C klases sedans ar EQ Power.

Izkopts sportiskums.

Izvirziet jaunas prasības. Piedzīvojiet neatdarināmu braukšanas kultūru. C klases sedans ar Plug-in hidrībpiedziņu apvieno neierobežotu braukšanas prieku, optimālu efektivitāti un vienreizēju komfortu. 60 kW un 340 Nm elektrodzinējs nodrošina papildu jaudu, kad palielināt ātrumu, un viens pats spēj pārvietot automobili pilsētā līdz pat 31 kilometra attālumā.

C klases 350 e sedana strāvas patēriņš kombinētajā pārbaudes ciklā:

13,2–11,0 kWh/100 km<p>Reālajā braukšanas režīmā ir iespējamas atšķirības no sertificētajām standarta vērtībām. Reālās vērtības ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, individuālais braukšanas stils, vides un ceļa apstākļi.</p>; Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 2,4–2,1 l/100 km.<p>Reālajā braukšanas režīmā ir iespējamas atšķirības no sertificētajām standarta vērtībām. Reālās vērtības ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, individuālais braukšanas stils, vides un ceļa apstākļi.</p>; CO2 emisijas kombinētajā ciklā: 54–48 g/km.<p>Norādītie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu iegūti saskaņā ar noteikto mērīšanas procedūru (NEDC). Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem.</p> .

 

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

C klases universālis ar EQ Power.

Vairāk brīvības un pielāgojamības.

Mercedes-Benz C klases universālis ar EQ Power sniedz vairāk brīvības jūsu vēlmēm – un nesalīdzināmu braukšanas sajūtu. Plug-in hibrīda tehnoloģija nodrošina optimālu efektivitāti un iespaidīgu dinamiku. Turklāt ar C klasei raksturīgo praktisko ikdienas lietošanu un necerēto komfortu. Plug-in hibrīdu vidū iespaidīgā 350 litru kravas telpa ļauj ērti pielāgot automobili jūsu individuālajām transportēšanas vajadzībām. Izbaudiet īpašu luksusu: vairāk vietas dzīvei.

C klases 350 e universāļa strāvas patēriņš kombinētajā pārbaudes ciklā:
13,8–11,7 kWh/100 km<p>Reālajā braukšanas režīmā ir iespējamas atšķirības no sertificētajām standarta vērtībām. Reālās vērtības ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, individuālais braukšanas stils, vides un ceļa apstākļi.</p>; Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 2,4–2,1 l/100 km.<p>Reālajā braukšanas režīmā ir iespējamas atšķirības no sertificētajām standarta vērtībām. Reālās vērtības ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, individuālais braukšanas stils, vides un ceļa apstākļi.</p>;
CO2 emisijas kombinētajā ciklā: 55–49 g/km.<p>Norādītie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu iegūti saskaņā ar noteikto mērīšanas procedūru (NEDC). Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem.</p> .

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

E klases sedans ar EQ Power.

Braukšanas komforta un drošības simbols.

Pirmā E klase ar Plug-in hibrīda tehnoloģiju: E 350 e apvieno iespaidīgi veiklās braukšanas īpašības ar braukšanu tuvējā apkaimē, neradot emisijas. Ar kombinēto iekšdedzes dzinēja un elektrodzinēja piedziņas sistēmu tas ir savas automobiļu klases pionieris. Intelligent Drive tehnoloģijas samazina patēriņu, ievērojami atslogo vadītāju un gādā par komfortu un drošību tādā līmenī, kas ierasti sedanā nav pieejams, bet kas ir ļoti raksturīgs E klasei.

E klases 350 e strāvas patēriņš kombinētajā pārbaudes ciklā:
14,0–11,5 kWh/100 km<p>Reālajā braukšanas režīmā ir iespējamas atšķirības no sertificētajām standarta vērtībām. Reālās vērtības ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, individuālais braukšanas stils, vides un ceļa apstākļi.</p>; Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 2,5–2,1 l/100 km.<p>Reālajā braukšanas režīmā ir iespējamas atšķirības no sertificētajām standarta vērtībām. Reālās vērtības ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, individuālais braukšanas stils, vides un ceļa apstākļi.</p>;
CO2 emisijas kombinētajā ciklā: 57–49 g/km.<p>Norādītie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu iegūti saskaņā ar noteikto mērīšanas procedūru (NEDC). Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem.</p> .

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Benz A 250 e.

Mercedes-Benz A 250 e.

Atklājiet pirmo A klasi ar Plug-in hibrīda tehnoloģiju.

A klase ar Plug-in hibrīda piedziņu apvieno elektromotora dinamiku un efektivitāti ar iekšdedzes motora nobraucamo attālumu. Elektromotors nodrošina papildu jaudu paātrinoties vai arī pilnībā viens virza automobili pa pilsētu līdz XX kilometriem, tādējādi ļaujot jums ikdienas ceļus veikt, neradot emisijas.

Mercedes-Benz A 250 e kompaktais sedans: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: X,X l/100 km, CO2 emisija kombinētajā ciklā: XX g/km, strāvas patēriņš kombinētajā ciklā: XX,X kWh/100 km<p>Šīs vērtības tika aprēķinātas, izmantojot norādīto mērīšanas procedūru. Tās ir “NEFZ-CO<sub>2</sub> vērtības” atbilstoši regulas (ES) 2017/1153 2. panta 1. kontekstā. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Enerģijas patēriņš tika aprēķināts, balstoties uz direktīvu 692/2008/EK.</p>

Cena no rūpnīcas, iesk. 19 % PVN.

Attēlā redzams Mercedes-Benz A 250 e sedans.

Mercedes-Benz A 250 e sedans.

Atklājiet pirmo A klases sedanu ar Plug-in hibrīda tehnoloģiju.

A klases sedans ar Plug-in hibrīda piedziņu apvieno elektromotora dinamiku un efektivitāti ar iekšdedzes motora nobraucamo attālumu. Elektromotors nodrošina papildu jaudu paātrinoties vai arī pilnībā viens virza automobili pa pilsētu līdz XX kilometriem, tādējādi ļaujot jums ikdienas ceļus veikt, neradot emisijas.

Mercedes-Benz A 250 e sedans: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: X,X l/100 km, CO2 emisija kombinētajā ciklā: XX g/km, strāvas patēriņš kombinētajā ciklā: XX,X kWh/100 km<p>Šīs vērtības tika aprēķinātas, izmantojot norādīto mērīšanas procedūru. Tās ir “NEFZ-CO<sub>2</sub> vērtības” atbilstoši regulas (ES) 2017/1153 2. panta 1. kontekstā. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Enerģijas patēriņš tika aprēķināts, balstoties uz direktīvu 692/2008/EK.</p>

Cena no rūpnīcas, iesk. 19 % PVN.

Attēlā redzams Mercedes-Benz B 250 e.

Mercedes-Benz B 250 e.

Atklājiet pirmo B klasi ar Plug-in hibrīda tehnoloģiju.

B klase ar Plug-in hibrīda piedziņu apvieno elektromotora dinamiku un efektivitāti ar iekšdedzes motora nobraucamo attālumu. Elektromotors nodrošina papildu jaudu paātrinoties vai arī pilnībā viens virza automobili pa pilsētu līdz XXX kilometriem, tādējādi ļaujot jums ikdienas ceļus veikt, neradot emisijas.

Mercedes-Benz B 250 e: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: X,X l/100 km, CO2 emisija kombinētajā ciklā: XX g/km, strāvas patēriņš kombinētajā ciklā: XX,X kWh/100 km<p>Šīs vērtības tika aprēķinātas, izmantojot norādīto mērīšanas procedūru. Tās ir “NEFZ-CO<sub>2</sub> vērtības” atbilstoši regulas (ES) 2017/1153 2. panta 1. kontekstā. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Enerģijas patēriņš tika aprēķināts, balstoties uz direktīvu 692/2008/EK.</p>

Cena no rūpnīcas, iesk. 19 % PVN.

GLC SUV ar EQ Power.

Gudrs funkcionalitātes un veiklības apvienojums.

GLC 350 e 4MATIC iegūst labāko no katras piedziņas: spēku, mieru un izcilu efektivitāti. Piedziņas sistēma apvieno veiklas braukšanas prieku, ļoti mazu degvielas patēriņu un braukšanu tuvējā apkaimē, neradot emisijas. Tajā ir ļoti daudz vietas, un jaunās Mercedes-Benz Intelligent Drive tehnoloģijas garantē augstāko drošības līmeni. Vai dodaties lielā ceļojumā ar ģimeni vai izbraucienā – GLC jums sniedz lielu brīvību.

GLC 350 e 4MATIC strāvas patēriņš kombinētajā pārbaudes ciklā:
15,2–13,9 kWh/100 km<p>Reālajā braukšanas režīmā ir iespējamas atšķirības no sertificētajām standarta vērtībām. Reālās vērtības ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, individuālais braukšanas stils, vides un ceļa apstākļi.</p>; Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 2,7–2,5 l/100 km.<p>Reālajā braukšanas režīmā ir iespējamas atšķirības no sertificētajām standarta vērtībām. Reālās vērtības ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, individuālais braukšanas stils, vides un ceļa apstākļi.</p>;

CO2 emisijas kombinētajā ciklā: 64–59 g/km.<p>Norādītie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu iegūti saskaņā ar noteikto mērīšanas procedūru (NEDC). Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem.</p> .

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

GLC kupeja ar EQ Power.

Tik sportisks un efektīvs var būt dzīves stils.

Plug-in hibrīds GLC 350 e 4MATIC kupeja apvieno veiklas braukšanas dinamiku un mazu degvielas patēriņu pavisam jaunā līmenī. Pamanāmā un izteiksmīgā kupeja ar platajiem pleciem un augsto sānu logu līniju prot nonākt uzmanības centrā. Uz ceļa tā valdzina ar neparasti veiklo manevrēšanu un sportiskumu. Turklāt, pateicoties GLC kupejas plašajam salonam un maināmajai bagāžas telpa, tā ir lieliski piemērota ikdienas lietošanai. Automobilis, kas ir kā radīts jums.

GLC 350 e 4MATIC kupejas strāvas patēriņš kombinētajā pārbaudes ciklā:
15,2–13,9 kWh/100 km<p>Reālajā braukšanas režīmā ir iespējamas atšķirības no sertificētajām standarta vērtībām. Reālās vērtības ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, individuālais braukšanas stils, vides un ceļa apstākļi.</p>; Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 2,7–2,5 l/100 km.<p>Reālajā braukšanas režīmā ir iespējamas atšķirības no sertificētajām standarta vērtībām. Reālās vērtības ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, individuālais braukšanas stils, vides un ceļa apstākļi.</p>;
CO2 emisijas kombinētajā ciklā: 64–59 g/km.<p>Norādītie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu iegūti saskaņā ar noteikto mērīšanas procedūru (NEDC). Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem.</p> .

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

GLE SUV ar EQ Power.

Ieelpo brīvību. Izstaro brīvību.

Dinamika. Pašpārliecība. Efektivitāte. Tas, kurā apvienotas šādas īpašības, ar pārliecību stājas pretī jebkuram izaicinājumam. Uz ceļa vai ārpus tā – GLE ir radīts visiem, kas nevēlas vienkārši sekot ceļam. Arī piedziņas jomā tas nebūt neiet tikai pa iemīto taciņu: tajā gudri apvienotas elektrodzinēja un iekšdedzes dzinēja priekšrocības. Tās nodrošina gan īpaši ekonomisku braukšanu, gan īslaicīgu griezes momenta palielinājumu – tā dēvēto Boost funkciju –, piemēram, apdzīšanas manevru laikā.

GLE 500 e 4MATIC strāvas patēriņš kombinētajā pārbaudes ciklā:
18,0–16,7 kWh/100 km<p>Reālajā braukšanas režīmā ir iespējamas atšķirības no sertificētajām standarta vērtībām. Reālās vērtības ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, individuālais braukšanas stils, vides un ceļa apstākļi.</p>; Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 3,7–3,3 l/100 km.<p>Reālajā braukšanas režīmā ir iespējamas atšķirības no sertificētajām standarta vērtībām. Reālās vērtības ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, individuālais braukšanas stils, vides un ceļa apstākļi.</p>;
CO2 emisijas kombinētajā ciklā: 84–78 g/km.<p>Norādītie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu iegūti saskaņā ar noteikto mērīšanas procedūru (NEDC). Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem.</p> .

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN