Gatava aizraujošām dienām. Un naktīm.

Veidojiet ceļu ārpus rutīnas un atklājiet jaunus maršrutus! Baudiet plašuma sniegto neatkarību ar V klasi un Marco Polo!

V klase un Marco Polo


Komplektēts vēl lielākam dzīvespriekam.

V klase un Marco Polo


Komplektēts vēl lielākam dzīvespriekam.

Marco Polo Outdoor
Mercedes-Benz V klase un Marco Polo: komplektēts vēl lielākam dzīvespriekam
Skatīties vēlreiz

Nedēļas nogales iespējas — vēl plašākas. V klase un Marco Polo braucienam piešķir brīvdienu prieku un sasniedz pašus neparastākos galamērķus.

Piedzīvojums visā krāšņumā.

Brauciens ar V klasi.

Piedzīvojums visā krāšņumā.

Piedzīvojumam pa pēdām kā lielpilsētā, tā dabas plašumos. V klases automobilis ir pietiekami ietilpīgs gan draugiem, gan ģimenei. Apjomu demonstrē ne tikai plašais salons, bet arī modernā āriene. Īsts lielo sedanu pārstāvis. Tā kā jauna pieredze var sagaidīt jau aiz nākamā līkuma, V klase pārliecina ar efektīvu braukšanas prieku un dinamisku sportiskumu, uzņemot līdz pat astoņiem pasažieriem. Tā dzīve pārtop piedzīvojumā.

Nākamā pietura: miegs skaistumam.

Brauciens ar Marco Polo.

Nākamā pietura: miegs skaistumam.

Stilīgs jauninājums piedzīvojumiem brīvā dabā: Marco Polo. Pat pēc notikumiem pilnas dienas kemperis nav izsmēlis savas iespējas. Vienā mirklī tas nodrošina ērtu guļvietu līdz pat četrām personām, bet augstvērtīgais iekārtojums rada patīkamu omulību. Atveras paceļamais jumts, un piedzīvojumu kārā sirds paceļas spārnos. Marco Polo pārdomātais interjers demonstrē neierobežotas brīvības garu, bet augstvērtīgās vieglā automobiļa ērtības mudina jauniem piedzīvojumiem. Tik stilīga var būt neatkarība.