Mercedes-AMG CLA Shooting Brake.

Tūlītēja neatkarība

Galvenās īpašības


Izvēlies savu ceļu

Ar sportisko, taču funkcionālo dizainu Mercedes-AMG CLA Shooting Brake nodrošina lielisku braukšanas pieredzi un ikdienas praktiskumu kompakto sporta automašīnu segmentā.

Galvenās īpašības


Izvēlies savu ceļu

Ar sportisko, taču funkcionālo dizainu Mercedes-AMG CLA Shooting Brake nodrošina lielisku braukšanas pieredzi un ikdienas praktiskumu kompakto sporta automašīnu segmentā.

The image shows the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake in front of a hangar.

Eksterjers

The image shows the cockpit of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake from the driver's perspective.

Interjers

The image shows the Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake from the rear on an airfield.

Veiktspēja

Eksterjera dizains


Tūlītēja vienkāršība.

Eksterjera dizains


Tūlītēja vienkāršība.

 • Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake

  Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake ar savu ekspresīvo dizainu ievērojami atšķiras no AMG Line. Uzreiz krīt acīs: AMG priekšējais nosegs ar īpašām deflektorplāksnītēm, AMG sānu sliekšņu pārsegumi un atdalošā mala automašīnas krāsā. Tikpat izteiksmīgs: AMG aizmugurējais nosegs ar raksturīgo difuzora izskatu.

  The image shows the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake in front of a diner.

  AMG priekšējais nosegs

  The image shows the front apron of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  Klasiskais AMG stils ar AMG raksturīgo radiatora režģi un AMG uzrakstu neatstāj vietu šaubām par izcelsmi: tikai īstam Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake ir AMG priekšējais nosegs ar pie ārējām ieplūdes spraugām piestiprinātām deflektorplāksnītēm kā gaisa ievades elementiem. Raugoties uz gaisa ieplūdes spraugām, acīs galvenokārt krīt sudraba hroma priekšas difuzors un dekoratīvie elementi.

  AMG aizmugurējais nosegs

  The image shows a rear view of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  Arī aizmugurējais nosegs ir ieturēts tipiskā AMG Style: ar specifisko difuzora izskatu, kā arī kreisajā un labajā pusē novietotajiem izplūdes caurules uzgaļiem ar 90 mm diametru Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake arī aizmugurē rada sportiski dinamisku iespaidu.

  AMG augstas veiktspējas bremžu sistēma

  The image shows the tyres and brake of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  AMG augstas veiktspējas bremžu sistēma nodrošina stabilu palēninājumu un īsu bremzēšanas ceļu. Priekšējais tilts ir aprīkots ar 4 virzuļu peldošajām skavām un 350 mm lieliem bremžu diskiem, pakaļējais tilts ir aprīkots ar 1 virzuļa peldošo skavu un 330 mm lieliem bremžu diskiem. Lai jums vienmēr, arī braucot sportiskāk, būtu optimāls palēninājums.

 • Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake and Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake

  Dizaina ikona un veiktspējas čempions: Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake un Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake ir skaidri atpazīstami pēc raksturīgās AMG radiatora restes. Līdzība Mercedes-AMG GT 63 4MATIC+ 4-durvju kupejas dizainam ir diezgan acīmredzams. Ne mazāk pārsteidzoša ir AMG aizmugure ar unikālo AMG izplūdes sistēmu, AMG sānu sliekšņu paneļi un AMG diski kopā ar priekšējiem spārniem.

  The image shows a side-on front view of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake in front of a hangar.

  AMG priekšējais nosegs

  The image shows the signature AMG radiator trim of the Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  AMG priekšējais pārsegs ar raksturīgo AMG radiatora apdari atšķir Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC + Shooting Brake un Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC + Shooting Brake no Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake. Radiatora režģis skaidri demonstrē jaudu, kas atrodas zem pārsega.

  Dinamisks AMG aizmugurējais nosegs

  The image shows the rear of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake.

  Automašīnu veiktspējas īpašības uzreiz parādās arī Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake un Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+Shooting Brake aizmugurē. AMG aizmugurējais pārsegs ar raksturīgo izskatu un AMG spoileri pilnīgi skaidri parāda, ka, lai gan tā nav parasta ģimenes automašīna.

  AMG diski un spārni

  The image shows the wheels and the wing on the Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  Īsts skatienu ķērājs: virsbūve ar plaši izplestiem spārniem un uzrakstu "TURBO 4MATIC+". Papildaprīkojumā pieejamie 19 collu vieglmetāla spieķu diski un sarkani  bremžu suporti padara Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ ārpusi vēl iespaidīgāku.

  AMG sliekšņi

  The image shows the side design of the Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  Dizains ir viss: Mercedes-AMG 45. sērijas modeļiem ir pieejamas dažādas izvēles paketes.  Silver Chrome pakotne, piemēram, ar priekšējo sadalītāju un ieliktņiem sānu sliekšņu paneļos sudraba hromā, vai Night pakotne, kurā ir daudz elementu spīdīgi melnā krāsā.

Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 7,9 - 7,7 l/100 km, CO2 izmeši kombinētajā ciklā: 180 - 176 g/km<p>Šīs vērtības tika aprēķinātas, izmantojot norādīto mērīšanas procedūru. Tās ir “NEFZ-CO<sub>2</sub> vērtības” atbilstoši regulas (ES) 2017/1153 2. panta 1. kontekstā. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Enerģijas patēriņš tika aprēķināts, balstoties uz direktīvu 692/2008/EK.</p>
Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC Shooting Brake: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 8,3 - 8,2 l/100 km, CO2 izmeši kombinētajā ciklā: 208 - 200 g/km<p>Šīs vērtības tika aprēķinātas, izmantojot norādīto mērīšanas procedūru. Tās ir “NEFZ-CO<sub>2</sub> vērtības” atbilstoši regulas (ES) 2017/1153 2. panta 1. kontekstā. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Enerģijas patēriņš tika aprēķināts, balstoties uz direktīvu 692/2008/EK.</p>
Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 8,4 - 8,3 l/100 km, CO2 izmeši kombinētajā ciklā: 192 - 189 g/km<p>Šīs vērtības tika aprēķinātas, izmantojot norādīto mērīšanas procedūru. Tās ir “NEFZ-CO<sub>2</sub> vērtības” atbilstoši regulas (ES) 2017/1153 2. panta 1. kontekstā. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Enerģijas patēriņš tika aprēķināts, balstoties uz direktīvu 692/2008/EK.</p>

Interjera dizains


Tūlītēja uzlāde.

Interjera dizains


Tūlītēja uzlāde.

 • Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake

  Iekšpusē turpinās dinamiskā estētika: pelēkā/melnā ARTICO mākslīgās ādas polsterētie sporta sēdekļi ir ideāli piestāv AMG Performance stūres rata napa ādai. Atšķirīgajai AMG centrālajai konsolei ir arī sportisks raksturs, un mērinstrumentu panelis, ieskaitot AMG izvēlni.

  The image shows the interior of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  AMG instrumentu panelis

  The image shows the instrument cluster of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  Pārsteidzoši veidotais AMG mērinstrumentu panelis sniedz būtisku informāciju augstas veiktspējas braukšanai. AMG specifiskais saturs, piemēram, AMG starta logotips, transportlīdzekļa un dzinēja dati un papildu AMG TRACK PACE funkcija, tiek parādīts arī 10,25 collu (26 cm) multivides displejā.

  AMG centrālā konsole

  The image shows the centre console of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  Ekskluzīvā AMG centrālā konsole spīdīgi melnā krāsā ar pogām dinamiskām funkcijām jau norāda uz automašīnas augstākās klases tehniskajiem resursiem, kamēr tā ir nekustīga. Izteikti sportiskā dizainā ar augšupejošu priekšējo daļu tajā ir vadības slēdži manuālās pārnesumkārbas režīmam, 3 pakāpju ESP® un AMG RIDE CONTROL balstiekārta (pēc izvēles). Īsts akcents - un ne tikai izskata ziņā.

  AMG stūres pogas

  The image shows the steering wheel buttons of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  Papildaprīkojumā pieejamā AMG Performance stūre nodrošina vieglu saskari ar ceļu un ļauj viegli mainīt dažādus sporta automašīnas parametrus. Apaļais regulators kalpo piedziņas programmu vadīšanai. Divas vertikāli novietotas krāsainās displeja pogas un spiedpogas var konfigurēt pēc vajadzības. Divas displeja pogas ļauj pārsūtīt papildu AMG funkcijas no viduskonsoles uz stūri.

 • Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake and Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake

  Sportiskais dizains jaunajā Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake un Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake rada arī izcilu augstas veiktspējas sajūtu. No AMG instrumentu paneļa līdz AMG Performance stūrei un sportiskajai AMG centrālajai konsolei līdz sporta sēdekļiem - šis sportiskais ir tikai oriģināls Mercedes -AMG.

  The image shows the interior of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake and the Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  AMG instrumentu panelis

  The image shows the instrument cluster of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake and the Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  AMG mērinstrumentu panelis ir pielāgots augstākās klases sniegumam, izmantojot trīs dažādus displeja dizainus, tostarp Supersport režīmu, centrāli novietotu apaļo apgriezienu skaitītāju un papildu informāciju, kas parādīta joslu diagrammas formā. Lieliski integrēts MBUX multivides sistēmā.

