Mercedes-AMG GLA.

Tas nav SUV. Tas ir AMG.

Griezes moments 

400 Nm līdz 500 Nm<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>

Uzrāviens

4.3 s līdz 5.2 s

No 0 līdz 100 km/h

Jauda

225 kW līdz 310 kW<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>

Galvenās īpašības


Tie rada jums vietu, par kuru jūs nekad nevarētu iedomāties.

Izpildi savu brīvības vīziju. Mercedes-AMG GLA modeļi jūs aizvedīs jebkur, kur ir ceļi – un bieži vien arī tālāk. Un tas viss ir pa virsu transportlīdzekļa neatvairāmi izteiksmīgajam raksturam, kas uzreiz iezīmē to kā AMG saimes locekli.

Galvenās īpašības


Tie rada jums vietu, par kuru jūs nekad nevarētu iedomāties.

Izpildi savu brīvības vīziju. Mercedes-AMG GLA modeļi jūs aizvedīs jebkur, kur ir ceļi – un bieži vien arī tālāk. Un tas viss ir pa virsu transportlīdzekļa neatvairāmi izteiksmīgajam raksturam, kas uzreiz iezīmē to kā AMG saimes locekli.

The image shows the exterior design of the Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+.

Eksterjers

The image shows the interior design of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

Interjers

The image shows the performance of the Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

Veiktspēja

Eksterjera dizains


Pavēl cieņu, lai kur tas klīst.

Eksterjera dizains


Pavēl cieņu, lai kur tas klīst.

 • Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC

  Iespaidīgi atšķirīgs: Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC ir vārti uz AMG Driving Performance pasauli un sevī ietver autosporta vizuālo valdzinājumu – tā pārliecinošais ārējais dizains skaidri parāda un jau pirmajā mirklī atklāj, ka tas pieder unikālajai AMG saimei.

  The illustration shows the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC from the front.

  AMG raksturīgā radiatora režģis

  The illustration shows the radiator grille of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Atšķirīgais AMG raksturīgais radiatora režģis ar vertikālām žalūzijām, kā arī AMG raksturīgais priekšējais priekšauts ar priekšējo sadalītāju un sānu žalūzijas ar sudraba hroma apdari nekavējoties pasvītro Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC pašpārliecināto, dinamisko raksturu. Un tas ir tikai sākums.

  AMG aizmugurējais bampers un spoileris

  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Jūtieties brīvi mainīt savu skatījumu - jūsu emocijas būs ilgstošas. Tas ir tāpēc, ka Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC izteiksmīgais izskats aizmugurē iespaidīgi turpinās AMG aizmugurējā priekšauta veidā ar diviem apaļiem izpūtēja apdares elementiem un AMG spoilera uzgali uz jumta spoilera. Un ar to viss nebeidzas.

  AMG vieglmetāla diski

  The image shows a light-alloy wheel of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Jo patiesībā jūs nevarat iegūt pietiekami daudz ar jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC dinamisko izskatu. Mēs to varam saprast. Kas tad būtu loģiskāks par AMG vieglmetāla diskiem, kas vēl vairāk uzlabo šo iespaidu? Izvēlieties kādu no dažādiem kaislīgiem dizainiem no 48,3 cm (19 collas) līdz 53,3 cm (21 collai).

 • Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+

  GLA 45 4MATIC+ ar savu īpaši sportisko izskatu ir iespaidīgs pat stāvot. Viens no tā pārsteidzošajiem atribūtiem ir AMG izplūdes sistēma ar diviem diviem izpūtējiem, aizmugurējais priekšauts ar difuzoru un jumta spoileris. GLA 45 S 4MATIC+ ieņem centrālo vietu ar sarkanā krāsā krāsotām bremžu suportiem un vēl lielāku izplūdes sistēmu.

  The image shows the Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ from the rear.

  AMG aizmugurējais spoileris

  The image shows the AMG rear wing of the Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

  Vēja tunelī izstrādātās papildu AMG aerodinamikas paketes noņemamās virsbūves daļas uzlabo piespiedējspēku lielā ātrumā, nodrošinot vēl lielāku braukšanas prieku. Fiksētais AMG aizmugurējais spārns spīdīgi melnā krāsā skaidri norāda uz vēlmi pēc bezkompromisa veiktspējas.

  AMG izplūdes sistēma

  The image shows the AMG exhaust system of the Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

  Uzlabotā veiktspēja GLA 45 S 4MATIC+ ir visefektīvākais Mercedes-AMG GLA saimē, un tajā ir iekļauta AMG izplūdes sistēma ar diviem apaļiem, hromētiem diviem izpūtēja apdares elementiem, katrs 90 mm diametrā, AMG uzraksti un arī iekšējās izpūtēja rievojums. .

  Priekšauts ar palielinātu priekšējo sadalītāju un pievienotām flizēm

  The image shows the AMG front apron of the Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

  Lielāks priekšējais sadalītājs, kas iekļauts AMG aerodinamikas pakotnē, un pievienotās krāsas spīdīgi melnā krāsā palielina Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ un GLA 45 S 4MATIC+ piespiedējspēku un tādējādi arī braukšanas dinamiku.

  Sarkanā krāsā krāsoti bremžu suporti

  The image shows the red-painted brake callipers of the Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

  Sarkanā krāsā krāsotās bremžu suporti ar melniem AMG uzrakstiem jau sniedz vizuālu mājienu par veiktspējas līmeni. Tas ir tāpēc, ka ar 6 virzuļu bremžu suportiem un lielākiem, perforētiem bremžu diskiem ar 360 mm diametru priekšpusē jūs varat izjust izcilas palēninājuma vērtības un maksimālu precizitāti pat ilgstošas lielas slodzes apstākļos.

Interjera dizains


Daudz vairāk nekā tikai darba vieta.

Interjera dizains


Daudz vairāk nekā tikai darba vieta.

 • Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC

  Šī vārda cienīga kabīne. No raksturīgiem AMG instrumentiem un displejiem līdz sporta sēdekļiem līdz daudzfunkcionālai sporta stūrei no nappa ādas ar saplacinātu apakšējo daļu un alumīnija pārslēgšanas lāpstiņām. Tātad jūs varat lieliski pārvaldīt gan transportlīdzekli, gan visas pilsētas ielas.

  The image shows the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC interior.

  AMG kabīne

  The image shows the cockpit of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  MBUX multimediju sistēma ar instrumentu paneli ar AMG izvēlni un multivides displeju piedāvā sportisku papildu informāciju un AMG displeja raksturīgo dizainu. Tāpat, it kā veiktspējai pielāgota, ir AMG viduskonsole ar raksturīgo AMG rokas balstu un AMG DRIVE UNIT, kurā ir integrētas pogas manuālās pārnesumkārbas režīma vadīšanai, 3 pakāpju ESP® un AMG RIDE CONTROL balstiekārta.

  AMG daudzfunkciju sporta stūre no nappa ādas

  The image shows a steering wheel in the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Trīs spieķu AMG Performance stūre ar saplacinātu apakšējo daļu, Touch Control pogām un alumīnija pārslēgšanas lāpstiņām ir pieejama trīs versijās. Pilnībā koncentrēta braukšanas pieredze vienmēr ir iekļauta. Papildaprīkojumā pieejamās AMG stūres pogas ļauj autentisko sacīkšu sajūtu pacelt līdz galējībai.

  Sporta sēdekļi un MANUFAKTUR drošības jostas

  The image shows the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC interior.

  Dzelteni akcenti raksturo interjeru ar standarta komplektācijas sporta sēdekļiem. Polsterējums ar melnas mākslīgās ādas ARTICO/DINAMICA mikrošķiedras kombināciju pasvītro izteiksmīgo raksturu pretstatā dzeltenajām dubultajām šuvēm un MANUFAKTUR drošības jostām. Izjūti priekšnesumu spilgti.

 • Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+

  Interjers ar motosporta noskaņu: vadītāju sagaida apvijoši sporta sēdekļi luksusa ARTICO/DINAMICA, sporta stūre ar integrētām pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām un pogām braukšanas dinamikas funkcijām. GLA 45 S 4MATIC+ standarta aprīkojumā ietilpst neslīdošā AMG Performance stūre, kā arī Formula 1 iedvesmotās AMG stūres pogas.

  The image shows the interior of the Mercedes-AMG 45/45 S 4MATIC+.

  AMG stūres pogas

  The image shows the Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ AMG steering wheel buttons.

