Specifikācijas.

Apskatiet galvenos GLE Coupé faktus un skaitļus.

The image shows the interior of the Mercedes-Benz GLE Coupé.

Experience the highlights of the GLE for yourself.

Get on board.
Get on board.
The image shows the Mercedes-Benz GLE Coupé from the side.

Still interested in getting to know the GLE better?

Book your test drive now.
Book your test drive now.

Alternatīvās piedziņas sistēmas


Izbaudiet GLE Coupé ar benzīna vai dīzeļdzinēju un plug-in-hybrid tehnoloģiju.

Alternatīvās piedziņas sistēmas


Izbaudiet GLE Coupé ar benzīna vai dīzeļdzinēju un plug-in-hybrid tehnoloģiju.

 • GLE 350 e

  The image shows the drivetrain of the Mercedes-Benz GLE with plug-in-hybrid technology.

  GLE Coupé ar benzīna dzinēju un hibrīda-plug-in tehnoloģiju izmanto Mercedes-Benz trešās paaudzes plug-in-hybrid tehnoloģijas un aizrauj ar acīmredzamajiem sasniegumiem elektriskajā diapazonā un papildu funkcijām atvieglotai, ērtai braukšanai. Jaunais GLE 350 e Coupé apvieno jaudīga 100 kW elektromotora dinamiku un ievērojami lielāka akumulatora jaudu ar efektīvu četrcilindru benzīna dzinēju, lai nodrošinātu sistēmas jaudu līdz 245 kW (333 ZS) un sistēmas griezes momentu. līdz 350 Nm.

  Tas nozīmē, ka ar GLE Coupé pirmo reizi var sasniegt elektrisko attālumu līdz 105 kilometriem (NEDC), kam vajadzētu ievērojami palielināt vietējo elektrisko braucienu īpatsvaru bez emisijām pilsētā un īsos braucienos. Tas pārliecinoši veicina tā piemērotību ikdienas lietošanai-tāpat kā pilnībā maināmā visu riteņu piedziņa. Un neaizmirsīsim labi zināmos praktiskos GLE ieguvumus, piemēram, tā garo riteņu bāzi, plašo salonu un bagāžas nodalījumu, kas pat ar akumulatoru ir pilnībā izmantojams.

 • GLE 350 de

  The image shows charging of the Mercedes-Benz GLE Coupé with plug-in hybrid technology.

  GLE Coupé ar plug-in hibrīda tehnoloģiju nodrošina atvieglotu braukšanas komfortu. Tas apvieno jaudīga 100 kW elektromotora dinamiku un lielāka akumulatora jaudu ar četru cilindru jaunākās paaudzes dīzeļdzinēja vilkšanas jaudu un efektivitāti, lai nodrošinātu sistēmas jaudu līdz 235 kW (320 ZS) un sistēmas griezes momentu līdz 400 Nm.

  Izmantojot atbilstošu braukšanas stilu, pirmo reizi var sasniegt elektrisko diapazonu līdz 101–105 kilometriem, kas var ievērojami palielināt elektrisko braucienu īpatsvaru bez emisijām, īpaši pilsētā un īsos braucienos. Tas pārliecinoši veicina tā piemērotību ikdienas lietošanai-tāpat kā pilnībā maināma visu riteņu piedziņa, ātras uzlādes iespēja, kā arī jaudīgā visu riteņu piedziņa. Papildus tam ir labi zināmie GLE Coupé praktiskie ieguvumi, piemēram, tā garā riteņu bāze, plašais salons un bagāžas nodalījums, kas ir pilnībā izmantojams pat ar akumulatoru.

GLE 350 e 4MATIC Coupé kombinētais degvielas patēriņš: 9.5 - 8.5 l / 100 km; kombinētās CO₂ emisijas: 226.0 - 202.0 g/km.
GLE 350 de 4MATIC Coupé kombinētais degvielas patēriņš: 10.0 - 8.9 l/100 km; kombinētās CO₂ emisijas: 226.0 - 202.0 g/km.

Izmēri


Skatiet, kā tas darbojas: GLE Coupé jums ir lieliski piemērots.

Izmēri


Skatiet, kā tas darbojas: GLE Coupé jums ir lieliski piemērots.

The image shows the dimensions of the Mercedes-Benz GLE Coupé from the front.
The image shows the dimensions of the Mercedes-Benz GLE Coupé from the front.
The image shows the dimensions of the Mercedes-Benz GLE Coupé from the rear.
The image shows the dimensions of the Mercedes-Benz GLE Coupé from the side.
The image shows the dimensions of the Mercedes-Benz GLE Coupé from the top.