Inovatīvās rodstera tehnoloģijas.

Inovatīvās rodstera tehnoloģijas.

SLC apvieno rodstera sagādāto ne ar ko nesalīdzināmo braukšanas baudu ar kupejas ikdienas lietošanas praktiskumu un ievērojami samazināto trokšņa līmeni. Pateicoties ērtiem, viediem risinājumiem, SLC ļauj braukt ar nolaistu jumtu jebkurā gadalaikā un gandrīz jebkādos laikapstākļos.

 • MAGIC SKY CONTROL

  Tik tuvu debesīm.

  Ar MAGIC SKY CONTROL sistēmu papildaprīkojumā pieejamo panorāmas vario sistēmas jumtu var aptumšot, nospiežot pogu.
  Abi vario sistēmas jumta stikla varianti nodrošina brīvu skatu uz augšu no Mercedes-Benz SLC salona.
  Attēlā redzams skats no salona caur aptumšotu Mercedes-Benz SLC vario sistēmas jumtu.

  Tik tuvu debesīm.

  Skaistākais debesu un ceļa apvienojums: papildaprīkojumā pieejamais panorāmas vario sistēmas jumts. Tas nodrošina brīvu skatu uz augšu – klajas debess sajūtai pat aizvērtā automobilī. Pēc pieprasījuma arī ar MAGIC SKY CONTROL sistēmu: nospiežot pogu, tonētais stikls kļūst caurskatāms. Un salons šķietami kļūst daudz lielāks. Tonētā stāvoklī tiek ievērojami ierobežota salona uzkaršana.

 • AIRSCARF

  Vasaras sajūta uz kakla.

  Attēlā redzama Mercedes-Benz SLC galvas telpas apsilde AIRSCARF zem klajas debess.
  Attēlā tuvplānā redzama Mercedes-Benz SLC galvas telpas apsilde AIRSCARF zem klajas debess.

  Vasaras sajūta uz kakla.

  Mercedes-Benz izstrādātā papildaprīkojumā pieejamā galvas telpas apsilde AIRSCARF pagarina āra sezonu – nospiežot pogu, vadītāja un blakussēdētāja plecus un kaklu kā neredzama šalle apņem silts gaiss. Vēlamā temperatūra ir regulējama trīs pakāpēs.

 • AIRGUIDE

  Gaisa novadītājs.

  Attēlā iebīdītā stāvoklī redzama papildaprīkojumā pieejamā vēja starpsienas sistēma AIRGUIDE modelī Mercedes-Benz SLC.
  Attēlā izbīdītā stāvoklī redzama papildaprīkojumā pieejamā vēja starpsienas sistēma AIRGUIDE modelī Mercedes-Benz SLC.

  Gaisa novadītājs.

  Papildaprīkojumā pieejamā vēja starpsienas sistēma AIRGUIDE samazina caurvēju un vēja trokšņus, braucot ar nolaistu jumtu – un tādējādi jūtami uzlabo komfortu. To veido divas caurskatāmas grozāmas ripas, tādēļ tā neierobežo skatu uz aizmuguri. Grozāmās individuāli regulējamās plastmasas ripas tiek nostiprinātas apgāšanās loka aizmugurē. Tur tās novada gaisa plūsmu, jūtami samazinot caurvēju uz pasažieru galvām un kakliem.

 • Bagāžas nodalījuma atdalījums

  Āra komforts.

  Attēlā redzams atvērts Mercedes-Benz SLC bagāžas nodalījums.

  Āra komforts.

  Daļēji automātiskais bagāžas nodalījuma atdalījums padara vario sistēmas jumta vadību vēl ērtāku. Ja atdalījums atrodas augšējā pozīcijā, lai palielinātu bagāžas nodalījuma ietilpību, atverot nolaižamu jumtu, tas tiek automātiski nolaists – nav nepieciešama manuāla aizvēršana. Turklāt sistēma darbojas droši: ja bagāža rada šķēršļus vai aizņem vietu, process tiek automātiski pārtraukts, un vadītājs saņem brīdinājumu.