Attēlā redzams Mercedes-Benz C klases kabriolets sāniski pagrieztā priekšskatā.

C klases kabriolets.

Vienreizējs komforts, braucot ar nolaistu jumtu.

Biežāk nodarbojieties ar sportu, vislabāk – zem klajas debess. Jaunais C klases kabriolets paildzina āra sezonu visa gada garumā. Izsmalcināts komforts, braucot ar nolaistu jumtu: automātiskā vēja starpsiena un galvas telpas apsilde nodrošina neatkarību no vēja un laikapstākļiem, kā arī optimālus treniņa apstākļus.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Mercedes-Benz E klases kabriolets labākajās atvērto, ar klasisko mīksto jumtu aprīkoto kabrioletu tradīcijās piedāvā komfortu un luksusu zem klajas debess.

E klases kabriolets.

Esiet atvērts intensīvam baudījumam.

Komforts un luksuss zem klajas debess: E klases kabriolets būvēts labākajās atvērto, ar klasisko mīksto jumtu aprīkoto kabrioletu tradīcijās. Tajā apvienots tīrs, juteklisks dizains, vismodernākā tehnika un plašs salons, kur ērti braukt lielus attālumus četrām personām. Dodieties sportiskā un greznā braukšanas piedzīvojumā un maksimāli izbaudiet braukšanu zem klajas debess.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Benz S klases kabrioleta eksterjera dizains.

S klases kabriolets.

Braukšana ar nolaistu jumtu – labsajūtas procedūra visam ķermenim.

Silts gaiss, patīkama saules gaisma, apbrīnojami mīksta āda un spīdīga klavieru laka. Jutekliski skaidrs dizains. Brauciens S klases kabrioletā ir jutekliski reibinošs. Vēl ērtāka, greznāka un gudrāka ceļošana zem atklātām debesīm nav iespējama.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Leģendārā sporta automobiļa tradīcija: Mercedes-Benz SL godina modernu luksusu un sportiskumu zem klajām debesīm.

SL.

Leģendārā sporta automobiļa tradīcija.

SL – nav daudz iniciāļu, kas prastu sagādāt vairāk eiforijas. Ļaujiet sevi aizraut ikoniskajam dizainam, kas godina modernu luksusu un sportiskumu zem klajām debesīm. Izmantojot jaunākās gaitas iekārtas tehnoloģijas, mēs dinamiski pārcēlām leģendāro SL sportiskumu mūsdienu vidē. Lai tas sagādātu vienreizēju braukšanas pieredzi un nodrošinātu augstākos drošības un komforta standartus. Nesteidzīga vizināšanās vai sportiski dinamisks brauciens – izbaudiet katru reizi kā pirmo reizi.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

SLC apvieno rodstera sagādāto braukšanas baudu ar kupejas ikdienas lietošanas praktiskumu un samazināto trokšņa līmeni.

SLC.

Satricina gaisu.

Izteiksmīgs dizains. Izcils sniegums. Elpu aizraujoša dzinēja skaņa. Un elektrohidrauliski darbināms Vario jumts, ko var atvērt vai aizvērt mazāk nekā 20 sekundēs. Tādējādi SLC apvieno rodstera sagādāto ne ar ko nesalīdzināmo braukšanas baudu ar kupejas ikdienas lietošanas praktiskumu un ievērojami samazināto trokšņa līmeni. Jebkurā brīdī gatavs vēl intensīvākam braukšanas piedzīvojumam. Un jūs nosakāt ritmu.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Mercedes-AMG GT rodsters ir ideāla tipiskas AMG braukšanas veiktspējas un neierobežotas brīvdabas braukšanas baudas simbioze.

Mercedes-AMG GT rodsters.

Sacīkšu braucēju roku darbs - pārveidots.

Mercedes-AMG GT rodsteru modeļu klāsta pilnveidošana parāda, ka iespējams uzlabot pat sapņu automobiļus. Precīzi izsmalcinātais eksterjera dizains, visaptveroši uzlabotā kontrolpults un uzlabotā drošība un komforts, ko nodrošina jaunas palīgsistēmas, padara to vēl iekārojamāku. Katrs klients var izvēlēties, kas viņam ir svarīgāks – ikdienas praktiskums vai izcils sniegums: ar Mercedes-AMG GT, GT S, un GT C ir pieejami trīs pārliecinoši regulējumi.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN