Klasisks apvidus automobilis: G klase jau vairāk nekā 40 gadus ir īstens celmlauzis.

G klase.

Spēcīgāks par laiku.

Pirms ilgāka laika inženieri Grācā attīstīja pilnībā jauna veida DNS. Apvidus automobiļa DNS – ikonisks, izturīgs un gandrīz neiznīcināms. Viņi projektēja detaļas, kuru funkcijas līdz šodienai nemainīgi pilda savus mērķus. Konstrukcijas elementi, kuri vairāku paaudžu garumā veidojuši paši savu raksturu. Ja kāds domā, ka jaunā G klase savā elementā ir tikai apvidū, tas spēcīgi maldās. Arī ielās ātri kļūst skaidrs, ka apvidus automobilis nepazīst kompromisus. Esot ceļā, dinamika un komforts sasniedz pavisam jaunu līmeni apvidus automobilim un sniedz braukšanas prieku sfērās, kurās pie tā G klases vadītāji jau sen ir pieraduši, braucot apvidū.

Cena no rūpnīcas, iesk. 19 % PVN

Motīvā redzams jaunais Mercedes-Benz GLA no priekšpuses perspektīvas.

GLA.

Kur ved ceļš un kur Kur ved ceļš

Jaunais GLA ir aprīkots ar visu, kas jūsu braucienu padarīs vēl patīkamāku. Interjers apvieno telpisko iespaidu, sportiskumu un materiālus augstākajā līmenī. Jaunais kompaktais SUV ir funkcionālāks nekā jebkad agrāk un vienmēr pielāgojas jūsu vajadzībām.

Cena no rūpnīcas, iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Benz GLB slīpi no priekšpuses.

GLB.

Atvērts nākotnei.

Nekas nepaliek nemainīgs. Pasaule mainās aizvien ātrāk un ir pilna ar iespējām. Viss ir iespējams ar atvērtu prātu un automobili, kas spēj paveikt gandrīz jebko. Izbaudiet līdz šim nepieredzētu brīvību: atklājiet jauno Mercedes-Benz GLB.

Cena no rūpnīcas, iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams Mercedes-Benz GLC SUV.

Jaunais GLC.

Spēcīgs raksturs ar jaunām niansēm.

Jaunais GLC ir tik inteliģentāks, dinamiskāks un pārliecinošāks kā jebkad iepriekš. Ar aizraujošu mūsdienīgu vadības sistēmu, kas ikdienā labāk pielāgojas jūsu vajadzībām. Ar vēl izteiksmīgāku SUV dizainu. Kā arī ar komforta un drošības sistēmām, kas vēl labāk nekā iepriekš parūpēsies par jums un jūsu labsajūtu.

Cena no rūpnīcas, iesk. 19 % PVN

Mercedes-Benz GLE apvieno dinamiku, pašpārliecību un efektivitāti.

GLE.

Visa veida spēks.

Ar opcionāli pieejamo hidraulisko High-End gaitas iekārtu un revolucionāro MBUX (Mercedes-Benz User Experience) jaunais GLE veido jaunu SUV tēlu. Inteliģentāks, uzmanīgāks un delikātāks nekā jebkad iepriekš.

Cena no rūpnīcas, iesk. 19 % PVN

Attēlā redzams jaunais GLS SUV sānskatā.

Jaunais GLS.

Visa veida spēks.

Jaunais GLS lepojas ar tā nosaukumā esošo burtu S. Tas unikāli apvieno SUV pārliecinošo sniegumu ar S klases salona izsmalcinātību. Iekāpiet un izbaudiet izcilu luksusu, jūtamu komfortu un priekšzīmīgu drošību augstākā līmenī nekā jebkad iepriekš.

Cena no rūpnīcas, iesk. 19 % PVN