  AMG Performance stūre

  The image shows the AMG Performance steering wheel of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake and the Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  Papildaprīkojumā pieejamā AMG Performance stūre ar uzrakstu "AMG" nodrošina pilnīgu kontaktu ar ceļu, lai arī kāds būtu jūsu braukšanas stils. Papildu AMG stūres rata pogas, kas pieejamas trīs dažādos variantos, ļauj vadītājam kontrolēt dažādus transportlīdzekļa iestatījumus.

  AMG centre console

  The image shows the AMG centre console of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake and the Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  Viduskonsole ar uzsvērti sportisku kustību uz augšu nodrošina, ka vadītājam viss ir kārtīgi kontrolēts. Šeit atrodas, piemēram, manuālās pārnesumkārbas režīma, 3 pakāpju ESP® sistēmas un AMG RIDE CONTROL balstiekārtas darbības slēdži.

AMG aprīkojums


Pielāgojiet savu Mercedes-AMG CLA Shooting Brake

AMG aprīkojums


Pielāgojiet savu Mercedes-AMG CLA Shooting Brake

  AMG nakts pakotne

  The image shows the AMG Night package of the Mercedes-AMG CLA Shooting Brake.

  Pārsteidzošā dizaina iezīmes melnā un spīdīgi melnā krāsā uzsver automašīnas izteiksmīgo raksturu. Īpašu efektu nodrošina attiecīgi krāsots priekšējais sadalītājs un melni hromēti izpūtēja apdares elementi. Turklāt siltumizolējošie tumši tonētie logi no B statņa var lepoties arī ar praktiskām priekšrocībām.

  AMG nakts pakotne II*

  The image shows the AMG Night Package and the AMG Night Package II.

  AMG nakts pakete II ir ideāli piemērota individuālistiem, kuri novērtē augstas klases dizaina detaļas. Īpaši spīdīgi melnā krāsā jūsu Mercedes-AMG modelis kļūst par īstu zvaigzni.

  AMG aerodinamikas pakete*

  The image shows the AMG Night package and the AMG Aerodynamics package of the Mercedes-AMG Shooting Brake.

  AMG Aerodynamics pakete ir izstrādāta vēja tunelī, lai uzlabotu vadāmību lielā ātrumā un nodrošinātu pamatu vēl lielākam braukšanas priekam. Noņemamās ķermeņa daļas palielina spiedienu. AMG spoilera lūka uz jumta spoilera spīdīgi melnā krāsā ir skaidrs apliecinājums vēlmei pēc bezkompromisa veiktspējas.

  AMG Silver Chrome eksterjera pakotne **

  The image shows the AMG Exterior Silver Chrome package of the Mercedes-AMG Shooting Brake.

  Pilnīga individualitāte: ar AMG Exterior Silver Chrome paketi jūs varat vēl vairāk uzlabot sava AMG transportlīdzekļa ekskluzīvo raksturu. Priekšējais sadalītājs un ieliktņi sānu sliekšņu paneļos ir sudraba hromēti.

  AMG Performance sēdekļu pakete

  The image shows the AMG Performance seats of the Mercedes-AMG Shooting Brake.

  AMG Performance sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim lieliski integrē jūs kabīnē un nodrošina ideālu sānu atbalstu. Sānu balsti uz sēdekļu atzveltnēm un sēdekļu spilveniem piespiež tieši pie ķermeņa. Tātad jūs varat piedzīvot dinamiskus braukšanas manevrus ar patiesu sporta automašīnas sajūtu. Iebūvētā sēdekļu apsilde vajadzības gadījumā var nodrošināt patīkamu komfortu.

  AMG Track Pace

  The image shows the media display of the Mercedes-AMG Shooting Brake with AMG TRACK PACE function.

  AMG TRACK PACE pārveido jūsu AMG transportlīdzekli par jūsu virtuālo sacīkšu inženieri. Izmantojot apļa, sektora un paātrinājuma laiku, kā arī atlasītos tiešās telemetrijas datus, varat īpaši analizēt un uzlabot savas braukšanas prasmes norobežotās trasēs.

  19 collu AMG daudzu spieķu vieglmetāla diski

  The image shows a close-up of the AMG light-alloy wheels.

  48,3 cm (19 collu) AMG daudzu spieķu vieglmetāla diski, krāsoti melnā krāsā,
  ar 245/35 R 19 riepām uz 8,5J x 19 ET55 diskiem.

  * Only in conjunction with: AMG Night package. ** Only available for the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ and Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+.

  Veiktspēja


  Sniegums

  Veiktspēja


  Sniegums

  • Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake

   Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake darbina 2,0 litru 4 cilindru turbo dzinējs ar 225 kW [1] (306 ZS) jaudu un paātrinās no 0 līdz 100 km/h 5,0 sekundēs. Standarta aprīkojuma pilnpiedziņa var mainīt piedziņas griezes momenta sadalījumu jebkur starp priekšpiedziņu un 50:50 sadalījumu. AMG Performance 4MATIC piedziņa apvieno izcilu saķeri ar izcilu braukšanas prieku. AMG SPEEDSHIFT DCT 7G dubultā sajūga transmisija piedāvā izcilu paātrinājumu jebkurā ātrumā šim papildu sitienam: tūlītējs JĀ !

