Attēlā redzams A klases sedans sāniskā priekšpuses skatā.

A klases sedans.

Pirmā A klase ar trīsdaļīgu konstrukciju.

Jau kā bērni mēs tieši šādi zīmējām savus automobiļus: sadalot trīs daļās — motors, salons un bagāžas nodalījums. Atbilstoši tā sauktajai trīsdaļīgajai konstrukcijai. Ar A klases sedanu mēs atgriezāmies pie šī sapņa. Tik dinamisks un vienlaikus nemainīgi elegants ir tā siluets. A klases sedans ar MBUX (Mercedes-Benz User Experience) un sportisku trīsdaļīgu konstrukciju.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzama A klase sānskatā.

A klase.

Sveiks, Mercedes.

Šķiet pazīstami? Kad satiekat kādu cilvēku pirmo reizi un jūs pārņem sajūta, ka esat pazīstami jau mūžību. Līdzīgas sajūtas ir ar jauno A klasi. Braucat ar to vien pāris dienu, un tā jau zina jūsu īpatnības, garastāvokli, kas jums patīk un kas ne. Gandrīz labāk nekā jūs pats. Jaunā A klase, un pēkšņi jūs esat viens vesels. Lai jūs vienmēr varat būt jūs pats.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Benz C klases sedans sānskatā no priekšas.

Jaunais C klases sedans.

Klasisks sedans iedvesmojošā un dinamiskā interpretācijā.

Nav svarīgi būt labākam par pārējiem. Svarīgi ir kļūt labākam par sevi pašu. Tam ir nozīme. Gan sportā, gan uz ceļa. C klase ir izslavēta ar ideālām proporcijām, komfortu, kvalitāti un dzinuli: katru dienu, katrā braucienā pārspēt sevi atkal no jauna.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams jaunais Mercedes-Benz E klases sedans.

Jaunais E klases sedans.

Made to win the day.

Paveiciet jebkādus uzdevumus. Jaunais E klases sedans nodrošina visu nepieciešamo: ietilpību, komfortu, drošību un modernus jaunievedumus. Dinamiskāks dizains, pārdomātas drošības funkcijas, digitāla kontrolpults, MBUX un izcilas komforta funkcijas nosaka jaunu augstākās klases etalonu.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Benz S klases sedans sānskatā.

S klases sedans.

Jaunais biznesa komforts.

S klases sedans nozīmē efektivitāti un komfortu. Piemēram, tas rūpējas par pasažieru fizisko un garīgo labsajūtu. Ar komforta sistēmām, kas uzmundrina vai atbrīvo no sasprindzinājuma pēc vēlēšanās. Un asistēšanas sistēmas, kuras nodrošina teicamu drošību, kā arī atslogo vadītāju efektīvāk nekā jebkad iepriekš.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Maybach S klases sedans sānskatā.

Mercedes-Maybach S klases sedans.

Greznas auto mobilitātes virsotne.

Mercedes-Maybach S klases sedans apvieno tradicionālu eleganci un augstākā līmeņa luksusu. Tā iespaidīgais izskats uzsver šo priekšnosacījumu no visām perspektīvām. Iekšpusē jūs sagaida plašuma sajūta un arhitektūra, kas vienlaikus ir gan daudzfunkciju darba vide, gan izsmalcināts salons. Ar visām iespējamajām ērtībām, ko vēlaties sagaidīt kā pirmās klases pasažieris. Jūsu vadītājam lieliski palīdz vismodernākās asistēšanas sistēmas.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN