Jaunie Mercedes-AMG GLC kupejas modeļi.

Tas nav SUV. Tas ir AMG.

Griezes moments

No 320 Nm līdz 700 Nm<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>

Paātrinājums

No 4,9 s līdz 3,8 s

no 0 līdz 100 km/h

Jauda

No 287 kW līdz 375 kW<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>

Spilgtākās iezīmes


Šosejas kreiseris satiek ekstrēmo sportistu.

Gan vizuāli, gan tehniski jaunā Mercedes-AMG GLC Coupé uzsver savu piederību Mercedes-AMG saimei. Veiklība, sportiskums un nepārspējams sniegums ir jaunā Mercedes-AMG GLC Coupé iezīmes.

Spilgtākās iezīmes


Šosejas kreiseris satiek ekstrēmo sportistu.

Gan vizuāli, gan tehniski jaunā Mercedes-AMG GLC Coupé uzsver savu piederību Mercedes-AMG saimei. Veiklība, sportiskums un nepārspējams sniegums ir jaunā Mercedes-AMG GLC Coupé iezīmes.

The photo shows the front of the Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ Coupé viewed from the side.

Eksterjers

The photo shows the interior of the Mercedes-AMG GLC Coupé.

Interjers

The photo shows the Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupé viewed from the front.

Sniegums

Eksterjera dizains


AMG sniegums jau no pirmā acumirkļa.

Eksterjera dizains


AMG sniegums jau no pirmā acumirkļa.

 • Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC

  Arī jaunās Mercedes-AMG GLC kupejas eksterjerā ir nepārprotami redzamas tās AMG izcelsme: sākot no jaunā dizaina AMG raksturīgā radiatora režģa ar antispārnu un gaisa ieplūdes atverēm priekšējā buferī līdz difuzoram aizmugurē un AMG atgāzu iekārtas diviem hromētiem dubultās izplūdes caurules uzgaļiem.

  Attēlā redzama Mercedes-AMG GLC kupeja sānskatā no aizmugures.

  53,3 cm (21") AMG kaltie diski ar krustenisko spieķu dizainu

  Attēlā tuvplānā redzams AMG kaltais ritenis ar krustenisko spieķu dizainu.

  53,3 cm (21") AMG kaltie diski ar sazaroto spieķu dizainu ir pieejami ar matētu melnu lakojumu un mirdzošu apmali. Turklāt tikai Mercedes-AMG 43 4MATIC GLC kupejai ir pieejami arī 53,3 cm (21") AMG vieglmetāla diski ar 5 dubultspieķu dizainu.

  AMG izskata pakete

  Attēlā redzama Mercedes-AMG GLC kupeja sānskatā no priekšpuses.

  Jūs varat izcelt jaunās Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC kupejas sportiskumu vēl vairāk. Izvēlieties papildu elementus spīdīgi melnā krāsā no papildaprīkojumā pieejamās AMG dizaina paketes: piemēram, spīdīgi melno motora pārsega priekšējo difuzoru vai bagažnieka vāka difuzora paneli ar dekoratīvo līsti spīdīgi melnā krāsā. Mijiedarbībā ar neskaitāmām tumšām AMG nakts paketes detaļām veidojas iespaidīgs un izteiksmīgs koptēls.

  Difuzors ar dubultajiem izpūtēja galiem

  Attēlā tuvplānā redzama Mercedes-AMG GLC kupeja.

  Jaunā Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC kupeja ir caurcaurēm īsts AMG. Jo arī aizmugurē ir redzams AMG raksturs – to nodrošina difuzors, kā arī AMG atgāzu iekārtas apaļie dubultās izplūdes caurules uzgaļi.

 • Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ un Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+

  Arī Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ rotā no jauna izstrādātais AMG raksturīgais A formas radiatora režģis. Tāpat kā AMG 4,0 litru V8 biturbo motors ar 350 kW (476 ZS)<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p> jaudu un 650 Nm griezes momentu, kas nodrošina autosportam raksturīgu sniegumu. Pateicoties regulējamajai AMG sporta gaitas iekārtai, automobilis ir nevainojami piemērots arī ikdienas vajadzībām.
  Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ uzstādītais AMG 4,0 litru V8 biturbo motors ir savā klasē spēcīgākais un nodrošina 375 kW (510 ZS)<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p> jaudu ar 700 Nm maksimālo griezes momentu. Tas ir milzīgs spēks, ko prasmīgi savalda AMG augstas veiktspējas kompozītmateriālu bremžu sistēma.

  Attēlā redzama Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ sānskatā no aizmugures.

  AMG raksturīgais radiatora režģis

  Attēlā redzama Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ ar AMG raksturīgo radiatora režģi.

  AMG raksturīgais radiatora režģis ar vertikālām, melnām lamelēm un spoži pulētu hroma dekoratīvo līsti jau no paša sākuma skaidri parāda jaunās Mercedes-AMG GLC kupejas izcelsmi. Arī paplašinātie AMG spārni un izplūdes caurules uzgaļi ar trapeces dizainu izceļ jaunās Mercedes-AMG GLC kupejas sportiskos gēnus.

  Izplūdes caurules uzgaļi ar trapeces dizainu

  Attēlā redzami Mercedes-AMG GLC kupejas izplūdes caurules uzgaļi ar trapeces dizainu.

  Mercedes-AMG GLC kupeja ir caurcaurēm īsts AMG. Jo arī aizmugurē ir redzams AMG raksturs – to nodrošina izplūdes caurules uzgaļi ar trapeces dizainu, kā arī AMG atgāzu iekārta.

  53,3 cm (21") AMG kaltie riteņi ar krustenisko spieķu dizainu

  Attēlā tuvplānā redzami Mercedes-AMG GLC kupejas AMG kaltie riteņi ar krustenisko spieķu dizainu.

  Ekskluzīvi jaunajai Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC un GLC 63 S 4MATIC+ kupejai pieejamie 53,3 cm (21") AMG kaltie diski ar krustenisko spieķu dizainu rada tikpat dinamisku iespaidu kā matēti melnie AMG kaltie diski ar krustenisko spieķu dizainu un pulētu apmali.  

Interjera dizains


Pēc būtības sportisks.

Interjera dizains


Pēc būtības sportisks.

 • Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC

  Jaunā Mercedes-AMG GLC Coupé interjers savus pasažierus sagaida ar sporta sēdekļiem un AMG Performance stūres ratu no DINAMICA mikrošķiedras. Kad esat ieņēmis vietu, pievērsiet uzmanību multimediju sistēmai MBUX ar tās intuitīvās vadības koncepciju.

  The photo shows the interior design of the Mercedes-AMG GLC Coupé.

  AMG Performance sēdekļi

  The photo shows the interior design of the Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC.

  AMG Performance sēdekļi tika izstrādāti īpaši sportiskam braukšanas stilam: maksimālai pārliecībai par vadāmību dinamisku manevru laikā, un absolūtam komfortam garos braucienos. Unikālais sēdekļu dizains arī vizuāli uzsver jaunā Mercedes-AMG GLC Coupé sportisko un atšķirīgo raksturu.

  Jaunās paaudzes AMG stūre

  The photo shows the AMG Performance steering wheel in the Mercedes-AMG GLC Coupé.

  AMG Performance stūre ir pilnībā izklāta ar DINAMICA mikrošķiedru. Tas nodrošina stingru saķeri un precīzu vadāmību sportisku manevru laikā. Visa kabīnes sportiskā pievilcība atspoguļojas arī stūres rata īpašajā formā, kas ir tipiska AMG iezīme. Pateicoties ergonomiski novietotajām skārienvadības pogām, daudzas funkcijas var vadīt intuitīvi, turpinot koncentrēties uz ceļu.

  MBUX multimediju sistēma

  The photo shows the MBUX multimedia system in the Mercedes-AMG GLC SUV.

  Inovatīvā MBUX multimediju sistēma pārvērš jauno Mercedes-AMG GLC kupeju par jūsu personīgo Mercedes-AMG GLC kupeju. MBUX paplašinātās funkcijas pilnībā pielāgojas jums un rada emocionālu saikni starp jums un jūsu transportlīdzekli. Pietiek ar vienkāršu “Hey Mercedes”, lai MBUX varētu jums izveidot personiskos profilus vai nodrošināt paredzamās funkcijas.

 • Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ un Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+

  Sporta aprīkojums, arī Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ Coupé, ir labi jāpārvalda. Tieši šim nolūkam izstrādāta AMG Performance ar nappa ādu apvilkta stūre un pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas pie tās. Situācijas kontrolē nozīmīga loma ir arī AMG DRIVE UNIT AMG DYNAMIC SELECT piedziņas programmām. Pirmklasīgu izklaidi un nevainojamu vadāmību nodrošina intuitīvi vadāmā multivides sistēma MBUX, kuru pēc izvēles var aprīkot arī ar AMG TRACK PACE.

  The photo shows the interior of the Mercedes-AMG GLC Coupé.

  Multivides displejs ar RACETIMER

  The photo shows the media display with RACETIMER in the Mercedes-AMG GLC Coupé.

  Augstas izšķirtspējas multivides displejs Mercedes-AMG GLC Coupé nekavējoties reaģē uz jūsu pieskārieniem, un darbošanās ar to ir tikpat viegla un intuitīva kā ar viedtālruni vai planšetdatoru. Attēla kvalitāte tajā ir izcila.

  AMG stūres pogas

  The photo shows a close-up view of the AMG steering wheel buttons in the Mercedes-AMG GLC Coupé.

  Kā jau tas ir sagaidāms no AMG ģimenes transportlīdzekļa, Mercedes-AMG GLC Coupé jūs varat izjust autentisku sacīkšu auto atmosfēru: ar AMG stūres pogu palīdzību jūs varat ātri un pārliecinoši kontrolēt dažādas funkcijas. Tas ļauj jums pilnībā koncentrēties uz ceļu un izbaudīt mērķtiecīgu, uz sniegumu orientētu braukšanas pieredzi.

  MBUX multimediju sistēma

  The photo shows the MBUX multimedia system in the Mercedes-AMG GLC SUV.

  MBUX paplašinātā realitāte integrē virtuālās pasaules navigācijas tīklus ar reālo satiksmes informāciju tiešraidē. Lai to izdarītu, kamera vējstiklā filmē zonu pirms transportlīdzekļa, pārsūta attēlus uz multivides displeju un izceļ papildu informāciju, piemēram, māju numurus vai ielu nosaukumus. Tas atvieglo navigāciju un aizvedīs jūs uz galamērķi ātri, droši un bez lieka uztraukuma. 

AMG aprīkojums


Konfigurējiet savu Mercedes-AMG GLC.

AMG aprīkojums


Konfigurējiet savu Mercedes-AMG GLC.

  AMG nakts pakotne

  The photo shows the front of the Mercedes-AMG GLC viewed from the side.

  Izmantojot AMG nakts pakotni, atsevišķi ārējie elementi ir nokrāsoti spīdīgi melnā krāsā. Tas rada spēcīgus kontrastus vai plūstošas ​​pārejas atkarībā no izvēlētās virbūves krāsas. Aizraujoši ekspresīvs vai pārlieku pašpārliecināts: abos gadījumos jūs demonstrējat savu individuālo pieeju dizainam.

  AMG Aerodinamikas pakotne

  The photo shows a rear view of the Mercedes-AMG GLC Coupé with the AMG Aerodynamics package.

