Atvērts jaunajam.

Atklājiet aizraujošās Mercedes-AMG GT Roadster Open-Top īpašības.

Atvērts jaunajam.

Atklājiet aizraujošās Mercedes-AMG GT Roadster Open-Top īpašības.

Atvērts īstam braukšanas priekam.

Augstas kvalitātes Mercedes-AMG GT Roadster mīkstā auduma nolaižamais jumts aizvērtā veidā atgādina elegantās Coupé kontūras.
Mercedes-AMG GT Roadster mīkstā auduma nolaižamais jumts atveras un aizveras mazāk kā vienpadsmit sekundēs ar ātrumu līdz 50 km/h.
Attēlā redzams Mercedes-AMG GT Roadster sānskats un līdz pusei atvērts mīkstā auduma nolaižamais jumts.
Melns mīkstā auduma nolaižamais jumts ir pieejams Mercedes-AMG GT Roadster standarta komplektā. Augstas kvalitātes nolaižamais jumts atveras mazāk kā vienpadsmit sekundēs.
Gatavs aizraujošam Open-Top braucienam: Mercedes-AMG GT Roadster ar atvērtu nolaižamo jumtu.
Mercedes-AMG GT Roadster mīkstā auduma nolaižamais jumts pēc pieprasījuma ir pieejams sarkanā krāsā, kā arī tas pārliecina ar lielisku siltuma komfortu un aizsardzību pret trokšņiem.
Mercedes-AMG GT Roadster mīkstā auduma nolaižamais jumts pēc pieprasījuma ir pieejams smilškrāsā, kas eleganti pieskaņojas transportlīdzekļa siluetam.
Mercedes-AMG GT Roadster mīkstā auduma nolaižamais jumts standartā ir pieejams melnā krāsā, kas uzsver dinamisko siluetu.

Atvērts īstam braukšanas priekam.

Augstas kvalitātes mīkstā auduma nolaižamais jumts atgādina Coupé elegantās kontūras. Tas atveras un aizveras vienpadsmit sekundēs ar ātrumu līdz 50 km/h.

Elegants. Sportisks. Ekstraverts. Trīs nolaižamā jumta krāsas — melna, sarkana vai smilškrāsa — liek iespaidīgus akcentus Mercedes-AMG GT Roadster ārējā dizainā.

Braukšanas komforts brīvā dabā.

Efektīvi aizsargā pret caurvēju kakla un pakauša augstumā: Mercedes-AMG GT Roadster vēja starpsiena nodrošina komfortu brīvā dabā.

Braukšanas komforts brīvā dabā.

Vēja starpsiena starp apgāšanās lokiem efektīvi aizsargā pret caurvēju uz kakla un galvas mugurpusē. Tā novada nevēlamu gaisa straumi pāri pasažieriem un tādējādi samazina arī vēja troksni. Turklāt caurspīdīgais stikla dizains eleganti iekļaujas siluetā.

Bezgalīga vasara.

AIRSCARF galvas zonas apsildes sistēma ļauj ērti vadīt Mercedes-AMG GT Roadster pat zemā āra temperatūrā.

Bezgalīga vasara.

Galvas zonas apsilde AIRSCARF padara braukšanu ar nolaistu jumtu patīkamu arī zemā temperatūrā. Ap vadītāja un blakussēdētāja kaklu kā neredzama šalle tiek aplikts no pagalvju gaisa izplūdes atverēm plūstošais patīkami siltais gaiss. AIRSCARF nodrošina vislabāko iespējamo siltuma sadalījumu, vadoties pēc āra temperatūras un mīkstā auduma nolaižamā jumta stāvokļa (aizvērts vai atvērts).

Vēl viens iemesls, lai neizkāptu.

Mercedes-AMG GT Roadster sēdekļu klimata kontroles sistēma vadītājam un pasažierim nodrošina nevainojamu sēdekļu temperatūru 365 dienas gadā.

Vēl viens iemesls, lai neizkāptu.

Sēdekļu klimata kontroles sistēma vadītājam un pasažierim nodrošina nevainojamu sēdekļu temperatūru 365 dienas gadā. Aktīvā ventilācijas sistēma karstās dienās ātri atdzesē sēdekļu virsmu līdz patīkamai temperatūrai, un rada atbilstošu sēdvietu klimatu. Pieslēdzamā sēdekļu apsildes sistēma nodrošina tīkamu siltumu aukstās dienās. Sēdekļu ventilāciju un apsildes sistēmu neatkarīgi vienu no otras var regulēt trīs pakāpēs, nospiežot taustiņu.