Braukšanas snieguma pasaule.

Viena attieksme. Jūsu izvēle.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 17-6,9 l/100 km | CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 397-162 g/km | Norāde par izmešiem<p>Norādītie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu iegūti saskaņā ar noteikto mērīšanas procedūru (NEDC). Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no riteņiem/riepām.</p>

AMG Driving Academy


AMG Driving Academy.

Adrenalīns, ātrums un precizitāte – tā ir AMG Driving Academy ikdiena! Jaunā pasākumu programma piedāvā visu, lai nemitīgi sajūsminātu augstas veiktspējas entuziastus. Jūs iepriecinās daudzveidīgas apmācības un dzīvesveida pasākumi ar fascinējošiem automobiļiem izmeklētās pasaules vietās.

AMG Driving Academy


AMG Driving Academy.

Adrenalīns, ātrums un precizitāte – tā ir AMG Driving Academy ikdiena! Jaunā pasākumu programma piedāvā visu, lai nemitīgi sajūsminātu augstas veiktspējas entuziastus. Jūs iepriecinās daudzveidīgas apmācības un dzīvesveida pasākumi ar fascinējošiem automobiļiem izmeklētās pasaules vietās.

Attēlā redzams vadītājs, kurš dodas pie sava Mercedes-AMG GT S automobiļa.
Attēlā redzami deviņi AMG Driving Academy dalībnieki.
Attēls sniedz iespaidu par pasākumu “AMG Winter Sporting”.
Attēlā redzami AMG Driving Academy dalībnieki automobilī.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Skatīties vēlreiz

AMG Driving Academy ir vairāk nekā tikai ceļojums vai pasākums. Jūs pievienosieties pasaulē ātrākajai saimei – tā ir kopiena, kurā varat izprast savu aizraušanos ar augstu veiktspēju un dalīties pieredzē ar līdzīgi domājošiem.

Tāpat kā mūsu augstas veiktspējas automobiļos, arī mūsu pasākumos mēs maksimāli gādājam par visu dalībnieku drošību un, rūpējoties par nākamajām paaudzēm, īstenojam tos sertificētā, klimatam nekaitīgā veidā.

Mercedes-AMG GT S: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 9,6-9,4 l/100 km; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 224-219 g/km<p>Norādītie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu iegūti saskaņā ar noteikto mērīšanas procedūru (NEDC). Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no riteņiem/riepām.</p>

AMG Private Lounge.

Attēls sniedz pirmo iespaidu par AMG Private Lounge kopības sajūtu.

AMG Private Lounge.

Pievienojieties AMG Private Lounge – AMG automobiļu vadītāju tiešsaistes kopienai, kura prot novērtēt Mercedes‑AMG precizitāti, meistarību, veiktspēju un ekskluzivitāti.

Kopienas biedru priekšrocība ir pieeja iekšējai informācijai, jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem. Komunicējiet ar līdzīgi domājošiem AMG entuziastiem un izdzīvojiet AMG zīmolu AMG kopienas lokā.

Customer Racing.

Attēlā redzams Mercedes-AMG GT4 sacīkšu trasē.
Attēlā redzams AMG Customer Racing programmas dalībnieks automobilī.

Customer Racing.

Blakus Formula 1 un DTM sacīkstēm ir trešais elements, kas jau vairākus gadus ir būtiska daļa no lielajiem Mercedes-AMG Motorsport panākumiem sacīkšu trasēs, proti, globālā Customer Racing programma.

Visaptveroša klientu autosporta programma, kas – tāpat kā automobiļi – tiek pastāvīgi pilnveidota. Vadmotīvs ir ātrs un profesionāls komandu atbalsts, kura mērķis kopīgi sasniegt lielākos iespējamos panākumus, izmantojot tehniku, zinātību un cilvēkresursus.

Ekskursija pa rūpnīcu


Ekskursija pa rūpnīcu.

Mūsu rūpnīcā, kas atrodas Afalterbahā.

Ekskursija pa rūpnīcu


Ekskursija pa rūpnīcu.

Mūsu rūpnīcā, kas atrodas Afalterbahā.

 • Pārskats

  Attēlā redzama Mercedes-AMG studija Afalterbahā.
  Attēls sniedz ieskatu Mercedes-AMG Performance studijā.

  Unikālo AMG garu nekur nevar izdzīvot tik intensīvi, kā ekskursijā pa mūsu galveno mītni Afalterbahā. Kompetenti gidi parādīs, kas notiek mūsu uzņēmuma sirdī, lai Jūs varētu klātienē izjustu Mercedes-AMG burvību.

  Ekskursijas laikā redzēsit šādas rūpnīcas daļas:

  • Klientu centrs: šeit mēs parādīsim Jums jaunākos automobiļus un pastāstīsim, kas padara Mercedes-AMG tik īpašu.
  • AMG Performance studija: izdzīvojiet, kā mūsu automobiļu individualizācijas rūpnīcā sapņu automobiļi kļūst par realitāti.
  • Motoru rūpnīca: vērojiet, kā mūsu tehniķi montē AMG V8 dzinējus, vadoties pēc principa “Viens cilvēks – viens dzinējs”.

  Mercedes-AMG GT S degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 9,6-9,4 l/100 km; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 224-219 g/km.19<p>Norādītie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu iegūti saskaņā ar noteikto mērīšanas procedūru (NEDC). Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no riteņiem/riepām.</p>
  Mercedes-AMG A 45: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 7,3-6,9 l/100 km; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 171-162 g/km<p>Norādītie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu iegūti saskaņā ar noteikto mērīšanas procedūru (NEDC). Dati neattiecas uz konkrētu transportlīdzekli un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu transportlīdzekļu salīdzināšanas nolūkiem. Vērtības atšķiras atkarībā no riteņiem/riepām.</p>

 • Informācija

  Attēls sniedz ieskatu Mercedes-AMG motoru rūpnīcā.

  Informācija par pakalpojumu:

  • Mūsu individuālās ekskursijas ir iespējamas no pirmdienas līdz piektdienai laikā no 8.00 līdz 16.00.
  • Ekskursijas ilgums ir no aptuveni pusotras līdz divām stundām.