Aerodinamikas etalons.

Mercedes-Benz CLA kupejas BlueEFFICIENCY Edition versija, attēlā redzams grīdas apakšas apšuvums.

Aerodinamikas etalons.

Izcilais CLA gaisa pretestības koeficients cW = 0,22 nosaka jaunus aerodinamikas standartus sērijveida automobiļiem un ir būtisks elements zemā patēriņa sasniegšanai.

Patēriņu samazinošie pasākumi ietver virsbūves pazemināšanu pie priekšējā un pakaļējā tilta, aerodinamiski veidotus riteņu dekoratīvos aizsegus, plaši apšūto grīdas apakšu, regulējamas radiatora žalūzijas dzesēšanas gaisa plūsmas regulēšanai un daļēji aizsegtu radiatora režģi.

Patēriņu un izmešu daudzumu samazinoši konstrukcijas elementi.

Attēlā redzama Mercedes-Benz CLA kupejas BlueEFFICIENCY Edition versijas modificētā mehāniskā pārnesumkārba.

Patēriņu un izmešu daudzumu samazinoši konstrukcijas elementi.

Viens no būtiskākajiem efektivitātes kāpināšanas pasākumiem ir motori ar nelielu patēriņu un izmešu daudzumu, kuru daļiņu skaits un atgāzu vērtības ir daudz zemākas nekā ES direktīvās noteiktās vērtības.

ECO start/stop funkcija, kas ir iekļauta sērijveida aprīkojumā visiem motoru un pārnesumkārbu veidiem, stāvēšanas brīžos izslēdz motoru, tādējādi taupot degvielu. Par zemu patēriņu gādā arī 7G-DCT pārnesumkārba ar braukšanas programmu ECO un “burāšanas” funkciju un riteņu gultņi ar optimāli samazinātu berzi.

Vieda enerģijas pārvaldība.

Attēlā redzams Mercedes-Benz CLA kupejas BlueEFFICIENCY Edition versijas motors ar mazākam patēriņam pielāgotiem agregātiem.

Vieda enerģijas pārvaldība.

Tiecoties pēc mērķa, padarīt CLA kupeju ekonomiskāku, tika pārbaudīts visu nozīmīgāko agregātu enerģijas patēriņš un atrastas iespējas, kā tos darbināt vēl taupīgāk.

Degvielas sūknis, ūdens sūknis, eļļas sūknis un tiešās stūres iekārtas stūres mehānisma darbība ir atkarīga no nepieciešamības. Gaisa kondicioniera kompresors tiek ieslēgts tikai tad, kad ir nepieciešama dzesēšana vai salona gaisa mitrums ir pārāk augsts. Kad akumulatora uzlādes līmenis ir augstāks nekā 80 %, efektīvā ģeneratora jauda tiek samazināta, lai atslogotu dzinēju.

CLA 180 BlueEFFICIENCY Edition: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 5,0 l/100 km, CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 117 g/km<p>Norādītie dati ir „izmērītās NEDC-CO2 vērtības” izpildes regulas (ES) 2017/1153 Nr.&nbsp;2 2.&nbsp;panta kontekstā, kas tika noteiktas saskaņā ar ar regulas (EK) Nr. 692/2008 XII pielikumu. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Noteiktās pārbaudes procedūras izmaiņu dēļ, ko radījušas izmaiņas likumdošanā, automobiļa atbilstības sertifikātā, kas nepieciešams automobiļa reģistrācijai un transportlīdzekļa nodokļa aprēķināšanai, var būt norādītas lielākas vērtības. Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no izvēlētā speciālaprīkojuma.</p>