Aizrautība katrā detaļā.

Augstākā ražošanas precizitāte rada motoru ar aizraujošām īpašībām.

Aizrautība katrā detaļā.

Augstākā ražošanas precizitāte rada motoru ar aizraujošām īpašībām.

 • Īpašības

  Attēlā redzams Mercedes-AMG GT AMG 4,0 litru V8 biturbo motors sānu skatā.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG GT AMG 4,0 litru V8 biturbo motors tuvplānā no sāniem.
  Attēlā redzams izjaukts Mercedes-AMG GT AMG 4,0 litru V8 biturbo motors tuvplānā no sāniem.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG GT AMG 4,0 litru V8 biturbo motors tuvplānā no aizmugures.

  AMG V8 agregāta saussvars ir tikai 209 kilogrami. Alumīnija motora bloks ir izgatavots ar liešanu smilts veidnēs un veidots pēc “Closed-Deck” principa. Tas nodrošina visaugstāko izturību ar mazu svaru. Abi turbokompresori ir uzstādīti tā sauktajā “karstajā iekšējā V”. Tas padara iespējamu vēl kompaktāku iekārtu, plūsmas optimizētu svaigā gaisa pievadi un perfektus plūsmas apstākļus turbokompresoram. Rezultāts: optimāla motora reakcija un uzlaboti emisiju rādītāji. Lai nodrošinātu visaugstāko iespējamo temperatūru un siltumvadītspēju, cilindru galviņu sakausējumi ir apstrādāti ar cirkonu. Un maksimālai izturībai un optimāli gludai gaitai cilindri ir pārklāti saskaņā ar Daimler izstrādāto NANOSLIDE® tehnoloģiju. Mūsu galvenā sastāvdaļa? Dzīvības spēks.

 • Izgatavošana

  Tehniķis pašrocīgi saliktajam AMG 4,0 litru V8 biturbo motoram piestiprina kvalitātes marķējumu.

  Motoru ar parakstu apstiprina atbildīgais tehniķis.

  Katru Mercedes-AMG GT AMG 4,0 litru V8 biturbo motoru izgatavo viens speciālists.

  Katru motoru ar rokām izgatavo tieši viens speciālists.

  Mercedes-AMG GT AMG 4,0 litru V8 biturbo motoru montē speciālists.

  Ražošanā neatņemams ir rūpīgums un precizitāte.

  Mercedes-AMG GT AMG 4,0 litru V8 biturbo motors tiek pamatīgi testēts testēšanas laboratorijā.

  V8 motors tiek pakļauts pamatīgai, visaptverošai pārbaudei.

  Viens cilvēks — viens motors:

  Mercedes-AMG kvalificēto speciālistu roku darbs.

  Viens cilvēks — viens motors:

  Mercedes-AMG kvalificēto speciālistu roku darbs.

  Pretstatā apjomīgai sērijveida ražošanai uzņēmumā Mercedes-AMG R4, V8 un V12 motori tradicionāli tiek konstruēti ar rokām, vadoties pēc principa “One Man – One Engine” jeb “viens cilvēks – viens motors”. Viens mehāniķis konstruē attiecīgi vienu motoru un ir atbildīgs par visu – no kloķvārpstas montāžas motora blokā un sadales vārpstu uzstādīšanas līdz vadu pievienošanai un motoreļļas uzpildei. Par to skaidri liecina mehāniķa paraksts uz AMG motora plāksnītes.

  Ražošanas process.

  Ražošanas process.

  Montāžas laikā katrs motors tiek pakļauts dažādiem testiem, lai pārbaudītu eļļas un ūdens kameru blīvējumu. Tāpat tiek testēts visas degvielas sistēmas blīvējums, konstatējot pat atsevišķu gāzes molekulu noplūdi. Visas motora funkcijas pēc tam tiek testētas tā sauktajā aukstās pārbaudes stendā, simulējot pretestību un spiedienu un veicot mūsdienīgus korpusa un gaisa skaņas mērījumus. Beigās tiek pielietota pilnībā automatizēta attēlu apstrādes sistēma: tā pārbauda pabeigtā motora gatavību izsūtīšanai.

  Dokumentācija.

  Dokumentācija.

  Papildus tam motora montāža tiek vadīta un dokumentēta AMG Trace sistēmā. Šī sistēma ļauj pilnībā dokumentēt dažādus procesa parametrus, piemēram, griezes momenta vērtības, visu savienotājierīču pievilkšanas leņķus un līknes, šķidrumu līmeņus, informāciju par daļām un partijām, kā arī testu vērtības. Montāžas ratiņi ir aprīkoti ar īpašiem datoriem, kas bez vadiem ir savienoti ar dokumentācijas datu bāzi. Tie uzrāda attiecīgajam būvniecības etapam atbilstošu tiešsaistes informāciju. Šī mūsdienīgā sistēma garantē priekšzīmīgu ražošanas kvalitāti visaugstākajā līmenī. Vienlaikus tās arhitektūra apvieno AMG motoru manufaktūras tradīciju ar mūsdienīgām, nākotnē vērstām ražošanas sistēmām.

  Affalterbach.

  Affalterbach.

  AMG augstas veiktspējas dzinēji dažādiem automobiļu modeļiem tiek būvēti AMG Affalterbach motoru manufaktūrā divos stāvos, 9950 kv.m. ražošanas platībā. Ražošana ir iekārtota maksimālai elastībai. Atkarībā no pasūtījumu daudzuma ražošanu var ātri pielāgot aktuālajiem tirgus apstākļiem. Ražošanā tiek iesaistīti tikai augsti kvalificēti speciālisti ar daudzu gadu pieredzi. Visaugstākā precizitāte un rūpīgums roku darbā ir pašsaprotamas lietas. Visi darba posmi balstās stingrajos Mercedes-Benz kvalitātes kritērijos, kas attiecas uz visu pārējo sērijveida motoru montāžu. Galu galā arī Mercedes AMG augstas veiktspējas dzinējam jāizceļas ar Mercedes raksturīgo uzticamību un ilgmūžību.