Mercedes-Benz V klase.

Plaša kā dzīve.

Kopš satura tapšanas, iespējams, ir veiktas produkta izmaiņas.

Automobiļa koncepcija


Automobiļa koncepcija.

Atrodoties ceļā ar Mercedes-Benz V klasi, ģimenes var justies vēl mierīgāk, brīvdienu piedzīvojumu meklētāji izbauda katru mirkli vēl intensīvāk, un reisa pasažieri sasniedz savu galamērķi tik ērti un eleganti kā nekad iepriekš.

Automobiļa koncepcija


Automobiļa koncepcija.

Atrodoties ceļā ar Mercedes-Benz V klasi, ģimenes var justies vēl mierīgāk, brīvdienu piedzīvojumu meklētāji izbauda katru mirkli vēl intensīvāk, un reisa pasažieri sasniedz savu galamērķi tik ērti un eleganti kā nekad iepriekš.

Diemžēl jūsu iekārta šo funkciju neatbalsta.

Diemžēl jūsu iekārta šo funkciju neatbalsta.

Lūdzu, pagrieziet savu iekārtu, lai aktivizētu ainavas režīmu. Vai izmantojiet iekārtu ar augstāku ekrāna izšķirtspēju.

Piekrauts ar dzīvi.

Ja dzīve norit tā: Mercedes-Benz V klase ir turpat līdzās ar visu nepieciešamo.
Attēlā redzams ģimenes izbraukums ar trim bērniem un tēvu.
Aizvērt
Mercedes-Benz V klases reklāma ir piekrauta ar dzīvi: izbaudiet notikumiem bagāto nedēļas nogali ģimenes lokā.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Skatīties vēlreiz
Visiem, kam padomā lielas lietas.
Mercedes-Benz V klase piedāvā telpu, kas atbalstīs jūs visās dzīves situācijās. Nav nozīmes, vai esat kaislīga futboliste, kurai jāvadā līdzi ekipējums, vai kopā ar ģimeni plānojat doties izbraukumā ar velosipēdiem vai brīvdienās sērfot: ar Mercedes-Benz V klases automobili jūs esat gatavs gandrīz visām situācijām – un jūsu dzīve kļūst par piedzīvojumu.
Attēlā redzams Mercedes-Benz V klases automobilis ar atvērtu aizmugures logu, pa kuru māte un meita iekrauj bagāžu.

Ērti nogādā ģimenes līdz mērķim.

Mercedes-Benz V klasē jūs varat ceļot droši, ērti un ekskluzīvi.
Attēlā no sāna tuvplānā redzams Mercedes-Benz V klases automobilis ar trim bērniem aizmugurējos sēdekļos un māti pie stūres.
Aizvērt
Lai sākas izpriecas.
Ceļš uz izsapņotajiem mērķiem ved caur jūsu V klases automobili. Vienalga, vai dodaties kalnos vai braucat uz jūru, ar V klases automobili pasažierus un aprīkojumu var droši un ērti aizvest uz jebkuru vietu. Nākamajā braucienā ar pilnu aprīkojumu? Nekādu problēmu! V klase var kļūt arī par komandas autobusu. Doties ģimenes brīvdienās kopā ar bērniem un visām viņu spēļu mantām un mīkstajiem rotaļu zvēriem? V klasē visi rotaļu biedri atradīs sev omulīgu vietiņu. Pielāgojamā telpas koncepcija piedāvā līdz pat 8 sēdvietām – un papildus vēl vietu bagāžai.
Attēlā no augšas parādīta Mercedes-Benz V klases telpas koncepcija, kas nodrošina vietu 8 cilvēkiem.
Mercedes-Benz V klases dinamiskais brauciens līkumā ar aprīkojuma līniju AVANTGARDE un AVANTGARDE eksterjera sporta paketi.

Tikpat vērtīga kā laiks, ko pavadāt kopā ar ģimeni: V klase ar divām bīdāmām durvīm.

Labākie skati ar pilnu pārliecību.

Mercedes-Benz V klase. Viennozīmīgi uzticama.
Attēlā redzams veikbordists, kas ar veikborda dēli padusē dodas uz jūrmalu.
Aizvērt
Daudz prieka, daudz drošības.
Jaunos, izaicinājuma pilnos ceļos pretī nākamajām brīvdienām. Brāzmainā vējā uz jūrmalu. Vai arī pēc aizraujošām aktivitātēm apmierināti atgriežoties mājās – ir daudz iemeslu, kāpēc tieši V klase ir labākais partneris jūsu ģimenei. V klase ar savām daudzajām vadītāja palīgsistēmām var palīdzēt jums visdažādākajās situācijās. Sērijveida aprīkojumā iekļautais sānu vēja asistents, piemēram, palīdz nenovirzīties no joslas, kad pūš brāzmains sānu vējš. Jo visos piedzīvojumos, ko esat iecerējuši, ir svarīgi apzināties, ka jūsu ģimene ir drošībā.
Attēlā tuvplānā redzams Mercedes-Benz V klases priekšējais panelis un aktivizēts sānu vēja asistents.
Varat būt drošs.
Mercedes-Benz V klases automobilī ikviens jūtas labi aprūpēts. Tas nav nekāds brīnums, jo integrālā drošības koncepcija ar daudzajām vadītāja palīgsistēmām var izcili atbalstīt jūs brauciena laikā. Īpašu vietu pārējo palīglīdzekļu vidū ieņem braukšanas asistēšanas pakete: vieda kombinācija, kurā apvienotas četras palīgsistēmas un drošības sistēmas, kas atslogo vadītāju un var gādāt par augstāku drošības līmeni.
Attēlā tuvplānā redzams Mercedes-Benz V klases priekšējais panelis ar aktivizētu braukšanas asistēšanas un drošības sistēmu.

Ved jūs tuvāk mērķiem.

Mercedes-Benz V klase. Jaunais lielums uzņēmējdarbībā.
Attēlā tuvplānā redzama sieviete pie Mercedes-Benz V klases stūres un vīrietis blakussēdētāja sēdeklī.
Aizvērt
Adekvāts rezultāts.
Ne tikai noskaņojuma radīšanai, braucot uz vakara sarīkojumu: V klase sajūsmina ar savu nesalīdzināmo telpisko skaņu. Savstarpēji perfekti saskaņotā Burmester® pastiprinātāju un skaļruņu sistēma Burmester® telpiskās skaņas sistēma ir pieejama V klases un V klases AVANTGARDE papildaprīkojumā, kā arī sērijveidā V klasei EXCLUSIVE. ar 15 skaļruņiem gādā par augstākā līmeņa sniegumu. Nepavisam nav jābūt simfoniskās mūzikas pazinējam, lai ļautos šī skanējuma valdzinājumam. Lai skaļā sajūsma nenomāktu komunikāciju Mercedes-Benz V klases iekšienē, vadītāja un blakussēdētāja sarunas ar integrēta mikrofona palīdzību tiek pārraidītas no priekšpuses uz aizmuguri – pilnīgi skaidras un pastiprinātas.
Attēlā tuvplānā redzama Burmester® telpiskās skaņas sistēma Mercedes-Benz V klases automobilī.
Visiem, kas aizraujas ar savu darbu.
Cilvēki ar neparastām profesijām bieži vien tās uzskata par savu aicinājumu. Viņi zina: panākumus nevar ieplānot. Klasiska ansambļa dalībnieks, piemēram, mēģina visu dienu, bet arī pēc saules rieta vēl izjūt gaišu prieku. It īpaši tad, kad iesēžas Mercedes-Benz V klases automobilī. Šeit elegantā atmosfērā var īstenot visu, kas vakaru padara īpašu: klausīties slavenu soprāna dziedātāju vai mūzikas zvaigznes izpildījumu uz sava instrumenta.

Vienmēr pārliecinošs uznāciens.

Profesionāliem panākumiem nāk par labu, ja var paļauties uz uzticamu ceļabiedru. It īpaši tad, ja viņš tāpat kā V klase dod priekšroku ekskluzīvai mobilitātei.
Vakarīgas noskaņas fotouzņēmumā redzama sieviete, kas pa bīdāmajām durvīm izkāpj no Mercedes-Benz V klases automobiļa.
Aizvērt
Noskaņām bagātais naksnīgais fotouzņēmums ataino Mercedes-Benz V klasi ar atvērtām bīdāmajām durvīm.

Aicinošs: Mercedes-Benz V klase ar 2 bīdāmām durvīm.

Kad komforts un elegance veido sistēmu.
Cik ērti Mercedes-Benz V klase jūs nogādā galamērķi, tik eleganti norit iekraušanas un izkraušanas process: atsevišķi atveramo aizmugurējo stiklu var atvērt un aizvērt mehāniski – neatkarīgi no pakaļējā aizvara.
Attēlā redzams Mercedes-Benz V klases automobilis ar atvērtu aizmugurējo stiklu.

Eleganti ceļā, droši galamērķī.

Mercedes-Benz V klase. Labas gaumes apliecinājums.
Mercedes-Benz V klases iespaidīgais demonstrējums aprīkojuma līnijā EXCLUSIVE.
Aizvērt
Mercedes-Benz V klases salons aprīkojuma līnijā EXCLUSIVE izstaro VIP atpūtas telpas augstvērtīgumu.

Pārvērš salonu par VIP zonu. Aprīkojuma līnija EXCLUSIVE.

Absolūta ekskluzivitāte.
Kas gūst panākumus savā profesijā, vēlas arī pieskaņotu apkārtējo vidi. Mercedes-Benz V klase ar aprīkojuma līniju EXCLUSIVE pat ļoti palīdz piepildīt šādu vēlmi: tā interpretē luksusa tēmu jaunā, aizraujošā veidā. Īpašu akcentu piešķir dekoratīvie elementi ar slīpēta alumīnija izskatu. Un panorāmas bīdāmais jumts piedāvā vērtīgu papildu ieguvumu: tiešās apkārtnes iespaidi var iedarboties uz pasažieriem un kalpo kā iedvesmas avots. Kā vienu no fascinējošākiem piemēriem šeit var minēt vakarīgās debesis ar bagātīgajām ēnu un krāsu spēlēm.
Attēlā redzams Mercedes-Benz V klases automobiļa priekšas un sānu skats no putna lidojuma.

Piedzīvojumiem pa pēdām.

Mercedes-Benz V klase. Un ceļš atdzīvojas.
Dinamisks Mercedes-Benz V klases brauciens līkumā ar jumta bagāžnieku un piekrautu pakaļējo velosipēdu turētāju – ceļā uz jauniem piedzīvojumiem.
Aizvērt
Attēlā redzama Mercedes-Benz V klase ar pakaļējo velosipēdu turētāju, kurš ļauj katrā jaunā piedzīvojumā paņemt līdzi pat 4 velosipēdus.

Piedzīvojumiem uz 2 riteņiem: pakaļējais velosipēdu turētājs līdz pat 4 velosipēdiem.

Kaste visām dzīves situācijām.
Tam, kurš ceļo, ir daudz stāstāmā – un bieži vien arī daudz bagāžas. Ar Mercedes-Benz kasti uz jumta 400 tā nav nekāda problēma: tam ir 400 litru tilpums un tajā ir iespējams ievietot līdz 75 kg bagāžas. Ar šo kasti varēsiet ņemt līdzi visu vajadzīgo. Praktiski: kaste tiek vienkārši un droši uzmontēta uz jumta reliņiem, kuri savukārt ir viegli piestiprināmi pie Mercedes-Benz V klases jumta. Tāpēc kaste uz jumta ir ērta visos aspektos. Un kā radīta nākamajam piedzīvojumam.
Attēlā redzama Mercedes-Benz V klase ar kasti uz jumta, kas nodrošina līdz 400 litru lielu tilpumu nākamajam piedzīvojumam.
Always on the road.
Trauksmainās dzīves stāsts sākas brīdī, kad iekāpjat Mercedes-Benz V klases automobilī. Un var turpināties arī līdz saulrietam. Par to gādā V klases praktiskuma un piedzīvojumu faktors, ko kopīgi veido auto izmēri, pielāgojamība un funkcionalitāte: šeit pietiek vietas visam, sākot no skriešanas aprīkojuma līdz pat pilnam sacīkšu velosipēdu sortimentam – tas sajūsminās ne tikai pieredzējušus triatlonistus. Vienlaikus ceļā aizvien var justies atbrīvoti un droši, ar prieku dodoties pretī jaunām pieredzēm. Jo jauni piedzīvojumi var gaidīt jau aiz nākamā līkuma.

Sasniegt aizvien jaunus mērķus.

Mercedes-Benz V klase. Kad dzīve kļūst par piedzīvojumu.
Attēlā redzams Mercedes-Benz V klases automobilis pludmalē un divas sievietes, kas gatavojas iekraut savus sacīkšu velosipēdus.
Aizvērt
Labāk sasniegt mērķi bez saspringuma.
Multivides sistēma COMAND Online Sistēma COMAND Online ir pieejama V klases un V klases AVANTGARDE papildaprīkojumā. V klasei EXCLUSIVE tā ir iekļauta standarta aprīkojumā. Lai varētu izmantot visas sistēmas COMAND Online funkcijas, ir nepieciešams ar Bluetooth® aprīkots mobilais tālrunis vai viedtālrunis ar datu tarifu. palīdz gudriem vadītājiem sasniegt mērķi droši un bez sasprindzinājuma. Ātrā navigācija ar cieto disku ļauj izmantot dinamisku maršruta vadību – reāllaikā, kā arī ņemot vērā jaunāko satiksmes stāvokļa informāciju. COMAND Online uzskatāmi attēlo šos datus topogrāfiskās 3D kartēs. Labsajūtu papildina COMAND Online izklaides un saziņas līdzekļi: tīmekļa pārlūks, Central Media Display, integrētais 80 GB cietais disks un DVD atskaņotājs gandrīz liek aizmirst, ka atrodaties ceļā, nevis mājās viesistabā.
Attēlā redzams COMAND Online multivides sistēmas tuvplāns ar ātro navigāciju ar cieto disku.
Ikviens apvidus ir labs apvidus.
Reizēm mērķis ir ceļš, reizēm mērķis ir mērķis. Pastāvīgā pilnpiedziņa 4MATIC jebkurā situācijā vedīs Pastāvīgā pilnpiedziņa 4MATIC ir pieejama tikai kopā ar 7G-TRONIC PLUS V klases un V klases AVANTGARDE papildaprīkojumā, kā arī sērijveidā V klasei EXCLUSIVE. tālāk: tā pārliecina ar savu vilces spēku un augsto braukšanas stabilitāti gandrīz uz visu veidu pamatnēm, vai tas būtu asfalts, pļava, smiltis vai dūņas. Neapšaubāma priekšrocība cilvēkiem, kas jebkurā apvidū vēlas justies kā mājās. Pludmales cienītājus, piemēram, īpaši iepriecinās automātiskās 4MATIC bremzēšanas impulsi, kas ievērojami atvieglo braukšanas uzsākšanu pa smiltīm vai oļiem. Tas ļaus nokļūt arī nomaļākos pasaules nostūros un jebkurā vietā ļauties piedzīvojumu varai.
Attēlā tuvplānā redzams uzraksts 4MATIC uz Mercedes-Benz V klases automobiļa.
Mercedes-Benz V klases griezuma skatā no augšas parādīts variants ar 2 atsevišķiem sēdekļiem un iekrautu velosipēdu salona aizmugurējā daļā.

Arī pasažieriem ar velosipēdiem: variējama sēdekļu konfigurācija.

Savstarpēji konkurenti.

Mercedes-Benz V klase. Un jūsu dzīve uzņem apgriezienus.
Attēlā redzamas 2 spēcīgas sievietes, kas trenējas velobraukšanā, un Mercedes-Benz V klases automobilis liedaga priekšplānā.
Aizvērt
Video redzams, ka Sebastians Kīnle (Sebastian Kienle) un Anja Beraneka (Anja Beranek) uz saviem velosipēdiem iesaistās sacensībā ar Mercedes-Benz V klases automobili, un Sebastianam Kīnlem ir vajadzīga tehniskās apkopes pietura.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Skatīties vēlreiz
Izaicinājumi ir labs dzinējspēks.
Par IRONMAN dzelzs lēdijām Anju Beraneku un Kaisu Lehtonenu (Kaisa Lehtonen) var teikt: jo grūtāks uzdevums, jo intensīvāka pieredze. Miera stāvoklis nav priekš viņām. Šādam kredo lieliski piestāv Mercedes-Benz V klases automobilis. Tas palīdz spēcīgajām sievietēm sasniegt aizvien jaunus mērķus un pārvarēt jaunas robežas – kā uzticams biedrs gan treniņos, gan sacensībās. Tā dzelzs lēdijas var darboties kā veiksmīga komanda. Un viņu triatlona dzīvesstils turpinās gan uz ceļa, gan ārpus tā.
Attēlā redzama Anja Beraneka un Kaisa Lehtonena Mercedes-Benz V klases automobilī.

Mercedes-Benz V 220 d ar BlueEFFICIENCY paketi un 7G-TRONIC PLUS: degvielas patēriņš apdzīvotās vietās/ārpus apdzīvotām vietām/kombinēti 6,8/5,4/5,9 l/100 km; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 154 g/km; efektivitātes klase: A.<p>Norādītie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu iegūti saskaņā ar noteikto mērīšanas procedūru (NEDC). Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no riteņiem/riepām.<br> <span>Papildu informāciju par jaunu vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un oficiālo konkrēto CO2 izmešu daudzumu var uzzināt visās tirdzniecības vietās.</span></p>

Mercedes-Benz V 250 d ar BlueEFFICIENCY paketi un 7G-TRONIC PLUS: degvielas patēriņš apdzīvotās vietās/ārpus apdzīvotām vietām/kombinēti 6,9/5,5/6,0 l/100 km; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 158 g/km; efektivitātes klase: A.<p>Norādītie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu iegūti saskaņā ar noteikto mērīšanas procedūru (NEDC). Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no riteņiem/riepām.<br> <span>Papildu informāciju par jaunu vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un oficiālo konkrēto CO2 izmešu daudzumu var uzzināt visās tirdzniecības vietās.</span></p>

Spilgtākās iezīmes


Spilgtākās iezīmes.

Uzziniet par V klases pielāgošanas iespējām.

Daudzpusīgā salona koncepcija padara Mercedes-Benz V klasi par ērtu un ietilpīgu sedanu ar visdažādākajām iespējām. Teicami izveidotais interjers ir priekšzīmīgs ergonomijas, funkcionalitātes un dizaina ziņā.

Spilgtākās iezīmes


Spilgtākās iezīmes.

Uzziniet par V klases pielāgošanas iespējām.

Daudzpusīgā salona koncepcija padara Mercedes-Benz V klasi par ērtu un ietilpīgu sedanu ar visdažādākajām iespējām. Teicami izveidotais interjers ir priekšzīmīgs ergonomijas, funkcionalitātes un dizaina ziņā.

Attēlā redzama Mercedes-Benz V klases vizuāli, haptiski un ergonomiski fascinējošā kontrolpults.
Attēlā redzama Mercedes-Benz V klases vizuāli, haptiski un ergonomiski fascinējošā kontrolpults.

Labsajūtas telpa.

Baudījums visām maņām – vizuāli, haptiski un ergonomiski. Ekskluzīvās detaļas, piemēram, multivides displejs ar kvalitatīvu stikla virsmu, vēl vairāk uzsver augstvērtīgumu.

Attēlā redzama Mercedes-Benz V klases ekskluzīvā kontrolpults ar pilnveidotu dizainu un pirmklasīgu materiālu izvēli.

Lielizmēra kontrolpults.

Salonā ir kontrolpults ar pilnveidotu dizainu un pirmklasīgiem materiāliem. Panorāmas bīdāmais jumtsCaurspīdīgais bīdjumts ir pieejams papildaprīkojumā. Tas ietilpst V klases EXCLUSIVE aprīkojumā. lutinās jūs, sniedzot vēl vairāk gaismas un gaisa.

Attēlā redzama salona aizmugurējā daļa ar 4 komfortabliem atsevišķajiem sēdekļiem un atvērtām bīdāmajām durvīm.

Brīnumaina ietilpība.

V klase spēj pārvadāt līdz 8 cilvēkiem un daudz bagāžas. Sērijveida variantā aizmugurē ir izvietoti 4 komfortabli atsevišķie sēdekļiPielāgojams pēc izvēles., kurus var vienkārši nomontēt jebkurā laikā.

Attēlā redzams Mercedes-Benz V klases automobilis ar atvērtām vadītāja durvīm un bīdāmajām durvīm.

Telpa dažādām iespējām.

Praktiskums šaurās situācijās: bīdāmās durvis transportlīdzekļa kreisajā pusē piedāvā papildu piekļuvi, lai iekrautu un izkrautu vai iekāptu un izkāptu.

Attēlā redzams Mercedes-Benz V klases automobilis kavanzīta zilā krāsā ar atsevišķi atvērtu aizmugurējo stiklu.

Kravas telpa.

Mercedes-Benz V klase piedāvā viedu salona koncepciju un daudzas idejas, kā vienkāršot iekraušanu un izkraušanu, piemēram, caur atsevišķi atveramu aizmugures logu.


Uzziniet vairāk par pielāgojamo salona koncepciju.

V klase ir radīta dzīves priekiem un izaicinājumiem. Un arī iekšienē tā pierāda patiesu plašumu ar variējamu salona koncepciju.


Uzziniet vairāk par pielāgojamo salona koncepciju.

V klase ir radīta dzīves priekiem un izaicinājumiem. Un arī iekšienē tā pierāda patiesu plašumu ar variējamu salona koncepciju.

Salona koncepcija


Viedā salona koncepcija.

Nekad agrāk telpa nav bijusi tik elastīgi izmantojama kā V klasē.

Salona koncepcija


Viedā salona koncepcija.

Nekad agrāk telpa nav bijusi tik elastīgi izmantojama kā V klasē.

Mercedes-Benz V klases griezuma skats no augšas ar diviem trīsvietīgiem sēdekļiem transportlīdzeklī.
Mercedes-Benz V klases griezuma skats no augšas ar trīsvietīgu sēdekli un vietu bagāžai un lielgabarīta kravai.
Mercedes-Benz V klases griezuma skatā no augšas parādīts variants ar 2 atsevišķiem sēdekļiem un iekrautu velosipēdu salona aizmugurējā daļā.
Mercedes-Benz V klases griezuma skatā no augšas redzama Mercedes-Benz V klases modulārā sēdekļu koncepcija ar atsevišķajiem sēdekļiem un vienu trīsvietīgu sēdekli.
Mercedes-Benz V klases griezuma skatā no augšas redzams aizmugurējo sēdekļu vis-à-vis (viens otram pretī) novietojums un salokāms galdiņš.
Attēlā redzama Mercedes-Benz V klases aizmugure ar atvērtu pakaļējo aizvaru un skatu uz bagāžas tīklu, kas norobežo pasažierus no bagāžas.

Konstruktīvais garums


Mercedes-Benz V klase ar 3 dažādiem transportlīdzekļu garumiem.

Precīzi pieskaņota jūsu vajadzībām: V klase ar kompaktu, garu vai ļoti garu transportlīdzekļa garumu.

Konstruktīvais garums


Mercedes-Benz V klase ar 3 dažādiem transportlīdzekļu garumiem.

Precīzi pieskaņota jūsu vajadzībām: V klase ar kompaktu, garu vai ļoti garu transportlīdzekļa garumu.

 • Kompakts

  Attēlā no sāniem redzams Mercedes-Benz V klases kompaktais variants.

  Transportlīdzekļa garums

  4,895 m

  Transportlīdzekļa augstums: 1,88 m. Piemērots gandrīz jebkurai pazemes garāžai!

  Bagāžas nodalījuma tilpums

  610 l

  ar maks. 8 sēdvietām.

 • Garš

  Attēlā no sāniem redzams Mercedes-Benz V klases garais variants.

  Transportlīdzekļa garums

  5,14 m

  Transportlīdzekļa augstums: 1,88 m. Piemērots gandrīz jebkurai pazemes garāžai!

  Bagāžas nodalījuma tilpums

  1030 l

  ar maks. 8 sēdvietām.

 • Ļoti garš

  Attēlā no sāniem redzams Mercedes-Benz V klases ļoti garais variants.

  Transportlīdzekļa garums

  5,37 m

  Transportlīdzekļa augstums: 1,88 m. Piemērots gandrīz jebkurai pazemes garāžai!

  Bagāžas nodalījuma tilpums

  1410 l

  ar maks. 8 sēdvietām.

Komforts


Komforts.

Augstās tehnoloģijas visām maņām.

Komforts


Komforts.

Augstās tehnoloģijas visām maņām.

Attēlā tuvplānā redzams planšetdatora turētājs Mercedes-Benz V klases automobilī.

Tā aizmugurējais sēdeklis kļūst par ložu.

Izklaides un komforta priekšaprīkojums.

Attēlā tuvplānā redzams Burmester® telpiskās skaņas sistēmas skaļrunis Mercedes-Benz V klases automobilī.

Koncertzāle tiem, kas atrodas ceļā.

Burmester® telpiskās skaņas sistēma.

Stāvvietā novietošanas pakete ar 360° kameru atbalsta Mercedes-Benz V klases vadītāju, kad tas meklē stāvvietu, novieto automobili stāvvietā vai manevrē.

Iegūt labāku pārskatu.

Stāvvietā novietošanas pakete ar 360° kameru.

Attēlā tuvplānā redzama vadītāja, blakussēdētāja un aizmugures pasažieru sēdekļu kondicionēšanas durvju vadības vienība.

Jūsu mobilā komforta zona.

Sēdekļu kondicionēšana visiem pasažieriem.

Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Viedās sistēmas lielākai drošībai, komfortam un savienojamībai.

Ceļabiedrs, uz kuru var droši paļauties. Ar savām asistēšanas un drošības sistēmām V klase jūs atbalsta daudzās braukšanas situācijās un ļauj jums drošāk, brīvāk un pārliecinošāk sasniegt galamērķi.

Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Viedās sistēmas lielākai drošībai, komfortam un savienojamībai.

Ceļabiedrs, uz kuru var droši paļauties. Ar savām asistēšanas un drošības sistēmām V klase jūs atbalsta daudzās braukšanas situācijās un ļauj jums drošāk, brīvāk un pārliecinošāk sasniegt galamērķi.

COLLISION PREVENTION ASSIST.

COLLISION PREVENTION ASSISTCOLLISION PREVENTION ASSIST pēc izvēles ir pieejams V klasei, V klasei AVANTGARDE un V klasei EXCLUSIVE. Tas kā sastāvdaļa ir iekļauts pēc izvēles pieejamajā braukšanas asistēšanas paketē. palīdz vadītājam ieturēt distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un brīdina ar akustisku signālu, ja draud sadursmes risks.

COLLISION PREVENTION ASSIST vizuāli brīdina, ja distance līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim kļūst mazāka par minimālo distanci. Sistēma vienlaikus aktivizē bremzēšanas asistentu BAS PRO, kurš – ja vadītājs pārāk vāji bremzē – pastiprina bremžu spiedienu.

LED Intelligent Light System.

LED Intelligent Light SystemLED Intelligent Light System pēc izvēles ir pieejama V klasei, kā arī sērijveidā V klasei AVANTGARDE un V klasei EXCLUSIVE. pielāgo gaismas apgaismojuma, ceļa un laika apstākļiem. Tā palielina uztveres drošību un atslogo vadītāju.

Adaptīvie starmeši var automātiski pielāgoties braukšanas situācijai. Tālo gaismu asistents palīdz neapžilbināt pretimbraucošos transportlīdzekļus. Aktīvā pagriezienu gaisma līkumos pagriež starmešus līknes virzienā un labāk izgaismo brauktuvi.

Joslā noturēšanas asistents.

Joslā noturēšanas asistentsJoslā noturēšanas asistents ir pieejams V klases, V klases AVANTGARDE un V klases EXCLUSIVE papildaprīkojumā apvienojumā ar papildaprīkojumā pieejamo joslas paketi vai papildaprīkojumā pieejamo braukšanas asistēšanas paketi. palīdz izvairīties no negadījumiem, ja nejauši izbrauc no joslas. Joslā noturēšanas asistents atkarībā no vēlamā darba stāvokļa ir aktīvs, sākot ar ātrumu 60 km/h.

Daudzfunkcionālā kamera spēj identificēt braukšanas joslas robežlīnijas, un tā kontrolē, vai transportlīdzeklis pārvietojas pa braukšanas joslu. Ja gadās nejauši izbraukt no braukšanas joslas, joslā noturēšanas asistents haptiski norāda, ka ir šķērsots identificēts braukšanas joslas marķējums.

DISTRONIC distances pilots.

DISTRONICDISTRONIC distances pilots pēc izvēles ir pieejams V klasei, V klasei AVANTGARDE un V klasei EXCLUSIVE. distances pilots ietur distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem un palīdz vadītājam, piemēram, satiksmē ar biežu apstāšanos.

Lai ieturētu drošu distanci, DISTRONIC distances pilots automobili patstāvīgi paātrina un bremzē ar jaudu, kas nekad nepārsniedz pusi no bremzēšanas jaudas. Konstatējot, ka ir nepieciešams, lai vadītājs bremzētu straujāk, atskan pārtraukts brīdinošs skaņas signāls un iedegas brīdinājuma simbols.

Inteliģentās tehnoloģijas 1/2


Mercedes-Benz Intelligent Drive – tehnoloģijas tuvplānā.

Veiktspēju rosinošs komforts un priekšzīmīga drošība.

Inteliģentās tehnoloģijas 1/2


Mercedes-Benz Intelligent Drive – tehnoloģijas tuvplānā.

Veiktspēju rosinošs komforts un priekšzīmīga drošība.

Sastrēgumstundās, garos nakts braucienos vai braucot pa nepazīstamiem ceļiem – V klase jūtami atvieglo braukšanu tieši stresa situācijās. Visa būtība ir tajā, ka katram braucienam ar Mercedes-Benz jābūt drošam un neatkārtojamam: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Jo laiks, kuru pavadāt pie stūres rata, ir tieši jūsu laiks. Tas ir laiks atpūtai. Laiks, kad uzkrāt enerģiju. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs vienmēr sasniegtu mērķi ne tikai droši, bet arī viegli un bez stresa.

Mercedes-Benz V klase ar DISTRONIC distances pilotu automātiski ietur distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un atbalsta vadītāju, piemēram, braucot pa automaģistrāli vai satiksmē ar biežu apstāšanos.

DISTRONIC distances pilots

COLLISION PREVENTION ASSIST Mercedes-Benz V klasē identificē priekšā braucošos transportlīdzekļus un var palīdzēt izvairīties no priekšējām sadursmēm.

COLLISION PREVENTION ASSIST

Dinamisks brauciens Mercedes-Benz V klases automobilī. Sānu vēja asistents var palīdzēt nenovirzīties no joslas, kad pūš brāzmains sānu vējš.

Sānu vēja asistents

Joslas pakete Mercedes-Benz V klasē gādā par lielāku drošību, kad jāturas savā joslā vai jāmaina josla.

Joslas pakete

ATTENTION ASSIST spēj atpazīt raksturīgas noguruma pazīmes un brīdināt Mercedes-Benz V klases vadītāju.

ATTENTION ASSIST

Mercedes-Benz V klase ar braukšanas asistēšanas paketi palīdz droši braukt un izvairīties no negadījumiem.

Braukšanas asistēšanas pakete

Mercedes-Benz V klase ar neredzamās zonas asistentu var palīdzēt izvairīties no negadījumiem, kas saistīti ar braukšanas joslas maiņu, piemēram, uz automaģistrālēm.

Neredzamās zonas asistents

PRE-SAFE® sistēma spēj savlaicīgi atpazīt kritiskas braukšanas situācijas un preventīvi aizsargāt pasažierus.

PRE-SAFE®

Ceļa zīmju asistents sniedz atbalstu Mercedes-Benz V klases vadītājam, parādot ātruma ierobežojumus.

Ceļa zīmju asistents

Stāvvietā novietošanas pakete ar atpakaļskata kameru atbalsta Mercedes-Benz V klases vadītāju, kad tas meklē stāvvietu vai manevrē.

Stāvvietā novietošanas pakete ar atpakaļskata kameru

Stāvvietā novietošanas pakete ar 360° kameru palīdz Mercedes-Benz V klases vadītājam meklēt stāvvietu, novietot automobili tajā un manevrēt.

Stāvvietā novietošanas pakete ar 360° kameru

Mercedes-Benz V klase ar LED Intelligent Light System variabli pielāgo gaismas apgaismojuma, ceļa un laika apstākļiem.

LED Intelligent Light System

Izbaudiet V klasi tagad.

Vienojieties par izmēģinājuma braucienu.

Kā mūs atrast?

Savienojamība


Savienojamība.

Jūsu durvis uz Mercedes-Benz digitālo pasauli.

Savienojamība


Savienojamība.

Jūsu durvis uz Mercedes-Benz digitālo pasauli.

Izmantojiet automobiļa un ārpasaules tiešsaistes savienojumu.

Labākais savienojums ar jūsu automobili – Mercedes me connect.

Labākais savienojums ar jūsu automobili – Mercedes me connect.

Izmantojot Mercedes me connect, tiek nodrošināts aizraujošs jūsu viedtālruņa un jūsu Mercedes-Benz savienojums. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties ceļā vai mājās – izmantojot Mercedes me connect, jūsu Mercedes me portālā vai Mercedes me programmā varat tiešsaistē apskatīt svarīgus automobiļa datus, piemēram, kilometru rādījumu, gaisa spiedienu riepās un degvielas tvertnes uzpildes līmeni. Telediagnostika, negadījumu, apkopes un bojājumu pārvaldība, kā arī Mercedes-Benz ārkārtas izsaukuma sistēma nodrošina jums tīkla savienojuma drošību. Braucienu galamērķus varat ērti nosūtīt uz savu Mercedes-Benz no viedtālruņa.  

Piesakieties un izmantojiet papildu pakalpojumus, kas bagātina un uzlabo jūsu mobilo ikdienu.

Mercedes me connect pakalpojumu aktivizēšana.

Mercedes me connect pakalpojumu aktivizēšana.

Mūsdienās nevienam nav jāatsakās no digitālām ērtībām. Arī jums. Tādēļ vienkārši reģistrējieties Mercedes me portālā. Tiklīdz kā esat pieteicies, jūsu Mercedes-Benz partneris savieno jūsu Mercedes me kontu ar jūsu automobili. Pēc tam varat aktivizēt un deaktivizēt vēlamos iestatījumus, programmas un pakalpojumus. Elastīgi un personalizēti. Jebkurā laikā un vietā.

Attēli un video


Mercedes-Benz V klases attēli un video.

Attēli un video


Mercedes-Benz V klases attēli un video.

Mercedes-Benz V klase AVANTGARDE ar bīdāmām durvīm labajā pusē un divām bīdāmām durvīm kreisajā pusē: skats no sāniem.
Mercedes-Benz V klase ģimenes izbraukumā kalnos.
Diemžēl izvēlētais video materiāls šobrīd nav pieejams. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.
Skatīties vēlreiz
Tuvplāna uzņēmums ar Mercedes-Benz V klasi, kas saulainā dienā brauc pa šoseju.
Mercedes-Benz V klase briljanta sudraba krāsā naksnīgā ainā ar atvērtām bīdāmajām durvīm kreisajā pusē.
Mercedes-Benz V klases sportiskā kontrolpults. AMG Line ar kontrolaparātu paneli, krāsu displeju un dekoratīvajiem elementiem ar karbona rakstu.
Mercedes-Benz V klase EXCLUSIVE ar dekoratīviem elementiem ar slīpēta alumīnija izskatu un daudzfunkcionālo stūri ar Napas ādas apdari.
Mercedes-Benz V klase EXCLUSIVE ar metālisku lakojumu un panorāmas bīdāmo jumtu.
Mercedes-Benz V klase AVANTGARDE ar salona apgaismojumu un dekoratīviem elementiem ar melnkoka koksnes rakstu.
Sportiski ekskluzīvā Mercedes-Benz V klase AVANTGARDE ar AMG Line.
Mercedes-Benz V klase ar AMG Line izceļas ar sportiski ekskluzīvu ārieni.
Mercedes-Benz V klases salona fotouzņēmums. Atvērtās bīdāmās durvis un ērtie aizmugurējie sēdekļi aicināt aicina iekāpt.