  Iegūstiet maksimālu labumu no sava transportlīdzekļa: ar AMG Aerodinamikas pakotni jūs varat ne tikai piešķirt papildu vaibstus automašīnas eksterjeram, bet arī uzlabot tās sniegumu. Papildu spoileris priekšā, un palielināts aizmugurējais difuzors ar stiprinājumu uzlabo automašīnas saķeri ar braucamo virsmu, un padara jūsu automašīnu vēl sportiskāku.

  AMG Performance sēdekļi

  The photo shows the interior of the Mercedes-AMG GLC Coupé.

  AMG Performance sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim atspoguļo AMG filozofiju: tā nodrošina maksimālu kontroli un vadāmību. Nevainojams sānu atbalsts ir īpaši jūtams dinamisku manevru laikā.

  AMG Track Pace

  The photo shows the cockpit of the Mercedes-AMG GLC Coupé.

  AMG TRACK PACE pārveido transportlīdzekli par jūsu virtuālo sacīkšu treneri. Izmantojot apļa, sektora un paātrinājuma laiku, kā arī atlasītos tiešās telemetrijas datus, jūs varat analizēt un uzlabot savas braukšanas prasmes.

  The photo shows the front view of the Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupé with AMG Night package.
  The photo shows the rear view of the Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupé with AMG Night package.
  The photo shows the front view of the Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC Coupé with the AMG Aerodynamics package.
  The photo shows the rear view of the Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC Coupé with the AMG Aerodynamics package.
  The photo shows the front view of the Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupé with AMG Night package.
  The photo shows the rear view of the Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupé with AMG Night package.
  The photo shows the front view of the Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC Coupé with the AMG Aerodynamics package.
  The photo shows the rear view of the Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC Coupé with the AMG Aerodynamics package.
  • Front end
  • Rear end

  Selection not available.

  The chosen equipment line only includes equipment for the exterior or interior of the new Mercedes-AMG GLC Coupé.

  • AMG nakts pakotne
  • AMG aerodinamikas pakotne

  Selection not available.

  The chosen equipment line only includes equipment for the exterior or interior of the new Mercedes-AMG GLC Coupé.

  • AMG nakts pakotne
  • AMG aerodinamikas pakotne

  Click & drag

  Select two equipment variants and move the controller to compare them.

  Change equipment line
  Select equipment line

  Select two equipment lines for direct comparison.

  • AMG nakts pakotne
  • AMG aerodinamikas pakotne
  • AMG nakts pakotne
  • AMG aerodinamikas pakotne

  Sniegums


  Maksimāls sniegums visos aspektos.

  Sniegums


  Maksimāls sniegums visos aspektos.

  • Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC

   Jaunā Mercedes-AMG GLC kupeja ir ideāla, jo tā ir gan nevainojami veikla, gan piemērota ikdienai. Šo kombināciju nodrošina mijiedarbība starp sporta balstiekārtu AMG RIDE CONTROL+ un adaptīvo amortizācijas sistēmu ADS PLUS, kas konfigurēta īpaši AMG prasībām.

   Mercedes-AMG GLC Coupé powertrain in the engineering room.

   3.0-litru V6 biturbo dzinējs

   The photo shows the 3.0-litre V6 biturbo engine of the Mercedes-AMG GLC Coupé.

   Jaunais Mercedes-AMG GLC Coupé sasniedz savu raksturīgo AMG braukšanas veiktspēju, pateicoties 3,0 litru V6 biturbo dzinējam, ko izstrādājis Mercedes-AMG, un uz veiktspēju orientētai AMG Performance 4MATIC pilnpiedziņas sistēmai ar specifisku AMG jaudas sadalījumu.

   AMG performance 4MATIC pilnpiedziņa

   The photo shows AMG Performance 4MATIC in the technology room.

   Uz veiktspēju orientēta pilnpiedziņas sistēma AMG Performance 4MATIC ir atbildīga par AMG raksturīgo jaudas sadalījumu 31% uz priekšējo asi un 69% uz aizmugurējo asi. Rezultāts ir raksturīgā AMG braukšanas veiktspēja, ko raksturo iespaidīgs paātrinājums, uzlabota dinamiskā vadāmība un izcila sānu dinamika.

