• Dizains

  Vislabākās vietas unikālam skaņas baudījumam.

  Attēlā redzams Mercedes-AMG S 65 kupejas interjers.
  Attēlā redzama Mercedes-AMG S 65 kupejas aizmugure tuvplānā.
  Attēlā redzama Mercedes-AMG S 65 kupeja sānskatā.

  Vislabākās vietas unikālam skaņas baudījumam.

  Stilīgs dizains. Augstvērtīgs aprīkojums. Dārgas detaļas. Mercedes-AMG S 65 kupejas salons savā ekskluzivitātē gandrīz nav pārspējams.

  Par kaislīgo raksturu liecina AMG sporta sēdekļi ar AMG specifisko V12 sēdekļu zīmējumu, kā arī kontrolpultī izvietotais AMG aparatūras displejs un AMG Performance stūres rats, pārvilkts ar Napas ādu. Taču savu īsti temperamentu automobilis parāda, kad no diviem hromētajiem AMG V12 dizaina dubulto izplūdes cauruļu uzgaļiem izplūst AMG sporta atgāzu iekārtas spēcīgā V12 skaņa.

 • Tehnika

  Spēka manifestācija.

  Attēlā redzama Mercedes-AMG S 65 kupeja sānskatā.

  Spēka manifestācija.

  Svarīgs ir ne tikai pirmais iespaids. Svarīgs ir arī mirklis pēc tam. Lai kas arī gaidītu aiz nākamā līkuma, Mercedes-AMG S 65 kupeja savu ceļu lauž ar vienu no spēcīgākajiem V12 agregātiem.

  Pēc „One Man – One Engine“ principa ar rokām izgatavotais AMG 6,0 litru V12 biturbomotors Mercedes-AMG S 65 kupejā sasniedz 463 kilovatu<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p> (630 ZS) jaudu un maksimāli 1000 ņūtonmetru griezes momentu<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>. Ar šiem datiem Mercedes-AMG S 65 kupeja ir pieskaitāma pie pirmrindniekiem savā segmentā. Pie 12 cilindru biturbomotora stiprajām pusēm var pieskaitīt bez grūtībām sasniedzamo paātrinājumu jebkurā ātruma diapazonā, kā arī izkopto gaitu ar izteiksmīgo, AMG tipisko V12 skaņu. Īsumā: pārliecinošs sniegums ar stilu.

  Nospiežot pogu, vadītājs izlemj, kādai jābūt Mercedes-AMG S 65 kupejas gaitai – ar AMG DYNAMIC SELECT. AMG sporta gaitas iekārta uz MAGIC BODY CONTROL bāzes labu rites komfortu un izcilu kustības dinamiku nodrošina gandrīz uz jebkura ceļa. Burtiski sekundes laikā izmainās motora, pārnesumkārbas, gaitas iekārtas un stūres iekārtas raksturlīknes. Līdzās „Comfort“ (C), „Sport“ (S), „Sport+“ (S+) un „Individual“ (I) papildus ir pieejama ekskluzīvā braukšanas programma „Curve“ – pavisam īpašai adrenalīna devai. It īpaši uz līkumainiem ceļiem.