   The image shows the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake from the rear.

   2,0 litru 4 cilindru dzinējs

   The image shows the 2.0-litre 4-cylinder turbocharged engine of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC.

   2,0 litru AMG 4 cilindru dzinējs ar turbokompresoru, kas ģenerē 225 kW (306 ZS), 400 Nm un izceļas ar divu ritināšanas tehnoloģiju, ūdens padeves gaisa dzesētāju un neatkarīgu gaisa ieplūdi (tīra gaisa līnija).

   AMG sniegums 4MATIC

   The image shows the AMG Performance 4MATIC all-wheel-drive system of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC.

   Pat ātrāk reaģējošs elektromehānisks vairāku disku sajūgs pilnīgi mainīgam jaudas sadalījumam un lieliskai saķerei, paātrinoties no līkumiem. Dažādas braukšanas programmas Comfort, Sport un Sport+ nodrošina braukšanas prieku, sākot no komfortabla līdz izteikti sportiskam.

   AMG SPEEDSHIFT DCT 7G

   The image shows the AMG SPEEDSHIFT DCT 7G transmission of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC.

   AMG SPEEDSHIFT DCT 7G transmisija ir jūsu ideālais partneris sportiskam braukšanas stilam. Ja vēlaties, dubultā sajūga pārnesumkārba var kalpot aizraujoši ātrai pārnesumu maiņai, taču tā var lepoties arī uz komfortu, tikko nemanāmām pārslēgšanās darbībām. Tādējādi jūs varat izbaudīt labāko no abām pasaulēm - sacīkstes vai komfortu tālos ceļojumos, jūs izlemjat!

   AMG RIDE CONTROL piekare

   The image shows the AMG RIDE CONTROL suspension of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC.

   AMG RIDE CONTROL balstiekārta ir jūsu atslēga uz izcilu sniegumu ikdienas braukšanā un sacīkšu trasē. Adaptīvā amortizācija nodrošina plašu diapazonu starp ērtu un ļoti sportisku iestatījumu. Jūs izvēlaties starp dažādām programmām ar vienu darbību, un apturēšanas īpašības nekavējoties mainās.

  • Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake and Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake

   Jaunizveidotais AMG 2,0 litru 4 cilindru turbo dzinējs turpina savu priekšteču tradīcijas. Tas atkal prasa AMG augstas veiktspējas bremžu sistēmu ar sarkaniem krāsotiem suportiem, lai ierobežotu šādu dzinēja jaudu.

   The image shows the Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake from the rear.

   2,0 litru 4 cilindru turbo dzinējs

   The image shows the engine of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ and Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+.

   Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ 4 cilindru turbo dzinējs rada 285 kW (387 ZS) jaudu un 480 Nm jaudu. Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ modelim ir vēl lielāka jauda. Šeit 310 kW (421 ZS) un 500 Nm nodrošina neierobežotu veiktspēju.

   AMG Performance 4MATIC+

   The image shows the suspension of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ and Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+.

   Jaunais AMG Performance 4MATIC+ ar AMG TORQUE CONTROL nodrošina sacīkšu standarta sniegumu. Divi atsevišķi iedarbojošie sajūgi pie aizmugurējās ass nodrošina pilnībā mainīgu un individuālu jaudas sadalījumu aizmugurējiem riteņiem pēc vajadzības. Tas ir īpaši pamanāms Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+, ja ir izvēlēts standarta fitnesa režīms.

   AMG SPEEDSHIFT DCT 8G

   The image shows the transmission of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ and Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+.

   Funkcija RACE START nodrošina optimālu paātrinājumu no stāvēšanas sākuma. Daļēja aizdedzes atslēgšana, pārslēdzot pārnesumus uz augšu, un automātiskā dubultās atslēgšanas funkcija, pārslēdzot pārnesumus uz leju, nodrošina emocionālu skaņu darījumā.

  *Jūs tiekat pārvirzīts uz ceļojumu biroja AMG Experiences GmbH tīmekļa vietni.

  Mercedes-AMG GT R kupeja: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 13,0 l/100 km, CO2 izmeši kombinētajā ciklā: 298 g/km<p>Šīs vērtības tika aprēķinātas, izmantojot norādīto mērīšanas procedūru. Tās ir “NEFZ-CO<sub>2</sub> vērtības” atbilstoši regulas (ES) 2017/1153 2. panta 1. kontekstā. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Enerģijas patēriņš tika aprēķināts, balstoties uz direktīvu 692/2008/EK.</p>