMG nozīmē izcilu sniegumu sacīkšu līmenī. Esiet gatavi neaizmirstamai braukšanas pieredzei: ar Mercedes-AMG GT ekskluzīvā AMG Driving Academy apmācībā vai pasākumā.

Mercedes-AMG


Mercedes-AMG

AMG nozīmē izcilu sniegumu sacīkšu līmenī. Esiet gatavi neaizmirstamai braukšanas pieredzei: ar Mercedes-AMG GT ekskluzīvā AMG Driving Academy apmācībā vai pasākumā.

Gatavs piedzīvojumiem uz robežas. Ar Mercedes-AMG GT jūs varat pārbaudīt savas personīgās robežas AMG Driving Academy.

AMG Driving Academy.

AMG Driving Academy.

Mercedes-AMG GT3 un Mercedes-AMG GT R boksu joslā.

AMG Driving Academy pasākumos un treniņos satiksiet domubiedrus, kas vēlas pārbaudīt savas personīgās robežas un izbaudīt fascinējošu sniegumu. AMG Driving Academy pasākumi:

 • Sākuma līmeņa pasākums AMG Experience
 • Grūtāks AMG Racetrack-Training treniņš
 • Neaizmirstama kopienas pieredze AMG Emotion-Tour tūrē
 • Pielāgoti pasākumi: AMG Special Events īpašie pasākumi
 • Izbaudiet sniegu un ledu AMG Winter Sporting ziemas sporta pasākumos

Uzziniet vairāk par Mercedes-AMG.

Aizraujošs ieskats ekskluzīvajā AMG Private Lounge un citās ar veiktspēju saistītās tēmās par un ap Mercedes-AMG.


Uzziniet vairāk par Mercedes-AMG.

Aizraujošs ieskats ekskluzīvajā AMG Private Lounge un citās ar veiktspēju saistītās tēmās par un ap Mercedes-AMG.

AMG Private Lounge


AMG Private Lounge.

Vienreizēji un ekskluzīvi piedāvājumi un starptautiski pasākumi: AMG Private Lounge biedri iegūst priekšrocības no kaislības pret Mercedes-AMG.

AMG Private Lounge


AMG Private Lounge.

Vienreizēji un ekskluzīvi piedāvājumi un starptautiski pasākumi: AMG Private Lounge biedri iegūst priekšrocības no kaislības pret Mercedes-AMG.

Video attēlo priekšrocības, ko sniedz ekskluzīvā dalība AMG Private Lounge. Kā Mercedes-AMG GT īpašnieks jūs piederat izmeklētu personu lokam.
Skatīties vēlreiz

AMG Private Lounge oficiālā AMG kopiena, kas pieejama tikai Mercedes-AMG īpašniekiem. AMG automobiļu vadītāji un vadītājas, kas prot novērtēt Mercedes-AMG precizitāti, meistarību, sniegumu un ekskluzivitāti, var kļūt par AMG Private Lounge biedriem. Kopienas biedru priekšrocība ir pieeja iekšējai informācijai, jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem. Iepazīstieties ar līdzīgi domājošiem AMG entuziastiem un izdzīvojiet AMG zīmolu AMG kopienas lokā.

Sacīkšu stāsti


Sacīkšu stāsti.

Atklājiet Mercedes-AMG GT motorsporta DNS.

Sacīkšu stāsti


Sacīkšu stāsti.

Atklājiet Mercedes-AMG GT motorsporta DNS.

Attēlā redzams Mercedes-AMG GT3 no priekšas, tam izejot no līkuma.
Attēlā redzams Mercedes-AMG GT3 no sāna uz sacīkšu trases.
Attēlā no sāna parādīts Mercedes-AMG GT3, kas brauc garām tukšai tribīnei.
Mercedes-AMG GT3 brauc pa sacīkšu trasi un ir redzams no priekšpuses. Lielais aizmugurējais spoileris izvirzīts virs sporta auto jumta.
Attēlā parādīts pilnā ātrumā braucošs Mercedes-AMG GT3 no aizmugures sānu skata, ar fokusu uz lielo spoileri.
Mercedes-AMG GT S drošības automašīna brauc pa sacīkšu trasi un ir nofotogrāfēta no priekšas sānu skata. Aiz stūres ir redzams vadītājs ar ķiveri.
Filmā Bernds Meilenders (Bernd Mayländer), Formula 1 Mercedes-AMG GT S drošības automašīnas vadītājs, stāsta par uzdevumiem, kas jāuzņemas drošības automašīnas vadītājam.
Mercedes-AMG GT S drošības auto ir redzams uz sacīkšu trases no aizmugures.
Mercedes-AMG GT S drošības automašīna novietota garāžā ar ieslēgtu jumta signālapgaismojumu.

Attēli un video


Mercedes‑AMG GT modeļu attēli un video.

Attēli un video


Mercedes‑AMG GT modeļu attēli un video.

Attēlā parādīts momentuzņēmums, Mercedes‑AMG GT C braucot pilnā ātrumā.
Attēlā parādīts Mercedes‑AMG GT S uz ceļa skatā no aizmugures.
Attēlā parādīta zaļa Mercedes‑AMG GT R iespaidīgā priekšējā daļa sacīkšu trasē.
Attēlā parādīts dzeltena Mercedes‑AMG GT S momentuzņēmums sānskatā no priekšpuses.
Attēls parādīta iespaidīgā Mercedes‑AMG GT R priekšējā daļa apakšskatā.
Attēlā parādīts momentuzņēmums sānskata no aizmugures, Mercedes‑AMG GT C braucot pilnā ātrumā.
Attēlā parādīts dzeltens Mercedes‑AMG GT S no putna lidojuma.
Attēlā parādīta raksturīgā Mercedes‑AMG GT R aizmugurēja daļa apakšskatā.
Attēlā parādīts sudraba krāsas Mercedes‑AMG GT sānskats uz pilsētas panorāmas fona.
Attēlā parādīts Mercedes‑AMG GT C no sāniem, braucot pilnā ātrumā.
Attēlā no putna lidojuma parādīts skats no priekšpuses uz zaļu Mercedes‑AMG GT R, kas brauc pa ceļu.
Attēlā parādīts zaļa Mercedes‑AMG GT R riteņa kaluma tuvplāns.
Attēlā parādīts sudraba krāsas Mercedes‑AMG GT, ātri braucot pa pilsētu.