S klases sedans nozīmē efektivitāti un komfortu.

S klases sedans.

Jaunais biznesa komforts.

S klases sedans nozīmē efektivitāti un komfortu. Piemēram, tas rūpējas par pasažieru fizisko un garīgo labsajūtu. Ar komforta sistēmām, kas uzmundrina vai atbrīvo no sasprindzinājuma pēc vēlēšanās. Un asistēšanas sistēmas, kuras nodrošina teicamu drošību, kā arī atslogo vadītāju efektīvāk nekā jebkad iepriekš.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Benz S klases kupejas eksterjera dizains.

S klases kupeja.

Dizains – elpu aizraujošā iespaida vilinājums.

S klases kupeja nosaka jaunus standartus luksusa kupeju segmentā. Šī sapņu automobiļa jaunākā paaudze aizrauj ar fascinējošu, spēcīgu ārējo izskatu un elegantu, sev raksturīgu greznā salona dizainu.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Benz S klases kabrioleta eksterjera dizains.

S klases kabriolets.

Braukšana ar nolaistu jumtu – labsajūtas procedūra visam ķermenim.

Silts gaiss, patīkama saules gaisma, apbrīnojami mīksta āda un spīdīga klavieru laka. Jutekliski skaidrs dizains. Brauciens S klases kabrioletā ir jutekliski reibinošs. Vēl ērtāka, greznāka un gudrāka ceļošana zem atklātām debesīm nav iespējama.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Mercedes-Maybach S klases sedanā ir apvienota elegance, luksuss un moderns komforts, radot vienreizēju ceļojuma piedzīvojumu.

Mercedes-Maybach S klases sedans.

Greznas auto mobilitātes virsotne.

Mercedes-Maybach S klases sedans apvieno tradicionālu eleganci un augstākā līmeņa luksusu. Tā iespaidīgais izskats uzsver šo priekšnosacījumu no visām perspektīvām. Iekšpusē jūs sagaida plašuma sajūta un arhitektūra, kas vienlaikus ir gan daudzfunkciju darba vide, gan izsmalcināts salons. Ar visām iespējamajām ērtībām, ko vēlaties sagaidīt kā pirmās klases pasažieris. Jūsu vadītājam lieliski palīdz vismodernākās asistēšanas sistēmas.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN