S klases sedans.

Jaunais biznesa komforts.

S klases sedans ir automobiļu efektivitātes un komforta paraugs – visaptveroši jaunievedumi padara to par premium klases līderi. Piemēram, tas rūpējas par pasažieru fizisko un garīgo labsajūtu. Ar komforta sistēmām, kas uzmundrina vai atbrīvo no sasprindzinājuma pēc vēlēšanās. Un palīgsistēmām ar visdažādākajiem sensoriem, lai efektīvi samazinātu vadītāja slodzi. Tas gādā par priekšzīmīgu drošību jebkuros ceļa apstākļos.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

S klases kupeja.

Dizains – elpu aizraujošā iespaida vilinājums.

S klases kupeja nosaka jaunus standartus luksusa kupeju segmentā. Šī sapņu automobiļa jaunākā paaudze aizrauj ar fascinējošu, spēcīgu ārējo izskatu un elegantu, sev raksturīgu greznā salona dizainu.

S klases kabriolets.

Braukšana ar nolaistu jumtu – labsajūtas procedūra visam ķermenim.

Silts gaiss, patīkama saules gaisma, apbrīnojami mīksta āda un mirdzošs melnais lakojums. Jutekliski skaidrs dizains. Brauciens S klases kabrioletā ir jutekliski reibinošs. Vēl ērtāka, greznāka un gudrāka ceļošana zem atklātām debesīm nav iespējama.

Mercedes-Maybach S klases sedans.

Greznas automobilitātes virsotne.

Mercedes-Maybach S klases sedans apvieno tradicionālu eleganci un augstākā līmeņa luksusu. Tā iespaidīgais izskats uzsver šo priekšnosacījumu no visām perspektīvām. Iekšpusē jūs sagaida plašuma sajūta un arhitektūra, kas vienlaikus ir gan daudzfunkciju darba vide, gan izsmalcināts salons. Ar katru iedomājamo komfortu, ko vēlaties sagaidīt kā pirmās klases pasažieris. Jūsu šoferim optimāli palīdz vismodernākās palīgsistēmas.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN