Sporta modeļi

CLA 250 Sport un CLA 250 Sport 4MATIC.

Pārliecinoši sportisks un apburoši ekskluzīvs.

Sporta modeļi

CLA 250 Sport un CLA 250 Sport 4MATIC.

Pārliecinoši sportisks un apburoši ekskluzīvs.

CLA 250 Sport: Mercedes CLA 250 Sport degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 6,7-6,2 l/100 km, CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 156-143 g/km<p>Norādītie dati ir „izmērītās NEDC-CO2 vērtības” izpildes regulas (ES) 2017/1153 Nr.&nbsp;2 2.&nbsp;panta kontekstā, kas tika noteiktas saskaņā ar ar regulas (EK) Nr. 692/2008 XII pielikumu. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Noteiktās pārbaudes procedūras izmaiņu dēļ, ko radījušas izmaiņas likumdošanā, automobiļa atbilstības sertifikātā, kas nepieciešams automobiļa reģistrācijai un transportlīdzekļa nodokļa aprēķināšanai, var būt norādītas lielākas vērtības. Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no izvēlētā speciālaprīkojuma.</p>
CLA 250 Sport (4MATIC): Mercedes CLA 250 Sport 4MATIC degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 6,8 l/100 km, CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 160 g/km<p>Norādītie dati ir „izmērītās NEDC-CO2 vērtības” izpildes regulas (ES) 2017/1153 Nr.&nbsp;2 2.&nbsp;panta kontekstā, kas tika noteiktas saskaņā ar ar regulas (EK) Nr. 692/2008 XII pielikumu. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Noteiktās pārbaudes procedūras izmaiņu dēļ, ko radījušas izmaiņas likumdošanā, automobiļa atbilstības sertifikātā, kas nepieciešams automobiļa reģistrācijai un transportlīdzekļa nodokļa aprēķināšanai, var būt norādītas lielākas vērtības. Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no izvēlētā speciālaprīkojuma.</p>

Dizains – uzkrītoši citāds.

Attēlā redzams Mercedes-Benz CLA 250 Sport (4MATIC) priekšpuses dizains ar sarkanu priekšējā nosega ieliktni tuvplānā, nedaudz sāniski novirzītā priekšpuses perspektīvā.

Uzkrītoši sportisks: sarkanie ieliktņi priekšējā nosegā...

Attēlā redzams Mercedes-Benz CLA 250 Sport 4MATIC aizmugures dizains ar sarkanu aizmugurējā nosega ieliktni tuvplānā.

... un aizmugurējā nosegā.

Attēlā redzams Mercedes-Benz CLA 250 Sport (4MATIC) riteņu dizains ar 5 spieķu dizaina AMG vieglā metāla riteņiem.

AMG 5 spieķu dizaina vieglā metāla riteņi mirdzoši melnā krāsā.

Attēlā redzams Mercedes-Benz CLA 250 Sport interjera dizains ar sarkanām designo drošības jostām no blakussēdētāja skatpunkta.

Interjers ar AMG Line un designo drošības jostām sarkanā krāsā.

Attēlā redzams Mercedes-Benz CLA 250 Sport interjera dizains ar skatu uz kontrolpulti un ventilācijas atverēm ar sarkanu ietvaru.

Kārums acīm: ventilācijas atveres ar sarkanu ietvaru un sudraba hroma atveres režģi.

Attēlā redzams Mercedes-Benz CLA 250 Sport (4MATIC) interjera dizains ar velūra paklājiem, sarkanām dekoratīvajām kontrasta šuvēm un uzrakstu “SPORT”.

Velūra paklāji ar sarkanu dekoratīvo kontrasta šuvi un uzrakstu “SPORT”.

Dizains – uzkrītoši citāds.

Iespaidīgs. Augstvērtīgs. Izsmalcināts. Pavēršot skatu uz šo automobili, tas vairs nelaidīs jūs vaļā.

Iespaidīgs. Augstvērtīgs. Izsmalcināts. Pavēršot skatu uz šo automobili, tas vairs nelaidīs jūs vaļā.

Mēs kopā ar AMG ekspertiem no Afalterbahas pielikām īpašas pūles. Turklāt izvēlējāmies tikai labākos risinājumus – gan salonā, gan ārpusē.

Starp mūsu darba rezultātiem ir AMG dizaina akcenti ar sarkaniem ieliktņiem priekšējā un aizmugurējā nosegā, tikai sporta modeļiem pieejamie AMG viegla metāla riteņi un sarkanie bremžu suporti ar uzrakstu “Mercedes-Benz”. Salona akcenti ietver sporta sēdekļus ar sarkanām dekoratīvajām kontrasta šuvēm un sarkanām designo drošības jostām, kā arī sarkanos ventilācijas atveru gredzenus.

Eksterjera un interjera aprīkojuma sastāvdaļas:

  • AMG dizaina akcenti (priekšējais un aizmugurējais nosegs, kā arī sānu sliekšņi)

  • Sarkanas designo drošības jostas

  • Dimanta režģis (hromētas tapas, lameles melnā krāsā, sudraba hroma ieliktņi)

  • Ekskluzīvi AMG vieglā metāla riteņi ar 5 spieķu dizainu mirdzoši melnā krāsā un 235/40 R 18 riepas (pēc izvēles AMG viegla metāla riteņi ar daudzu spieķu dizainu mirdzoši melnā krāsā un 235/35 R 19 riepas)

  • Velūra paklāji ar melnu ādas apdari, sarkanām dekoratīvajām šuvēm un uzrakstu “SPORT”

  • Priekšā un aizmugurē sarkani bremžu suporti ar uzrakstu “Mercedes-Benz” un caurumotiem bremžu diskiem

  • Sarkani ieliktņi priekšējā un aizmugurējā nosegā

  • Sarkans ventilācijas atveres ietvars un sudraba hroma atveres režģis

Kustības dinamika – spirdzinoši sportiska.

Mercedes-Benz CLA 250 Sport (4MATIC) automobiļa 7G-DCT dubultā sajūga pārnesumkārba brīvi novietota telpā.

Sportiskai gaitai pielāgotā 7G-DCT dubultā sajūga pārnesumkārba.

Kustības dinamika – spirdzinoši sportiska.

Sacīkstēs pārbaudīti augstas veiktspējas komponenti katapultē CLA sporta modeļus tieši patiesu sporta automobiļu entuziastu sirdīs.

Sacīkstēs pārbaudīti augstas veiktspējas komponenti katapultē CLA sporta modeļus tieši patiesu sporta automobiļu entuziastu sirdīs.

Savstarpēji harmoniski sportiskā aprīkojuma elementi gādā par augstākā līmeņa kustības dinamiku. Tostarp ir pazemināta sporta gaitas iekārta “engineered by AMG” un AMG Sport parametriskā stūres iekārta, kā arī sportiskai gaitai pielāgotā 7G-DCT dubultā sajūga pārnesumkārba.

Mercedes-Benz CLA 250 Sport (4MATIC) sporta gaitas iekārta brīvi novietota telpā.

Pazeminātā sporta gaitas iekārta “engineered by AMG”.

To papildina sportisks motora un akseleratora pedāļa regulējums, pielāgots ESP® regulējums un sportiska motora skaņa. Tādējādi tiek kāpinātas automobiļa dinamikas iezīmes.

Pēc vēlēšanas 4MATIC pilnpiedziņas sistēma nodrošinās labāko dinamikas, saķeres un efektivitātes attiecību jebkurā situācijā. Tas ir iespējams, pateicoties pilnībā variējamai griezes momenta sadalei, kura sniedzas no pilnīgas priekšējo riteņu piedziņas līdz sadalījumam 50:50.