Vadītāja kabīne un AMG DRIVE UNIT.

Vadītāja kabīne un AMG DRIVE UNIT.

Ātra iekāpšana: Zemā sēdvieta pilnīgi apvieno vadītāju ar vadītāja kabīni, padarot viņu un transportlīdzekli par vienu veselu. Ar vadības elementiem stilizētā V8 izkārtojumā, AMG DRIVE UNIT ir galvenais sporta pārnesumkārbas, kā arī visu braukšanas dinamikas funkciju kontroles punkts. AMG E-SELECT izvēles svira, AMG DYNAMIC SELECT kontrolieris un dažādas pogas ļauj cita starpā iestatīt braukšanas režīmu, pārnesumu un ESP®.

Mercedes-AMG GT rodstera AMG Performance stūre un AMG kontrolaparātu panelis nodrošina perfektu kontroli katrā aizraujošajā braucienā.

Perfekta kontrole: AMG Performance stūre.

Perfektu kontroli pār katru aizraujošu braucienu nodrošina Mercedes-AMG GT rodstera AMG kontrolaparātu panelis.

AMG Performance stūre un kontrolaparātu panelis.

AMG Performance stūre un kontrolaparātu panelis.

Lai sportiskas braukšanas manevru laikā nodrošinātu vēl labāku saķeri, AMG Performance stūre ar 3 spieķu dizainu un plakano apakšu ir nosegta ar DINAMICA mikrošķiedras pārklājumu. 12:00 atzīme, stūres rata uzlika sudraba hroma krāsā ar burtiem “AMG” un sudraba krāsas alumīnija pārslēgšanas mēlītēm pabeidz sportisko dizainu.

Aizraujošu AMG dizainu un sportiskam vadītājam noderīgu informāciju sniedz AMG kontrolaparātu panelis. Tas rada sacīkšu izjūtas, daļēji pateicoties ātrumu pārslēgšanas indikatoram M režīmā ar balts–dzeltens–sarkans diodēm.

Sporta sēdekļi ideālam atbalstam dinamiskas braukšanas laikā.

AMG sporta sēdekļi ar iebūvētiem galvas balstiem sniedz optimālu sānu atbalstu ikvienā dinamiskā braucienā Mercedes-AMG GT rodsterā.

AMG sporta sēdekļi, kas nodrošina perfektu sānu atbalstu.

Sporta sēdekļi ideālam atbalstam dinamiskas braukšanas laikā.

AMG sporta sēdekļi piedāvā optimizētu sānu atbalstu, pateicoties spēcīgi konturētiem sānu balstiem. Iebūvētie galvas balsti, flautveida dizains un AMG nozīmītes sēdekļa atzveltnēs dod sportiskus un ekskluzīvus akcentus.