  Tātad jūs jutīsieties tā, it kā atrodaties sacīkšu trasē, pat parastā dienā: GLA 45 S 4MATIC+ AMG stūres pogas ļauj ātri un precīzi izmantot īpašās braukšanas dinamikas funkcijas. Koncentrētai un uz veiktspēju orientētai braukšanas sajūtai – un autentiskai sacīkšu automašīnas atmosfērai kabīnē.

  Centrālā konsole ar pogām AMG Real Performance Sound izmantošanai

  The image shows the centre console of the Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

  Pat rūpnīcā jūsu GLA 45 (S) 4MATIC+ izklausās kaislīgi. Izmantojot papildaprīkojumā pieejamo AMG Real Performance Sound, skaņa kļūst vēl emocionālāka, un jūs esat tas, kurš izlemjat, cik lielā mērā automašīnā ir dzirdams turbodzinējs. Nospiežot pogu, to var noregulēt starp smalku, sportisku skaņu (BALANCED) vai emocionālu, motosporta skaņu (SPĒCĪGA).

  RACE braukšanas režīms

  The image shows the media display of the Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

  Papildu RACE braukšanas programmā GLA 45 S 4MATIC+ (GLA 45 4MATIC+ savienojumā ar DYNAMIC PLUS paketi) vadāmība ir vēl asāka. Ar īpaši īsiem pārslēgšanās laikiem, ļoti tiešu droseles reakciju un sportiskāko piekares iestatījumu jūsu automašīna ir gatava stāties pretī jebkuram izaicinājumam.

  AMG Ādas pakete ar polsterējumu titāna pelēkā perlamutra / melnā krāsā

  The image shows the interior of the Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ with AMG Leather package.

  Izbaudiet sportiskumu tā augstākās kvalitātes specifikācijā ar AMG Leather paketi. Divu toņu ādas sporta sēdekļi un augšējās šuves uz paneļa un jostas līnijas ievērojami palielina tā pievilcību. Varat arī pasūtīt aprīkojuma paketi ar dzeltenu kontrastējošu virsšuvi savam GLA 45 S 4MATIC+.

AMG aprīkojums


Sekojiet savai iztēlei.

AMG aprīkojums


Sekojiet savai iztēlei.

  AMG Nakts pakotne

  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with AMG Night Package.

  Izteiksmīgie dizaina elementi melnā un pulētā melnā krāsā izceļ automobiļa izteiksmīgo raksturu. Īpašu iespaidu rada atbilstošas krāsas priekšējais difuzors un melnie, hromētie izplūdes caurules uzgaļi. Turklāt siltumizolējošiem tumši tonētiem stikliem, sākot no B statņa, ir arī praktiskas priekšrocības.

  AMG Nakts pakotne II*

  The image shows the AMG Night Package and the AMG Night Package II.

  AMG Night Package II ir ideāli piemērots individuālistiem, kuri novērtē augstas klases dizaina detaļas. Īpaši spīdīgi melnā krāsa padara jūsu Mercedes-AMG modeli par īstu uzmanību.

  AMG Aerodynamics pakotne*

  The image shows the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with AMG Aerodynamics package.

  Vēja tunelī izstrādātā AMG aerodinamikas pakete uzlabo gaitas īpašības, braucot lielā ātrumā, un veido pamatu vēl lielākam braukšanas priekam. Montāžas daļas palielina piespiedējspēku. Fiksētais AMG antispārns skaidri pauž tiekšanos pēc veiktspējas bez kompromisiem.

  AMG izgaismotas durvju sliekšņi ar uzrakstu "AMG" un maināmu vāku

  The image shows the AMG door sill panels with "AMG" lettering, illuminated, of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  AMG iekāpšanas sliekšņu līstes ir sportiski ekskluzīvs paziņojums. Iekāpšanas sliekšņu līstes no pulēta nerūsējošā tērauda atstāj iespaidu ar baltā krāsā izgaismotu “AMG” uzrakstu, kas katru iekāpšanas un izkāpšanas reizi padara īpašu. Praktiski: izturīgās nerūsējošā tērauda līstes ne tikai labi izskatās, bet arī aizsargā pret bojājumiem.

  AMG stūres pogas

  The image shows the AMG steering wheel buttons in the cockpit of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  AMG stūres rata taustiņi jums ļauj veidot īpaši sportisku dizainu: šie taustiņi nodrošina ātru un precīzu īpašo braukšanas dinamikas funkciju vadību. Tie ir paredzēti fokusētai, koncentrētai, uz jaudu orientētai braukšanai un rada autentisku sacīkšu automobiļa kontrolpults atmosfēru.

  AMG TRACK PACE *

  The image illustrates AMG TRACK PACE in the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Ar AMG TRACK PACE jūsu AMG automobilis kļūst par virtuālu sacīkšu inženieri. Apļu, sektoru un paātrināšanās laiki, kā arī noteikti reāllaika telemetrijas dati ļauj jums precīzi analizēt un uzlabot savas braukšanas prasmes slēgtās trasēs.

  AMG Performance stūres rats no Napas ādas / mikrošķiedru materiāla DINAMICA

  Attēlā redzams Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ AMG Performance stūres rats no Napas ādas/mikrošķiedru materiāla DINAMICA.

  Šis AMG stūres rats apvieno Napas ādu un mikrošķiedru materiālu DINAMICA – perfektai saķerei un precīzai stūrēšanai. AMG raksturīgā forma ar iztaisnoto posmu ir aizgūta no autosporta un uzsver kontrolpults sportiskumu. Papildaprīkojumā pieejamas ergonomiski izvietotas skārienkontroles pogas sniedz intuitīvas vadības komfortu un veicina vadītāja koncentrēšanos uz braukšanu.

  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with standard equipment.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with standard equipment.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ with standard equipment.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ with standard equipment.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with AMG Night Package.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with AMG Night Package.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ with AMG Night Package II.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ with AMG Night Package II.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with AMG Aerodynamics package.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with AMG Aerodynamics package.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with standard equipment.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with standard equipment.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ with standard equipment.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ with standard equipment.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with AMG Night Package.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with AMG Night Package.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ with AMG Night Package II.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ with AMG Night Package II.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with AMG Aerodynamics package.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC with AMG Aerodynamics package.
  • Front end
  • Rear end

  Selection not available.

  The selected design and equipment line only contains items for the front or the rear of the new Mercedes-AMG GLA.

  • Standarta aprīkojums GLA 35 4MATIC
  • Standarta aprīkojums GLA 45 4MATIC+
  • AMG Nakts pakotne priekš GLA 35 4MATIC
  • AMG Nakts pakotne II priekš GLA 35 4MATIC*
  • AMG Nakts pakotne II priekš GLA 45 S 4MATIC+*
  • AMG Aerodynamics pakotne priekš GLA 35 4MATIC*

  Selection not available.

  The selected design and equipment line only contains items for the front or the rear of the new Mercedes-AMG GLA.

  • Standarta aprīkojums GLA 35 4MATIC
  • Standarta aprīkojums GLA 45 4MATIC+
  • AMG Nakts pakotne priekš GLA 35 4MATIC
  • AMG Nakts pakotne II priekš GLA 35 4MATIC*
  • AMG Nakts pakotne II priekš GLA 45 S 4MATIC+*
  • AMG Aerodynamics pakotne priekš GLA 35 4MATIC*

  Click & drag

  Select two equipment lines and move the controller to compare them.

  Change equipment line
  Select equipment line

  Select two equipment lines for direct comparison.

  • Standarta aprīkojums GLA 35 4MATIC
  • Standarta aprīkojums GLA 45 4MATIC+
  • AMG Nakts pakotne priekš GLA 35 4MATIC
  • AMG Nakts pakotne II priekš GLA 35 4MATIC*
  • AMG Nakts pakotne II priekš GLA 45 S 4MATIC+*
  • AMG Aerodynamics pakotne priekš GLA 35 4MATIC*
  • Standarta aprīkojums GLA 35 4MATIC
  • Standarta aprīkojums GLA 45 4MATIC+
  • AMG Nakts pakotne priekš GLA 35 4MATIC
  • AMG Nakts pakotne II priekš GLA 35 4MATIC*
  • AMG Nakts pakotne II priekš GLA 45 S 4MATIC+*
  • AMG Aerodynamics pakotne priekš GLA 35 4MATIC*
  * Tikai kopā ar: AMG Nakts pakotni.