• Dizains

  Grandiozs brīvdabas uznāciens.

  Attēlā redzams Mercedes-AMG S 65 kabriolets sānskatā no priekšpuses.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG S 65 kabriolets sānskatā no aizmugures.

  Grandiozs brīvdabas uznāciens.

  Dizains mums nekad nav pašmērķis. Tas ir formas un funkcijas perfekta simbioze. Tāpēc ikviena detaļa Mercedes-AMG S 65 kabrioletā ir bezkompromisa apliecinājums augstākajai veiktspējai.

  Priekšējais nosegs ar Jet-Wing dizainu ar lielām gaisa ieplūdes atverēm tāpat kā AMG specifiskais radiatora režģis, kas piešķir automobilim tā unikālo veidolu. Pat elementi no spīdīga hroma automobiļa priekšpusē liek saprast jau no pirmā skatiena: šeit tuvojas nevaldāms spēks luksusa veidolā.

 • Tehnika

  Augstākajā pozīcijā mājās.

  Attēlā redzams Mercedes-AMG S 65 kabriolets no sāniem.

  Augstākajā pozīcijā mājās.

  Silta vasaras nakts. Ceļš, kas eleganti vijas cauri elpu aizraujošai ainavai. Vai ir kāda skaistāka vieta, kur ļaut vaļu visam spēkam? Un palielināt ātrumu no 0 līdz 100 km/h tikai 4,1 sekundē?

  AMG radītāji aprīkojuši sapņu auto ar visiem suparlatīviem vislabākajam sniegumam. Tostarp AMG 6,0 litru V12 biturbomotoru ar 463 kilovatiem<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p> (630 ZS) un 1000 ņūtonmetriem<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p> griezes momentu kā kodolu. Ar šiem datiem Mercedes-AMG S 65 kabriolets savā segmentā pieskaitāms pie augstākās klases. Pie citām biturbo 12 cilindru motora stiprajām pusēm pieskaitāms paātrinājums bez pūlēm visos ātruma diapazonos, kā arī kultivēta gaita ar zīmīgo, AMG tipisko V12 skaņu. Īsumā: suverēns sniegums ar stilu.

  20 collu lielie AMG kaltie riteņi daudzu spieķu dizainā ar keramiskām, spīdīgi nopulētām virsmām bez pūlēm izspēlē neparasto braukšanas dinamiku uz asfalta – pēc izvēles ar AMG keramikas, augstas veiktspējas kombinēto bremžu iekārtu.