   AMG RIDE CONTROL+

   The photo shows the touchpad in the Mercedes-AMG GLC Coupé.

   AMG RIDE CONTROL+ balstiekārta apvieno vairāku balstiekārtu priekšrocības vienā, nodrošinot jaudīgu veiktspēju neatkarīgi no braukšanas situācijas. Pateicoties daudzkameru pneimatiskajai balstiekārtai un īpaši sportiskajam uzstādījumam, šī balstiekārta nodrošina ļoti plašu diapazonu starp ārkārtīgi ērtām un ārkārtīgi sportiskām īpašībām, un pielāgojas transportlīdzekļa slodzei.

  • Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ un Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+

   Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ AMG 4,0 litru V8 biturbo dzinējs, būdams izcilākais savā klasē, izceļas ar pilnu 375 kW (510 ZS) jaudu un maksimālo griezes momentu 700 Nm. Tas ir ārkārtīgi liels spēks, ko prasmīgi kontrolē augstas veiktspējas kompozītmateriālu AMG bremžu sistēma. S modelis ar 25 kW (34 ZS) un 50 Nm piedāvā izcilu jaudu un veiktspēju. AMG SPEEDSHIFT MCT 9 ātrumu sporta pārnesumkārba, AMG RIDE CONTROL sporta balstiekārta un elektroniski vadāmā AMG aizmugurējās ass diferenciāļa bloķēšana darbojas perfekti. Braukšanas pieredzi var pielāgot individuāli, izmantojot AMG DYNAMIC SELECT slēdzi un piecas AMG piedziņas programmas.

   The photo shows the powertrain of the Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ Coupé.

   AMG 4.0 litru V8 biturbo motors

   The photo shows the AMG 4.0-litre V8 biturbo engine of the Mercedes-AMG GLC Coupé.

   Ar AMG 4,0 litru V8 biturbo dzinēju, kas attīsta 350 kW (476 ZS) un maksimālo griezes momentu 650 Nm, jaunais Mercedes-AMG GLC Coupé bez piepūles nodrošina sacīkšu trases cienīgu sniegumu. Neskatoties uz to, tas ir ideāli piemērots arī ikdienas vajadzībām, jo AMG sporta balstiekārtu var individuāli pielāgot dažādām braukšanas situācijām.

   AMG SPEEDSHIFT MCT 9G

   The photo shows the AMG SPEEDSHIFT MCT 9G in the Mercedes-AMG GLC Coupé.

   Motosporta cienītāju cerības netiks pieviltas. Par to parūpēsies AMG SPEEDSHIFT MCT 9G transmisija. Atkarībā no braukšanas režīma tā atbalsta īpaši dinamisku braukšanas stilu ar ātru, vienlaikus nemanāmu pārnesumu maiņu. Pateicoties deviņiem pārnesumiem, Mercedes-AMG GLC Coupé dzinējs gandrīz vienmēr ir optimālajā apgriezienu diapazonā, kas nodrošina izcilu efektivitātes, dinamikas un drošības kombināciju.

   AMG augstas veikstpējas kompozītmateriāla bremžu sistēma

   The photo shows a close-up view of a Mercedes-AMG GLC Coupé tyre.

   Augstas veiktspējas kompozītmateriāla bremžu sistēma ir perfekti saskaņota ar Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ jaudu. Tā nodrošina smalki aprēķinātu palēninājumu, vienlaikus demonstrējot izcilu izturību pat tad, ja tā tiek pakļauta ekstremālām slodzēm. Bremžu diski ir lieli un visapkārt perforēti - tādējādi samazinot svaru un uzlabojot sniegumu. Turklāt bremžu suporti sarkanā krāsā ar uzrakstu “AMG” arī vizuāli uzsver jūsu bremžu sistēmas iespējas.