Mercedes-AMG GLA.

Not an SUV. Bet AMG.

Automobiļa spilgtākās iezīmes


Demonstrē brīvību, par kādu neviens pat nespēja iedomāties.

Neļaujiet sevi aizkavēt un izbaudiet brīvību pēc saviem noteikumiem. Jo jaunā GLA Mercedes-AMG modeļi aizvedīs jūs visur, kur vien ir ceļi – un pat tālāk. Un tas viss ir apvienots ar automobiļa neatvairāmi izteiksmīgo raksturu, kas jau uzreiz apliecina tā piederību uz AMG saimei.

Automobiļa spilgtākās iezīmes


Demonstrē brīvību, par kādu neviens pat nespēja iedomāties.

Neļaujiet sevi aizkavēt un izbaudiet brīvību pēc saviem noteikumiem. Jo jaunā GLA Mercedes-AMG modeļi aizvedīs jūs visur, kur vien ir ceļi – un pat tālāk. Un tas viss ir apvienots ar automobiļa neatvairāmi izteiksmīgo raksturu, kas jau uzreiz apliecina tā piederību uz AMG saimei.

Attēlā redzams jaunā Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ eksterjera dizains.

Eksterjers

Attēlā redzams jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC interjera dizains.

Interjers

Attēlā parādīts jaunā Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ sniegums.

Sniegums

Eksterjera dizains


Izpelnās tūlītēju cieņu it visur.

Eksterjera dizains


Izpelnās tūlītēju cieņu it visur.

 • Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC

  Iespaidīgi atšķirīgs: autosporta valdzinājumu ar AMG Driving Performance demonstrē arī Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC izskats: pašapzinīgais eksterjera dizains pirmajā acu uzmetienā norāda, ka tas ir AMG saimes automobilis.

  Motīvā no priekšas redzams jaunais Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  AMG raksturīgais radiatora režģis

  Motīvā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC radiatora režģis.

  Izteiksmīgais, AMG raksturīgais radiatora režģis ar vertikālām lamelēm un AMG priekšējo nosegu ar priekšējo difuzoru, kā arī sānu lameles ar sudraba hroma dekoratīvajiem elementiem jau no pirmā acu uzmetiena izceļ jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC pašpārliecināti dinamisko izskatu. Un tas ir tikai sākums.

  AMG aizmugurējais nosegs un AMG apmale

  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC aizmugure.

  Jūtieties brīvi mainīt savu skatījumu - emocijas paliks. Arī no aizmugures Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC izskatās izteiksmīgi ar AMG aizmugurējo nosegu ar diviem apaļiem izplūdes caurules uzgaļiem un jumta spoilera AMG apmali. Un tas vēl nav viss.

  AMG vieglmetāla riteņi

  Attēlā redzams jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC vieglmetāla ritenis.

  Jūs varat skatīties un skatīties uz jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC dinamisko izskatu. Mēs to varam saprast. Kas varētu būt acīmredzamāks par AMG vieglmetāla riteņiem, kas vēl pastiprina šo iespaidu? Izvēlēties no dažādiem dizainiem no 48,3 cm (19 collām) līdz 53,3 cm (21 collām).

 • Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+

  GLA 45 4MATIC+ jau stāvot pārliecina ar izteikti sportisku izskatu. Izteiksmīgas iezīmes ir AMG atgāzu iekārta ar divām dubultajām izplūdes caurulēm, aizmugurējais nosegs ar difuzoru un jumta malas spoilers. GLA 45 S 4MATIC+ izceļas ar sarkaniem bremžu suportiem un vēl lielāku atgāzu iekārtu.

  Attēlā redzams Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ no aizmugures.

  AMG antispārns

  Attēlā redzams Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+ antispārns.

  Papildaprīkojumā pieejamās AMG aerodinamikas paketes montāžas daļas, kas izstrādātas vēja tunelī, palielina piespiedējspēku, braucot lielā ātrumā, un veido pamatu vēl lielākam braukšanas priekam. Fiksētais, pulēti melnais AMG antispārns skaidri pauž tiekšanos pēc snieguma bez kompromisiem.

  AMG atgāzu iekārta

  Attēlā redzama Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ AMG atgāzu iekārta.

  Paaugstinātās jaudas GLA 45 S 4MATIC+ ir Mercedes-AMG GLA saimes izcilnieks, kas cita starpā papildus aprīkots ar AMG atgāzu iekārtu ar diviem apaļiem, 90 mm diametra hromētiem dubultās izplūdes caurules uzgaļiem, uzrakstu AMG, kā arī rievojumu caurules iekšpusē.

  Priekšējais nosegs ar lielāku priekšējo sadalītāju un papildu deflektorplāksnītēm

  Attēlā redzams Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+ priekšējais nosegs.

  AMG aerodinamikas paketē ietvertais palielinātais priekšējais sadalītājs un papildu deflektorplāksnītes spīdīgi melnā krāsā palielina piespiedējspēku un līdz ar to arī Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ un GLA 45 S 4MATIC+ kustības dinamiku.

  Sarkani bremžu suporti

  Attēlā redzami Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+ sarkanie bremžu suporti.

  Sarkanie bremžu suporti ar melno uzrakstu AMG jau vizuāli norāda uz augsto veiktspēju. Jo priekšā uzstādītie 6 virzuļu bremžu suporti un līdz 360 mm diametram palielinātie bremžu diski nodrošinās pārliecinošas bremzēšanas īpašības un augstu precizitāti – arī ilgstoši augstas slodzes apstākļos.

Interjera dizains


Daudz vairāk nekā tikai darbavieta.

Interjera dizains


Daudz vairāk nekā tikai darbavieta.

 • Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC

  Kontrolpults šī vārda īstākajā nozīmē. No AMG raksturīgajiem instrumentiem, rādījumiem un sporta sēdekļiem līdz pat apakšpusē iztaisnotajam daudzfunkciju sporta stūres ratam ar Napas ādas apdari un alumīnija pārslēgšanas mēlītēm. Tādējādi jūs intuitīvi pārvaldāt ne tikai automobili, bet arī jūsu pilsētas ielas.

  Attēlā redzams jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC interjers.

  AMG kontrolpults

  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC kontrolpults.

  MBUX multivides sistēma ar kontrolaparātu paneli, ieskaitot AMG izvēlni un multivides displeju, piedāvā papildu sportisku informāciju un AMG specifiskus displeju dizainus. Sniegumam ir paredzēta arī AMG centrālā konsole ar AMG specifisko rokas izlīdzināšanas ierīci un AMG DRIVE UNIT, kas sastāv no integrētām pogām manuālās pārnesumkārbas vadīšanai, 3 pakāpju ESP® un izvēles AMG RIDE CONTROL gaitas iekārtas.

  Daudzfunkciju sporta stūres rats ar Napas ādas apdari

  Attēlā redzams jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC stūres rats.

  Zemāk saplacinātais AMG Performance stūres rats ar 3 spieķu dizainu ar skārienjutīgām vadības pogām un alumīnija pārslēgšanas lāpstiņām ir pieejams trīs versijās. Vienmēr ir iekļauta absolūti koncentrēta braukšanas sajūta. Izmantojot izvēles AMG stūres rata pogas, jūs varat izjust šo autentisko sacīkšu sajūtu pilnībā.

  Sporta sēdekļi un designo drošības jostas

  Attēlā redzams jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC interjers.

  Sarkanie akcenti izceļ interjeru ar standarta sporta sēdekļiem. Apšuvums kombinācijā ARTICO mākslīgā āda / DINAMICA mikrošķiedra melnā krāsā izceļ izteiksmīgo raksturu kontrastā ar sarkanajām dubultajām dekoratīvajām šuvēm un sarkanajām designo drošības jostām. Sajūtiet sniegumu pavisam tuvu.

 • Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ un Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+

  Autosporta garā ieturēts interjers: vadītāju sagaida sporta sēdekļi ar izsmalcinātu ARTICO/DINAMICA apdari, sporta stūres rats ar iebūvētām pārslēgšanas mēlītēm, kā arī kustības dinamikas funkciju taustiņiem. GLA 45 S 4MATIC+ sērijveidā papildus iekļauts neslīdošais AMG Performance stūres rats, kā arī AMG stūres rata taustiņiem, kam iedvesma smelta no Formula 1.

  Attēlā redzams Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+ interjers.

  AMG stūres rata taustiņi

  Attēlā redzami Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ AMG stūres rata taustiņi.

  Tādējādi arī ikdienā varēsiet justies kā sacīkšu trasē: GLA 45 S 4MATIC+ AMG stūres rata taustiņi ļauj ātri un precīzi vadīt dažādas ar kustības dinamiku saistītās funkcijas. Tie ir paredzēti fokusētai, uz jaudu orientētai braukšanai un rada autentisku sacīkšu automobiļa kontrolpults atmosfēru.

  Centrālā konsole ar AMG Real Performance Sound vadības taustiņu

  Attēlā redzama Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+ centrālā konsole.

  Jūsu GLA 45 (S) 4MATIC+ skanējums ir kaislības pilns, jau izbraucot no rūpnīcas. Ar papildaprīkojumā pieejamo AMG Real Performance Sound skanējums kļūst vēl emocionālāks, un jūs varat noteikt, kā turbomotors būs dzirdams salonā. Ar vienas pogas pieskārienu skanējumu var pārslēgt starp sportiski atturīgu (BALANCED) un autosporta emocionālu (POWERFUL).

  Braukšanas programma “RACE”

  Attēlā redzams Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+ multivides displejs.

  Papildu braukšanas programmā “RACE” GLA 45 S 4MATIC+ (GLA 45 4MATIC+ apvienojumā ar DYNAMIC PLUS paketi) gaitas īpašības kļūst vēl asākas. Ar īsākiem pārslēgšanas laikiem, ļoti tiešu uzrāvienu un sportisko gaitas iekārtas regulējumu jūsu automobilis ir gatavs jebkādiem jauniem izaicinājumiem.

  AMG ādas apdares pakete ar titāna pelēkas pearl / melnas ādas apdari

  Attēlā redzams Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ interjers ar AMG ādas apdares paketi.

  Izbaudiet sportiskumu tā augstvērtīgā izpildījumā ar AMG ādas apdares paketi. Sporta sēdekļu divkrāsu ādas apdare, kā arī priekšējā paneļa un borta apmales dekoratīvās šuves ievērojami palielina automobiļa vērtību. Apvienojumā ar GLA 45 S 4MATIC+ aprīkojuma paketi var turklāt pasūtīt ar dzeltenām kontrasta šuvēm.

AMG aprīkojums


Ļaujiet jūsu fantāzijai lidot.

AMG aprīkojums


Ļaujiet jūsu fantāzijai lidot.

  AMG nakts pakete

  Attēlā redzams jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC eksterjera dizains ar AMG nakts paketi.

  Izteiksmīgie dizaina elementi melnā un pulētā melnā krāsā izceļ automobiļa izteiksmīgo raksturu. Īpašu iespaidu rada atbilstošas krāsas priekšējais difuzors un melnie, hromētie izplūdes caurules uzgaļi. Turklāt siltumizolējošiem tumši tonētiem stikliem, sākot no B statņa, ir arī praktiskas priekšrocības.

  AMG aerodinamikas pakete*

  Motīvā redzams jaunais Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC ar AMG aerodinamikas paketi.

  Vēja tunelī izstrādātā AMG aerodinamikas pakete uzlabo gaitas īpašības, braucot lielā ātrumā, un veido pamatu vēl lielākam braukšanas priekam. Montāžas daļas palielina piespiedējspēku. Fiksētais AMG antispārns skaidri pauž tiekšanos pēc veiktspējas bez kompromisiem.

  AMG Performance sēdekļu pakete

  Attēlā redzams jaunais Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC ar AMG Performance sēdekļu paketi.

  AMG Performance sēdekļi vadītājam un blakussēdētājam ideāli savieno jūs ar kontrolpulti un nodrošina nevainojamu sānu atbalstu. Sēdekļu atzveltņu un virsmu sānu balsti pieguļ jūsu ķermenim. Tādējādi varat izbaudīt dinamiskus braukšanas manevrus kā sporta automobilī. Nepieciešamības gadījumā integrētā sēdekļa apsilde nodrošina patīkamu komfortu.

  AMG iekāpšanas sliekšņa līste ar "AMG" uzrakstu, izgaismota

  Attēlā redzamas Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC AMG izgaismotas iekāpšanas sliekšņa līstes ar “AMG” uzrakstu.

  AMG iekāpšanas sliekšņu līstes ir sportiski ekskluzīvs paziņojums. Iekāpšanas sliekšņu līstes no pulēta nerūsējošā tērauda atstāj iespaidu ar baltā krāsā izgaismotu “AMG” uzrakstu, kas katru iekāpšanas un izkāpšanas reizi padara īpašu. Praktiski: izturīgās nerūsējošā tērauda līstes ne tikai labi izskatās, bet arī aizsargā pret bojājumiem.

  AMG stūres rata taustiņi

  Attēlā redzami AMG stūres rata taustiņi Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC kontrolpultī.

  AMG stūres rata taustiņi jums ļauj veidot īpaši sportisku dizainu: šie taustiņi nodrošina ātru un precīzu īpašo braukšanas dinamikas funkciju vadību. Tie ir paredzēti fokusētai, koncentrētai, uz jaudu orientētai braukšanai un rada autentisku sacīkšu automobiļa kontrolpults atmosfēru.

  AMG TRACK PACE

  Attēlā parādīta AMG TRACK PACE jaunajā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Ar AMG TRACK PACE jūsu AMG automobilis kļūst par virtuālu sacīkšu inženieri. Apļu, sektoru un paātrināšanās laiki, kā arī noteikti reāllaika telemetrijas dati ļauj jums precīzi analizēt un uzlabot savas braukšanas prasmes slēgtās trasēs.

  AMG DYNAMIC PLUS pakete

  Attēlā redzamas AMG DYNAMIC PLUS paketes funkcijas Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ kontrolpultī.

  AMG DYNAMIC PLUS pakete nodrošina maksimālu braukšanas sajūsmu un labāko iespējamo manevrējamību. Šī atraktīvā pakete apvieno daudzus augstākās klases komponentus un satur svarīgāko speciālaprīkojumu, lai vēl vairāk kāpinātu kustības dinamiku. Rezultāts ir vēl emocionālāks braukšanas piedzīvojums jūsu Mercedes-AMG.

  AMG Performance stūres rats no Napas ādas / mikrošķiedru materiāla DINAMICA

  Attēlā redzams Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ AMG Performance stūres rats no Napas ādas/mikrošķiedru materiāla DINAMICA.

  Šis AMG stūres rats apvieno Napas ādu un mikrošķiedru materiālu DINAMICA – perfektai saķerei un precīzai stūrēšanai. AMG raksturīgā forma ar iztaisnoto posmu ir aizgūta no autosporta un uzsver kontrolpults sportiskumu. Papildaprīkojumā pieejamas ergonomiski izvietotas skārienkontroles pogas sniedz intuitīvas vadības komfortu un veicina vadītāja koncentrēšanos uz braukšanu.

  * Nur in Verbindung mit: AMG Night-Paket.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC priekšpuse ar sērijveida aprīkojumu.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC aizmugure ar sērijveida aprīkojumu.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ priekšpuse ar sērijveida aprīkojumu.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ aizmugure ar sērijveida aprīkojumu.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC priekšpuse ar AMG nakts paketi.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC aizmugure ar nakts paketi.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC priekšpuse ar AMG aerodinamikas paketi.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC aizmugure ar aerodinamikas paketi.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ priekšpuse ar AMG aerodinamikas paketi.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ aizmugure ar aerodinamikas paketi.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC priekšpuse ar sērijveida aprīkojumu.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC aizmugure ar sērijveida aprīkojumu.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ priekšpuse ar sērijveida aprīkojumu.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ aizmugure ar sērijveida aprīkojumu.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC priekšpuse ar AMG nakts paketi.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC aizmugure ar nakts paketi.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC priekšpuse ar AMG aerodinamikas paketi.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC aizmugure ar aerodinamikas paketi.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ priekšpuse ar AMG aerodinamikas paketi.
  Attēlā redzama jaunā Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ aizmugure ar aerodinamikas paketi.
  • Priekšpuse
  • Aizmugure

  Izvēle nav pieejama.

  Izvēlētā aprīkojuma līnija iekļauj tikai Mercedes-AMG GLA priekšpuses vai aizmugures aprīkojumu.

  • GLA 35 4MATIC sērijveida aprīkojums
  • GLA 45 4MATIC+ sērijveida aprīkojums
  • GLA 35 4MATIC AMG nakts pakete
  • GLA 35 4MATIC AMG aerodinamikas pakete*
  • GLA 45 4MATIC+ AMG aerodinamikas pakete*

  Izvēle nav pieejama.

  Izvēlētā aprīkojuma līnija iekļauj tikai Mercedes-AMG GLA priekšpuses vai aizmugures aprīkojumu.

  • GLA 35 4MATIC sērijveida aprīkojums
  • GLA 45 4MATIC+ sērijveida aprīkojums
  • GLA 35 4MATIC AMG nakts pakete
  • GLA 35 4MATIC AMG aerodinamikas pakete*
  • GLA 45 4MATIC+ AMG aerodinamikas pakete*

  Noklikšķiniet un velciet

  Izvēlieties divus aprīkojuma variantus un virziet regulatoru, lai tos salīdzinātu.

  Mainīt aprīkojuma variantu
  Izvēlēties aprīkojuma variantu

  Izvēlieties divus aprīkojuma variantus, lai tos salīdzinātu.

  • GLA 35 4MATIC sērijveida aprīkojums
  • GLA 45 4MATIC+ sērijveida aprīkojums
  • GLA 35 4MATIC AMG nakts pakete
  • GLA 35 4MATIC AMG aerodinamikas pakete*
  • GLA 45 4MATIC+ AMG aerodinamikas pakete*
  • GLA 35 4MATIC sērijveida aprīkojums
  • GLA 45 4MATIC+ sērijveida aprīkojums
  • GLA 35 4MATIC AMG nakts pakete
  • GLA 35 4MATIC AMG aerodinamikas pakete*
  • GLA 45 4MATIC+ AMG aerodinamikas pakete*
  *Tikai kopā ar: AMG nakts paketi.