Klasisks apvidus automobilis: G klase jau 40 gadus ir īstens celmlauzis.

G klase.

Spēcīgāks par laiku.

Pirms ilgāka laika inženieri Grācā attīstīja pilnībā jauna veida DNS. Apvidus automobiļa DNS – ikonisks, izturīgs un gandrīz neiznīcināms. Viņi projektēja detaļas, kuru funkcijas līdz šodienai nemainīgi pilda savus mērķus. Konstrukcijas elementi, kuri vairāku paaudžu garumā veidojuši paši savu raksturu. Ja kāds domā, ka jaunā G klase savā elementā ir tikai apvidū, tas spēcīgi maldās. Arī ielās ātri kļūst skaidrs, ka apvidus automobilis nepazīst kompromisus. Esot ceļā, dinamika un komforts sasniedz pavisam jaunu līmeni apvidus automobilim un sniedz braukšanas prieku sfērās, kurās pie tā G klases vadītāji jau sen ir pieraduši, braucot apvidū.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Visīstākais krosovers: dinamiskās dizaina līnijas padara GLA par sportiskāko apvidus auto savā klasē.

GLA.

Sportiskākais apvidus auto savā klasē.

Atklāt jaunus ceļus ārpus izveidotiem maršrutiem un nepazīstamā apvidū: ziņkāres un piedzīvojumu gara ziņā jaunais GLA ir īsts apvidus auto. No otras puses: dinamiskās dizaina līnijas izstaro tīru dziņu uz priekšu – gandrīz kā sporta kupeja. Tas padara GLA par visīstāko krosoveru. Tā dabiskā vide ir pilsēta. Tajā sākas katrs jūsu piedzīvojums. Laipni lūgti iekš GLA.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Benz GLC SUV.

Jaunais GLC.

Spēcīgs raksturs ar jaunām niansēm.

Jaunais GLC ir tik inteliģentāks, dinamiskāks un pārliecinošāks kā jebkad iepriekš. Ar aizraujošu mūsdienīgu vadības sistēmu, kas ikdienā labāk pielāgojas jūsu vajadzībām. Ar vēl izteiksmīgāku SUV dizainu. Kā arī ar komforta un drošības sistēmām, kas vēl labāk nekā iepriekš parūpēsies par jums un jūsu labsajūtu.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Mercedes-Benz GLE apvieno dinamiku, pašpārliecību un efektivitāti.

GLE.

Visa veida spēks.

Ar opcionāli pieejamo hidraulisko High-End gaitas iekārtu un revolucionāro MBUX (Mercedes-Benz User Experience) jaunais GLE veido jaunu SUV tēlu. Inteliģentāks, uzmanīgāks un delikātāks nekā jebkad iepriekš.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams jaunais GLS SUV sānskatā.

Jaunais GLS.

Visa veida spēks.

Jaunais GLS lepojas ar tā nosaukumā esošo burtu S. Tas unikāli apvieno SUV pārliecinošo sniegumu ar S klases salona izsmalcinātību. Iekāpiet un izbaudiet izcilu luksusu, jūtamu komfortu un priekšzīmīgu drošību augstākā līmenī nekā jebkad iepriekš.

Cena no rūpnīcas iesk. 19 % PVN