Unexpected Moments.

Sajūsma par negaidīto ir Mercedes-Benz Dizaina kodeksa būtiska sastāvdaļa.

Unexpected Moments.

Mūsu dizains izraisa īpaši emocionālas pieredzes un pozitīvu pārsteigumu mirkļus: sajūsma par negaidīto, neparasto, pacilājošo. “Unexpected Moments” princips nozīmē, ka mēs radām ikonas, kuras izraisa vienreizējas sajūtas.

Stimulating Contrast.

Starp emociju un intelekta poliem mēs radām “Stimulating Contrast”.

Stimulating Contrast.

Estētiskā un radošā pieeja materiāliem, krāsām un formām atbilst mūsu zīmola bipolārajai dabai. Emocijas un intelekts ir polis, starp kuriem mēs apzināti meklējam kontrastu harmoniju un radām “Stimulating Contrast” jeb stimulējošu kontrastu.

Stunning Proportions.

Iespaidīgas proporcijas ir raksturīgas Mercedes-Benz dizainam.

Stunning Proportions.

Labu dizainu veido iespaidīgas proporcijas – ar tām mēs paužam spēku, harmoniju un saskaņu. “Stunning Proportions” princips ir mūsu darba stūrakmens.

Freeform & Geometry.

Tīras līnijas un jutekliskas virsmas veido telpiski izteiksmīgu kontrolpulti.

Freeform & Geometry.

“Freeform & Geometry” princips tiek īstenots ar telpiski izteiksmīgu, trīsdimensionālu dizainu: Mercedes‐Benz dizaina pamatā ir tīras, uztveramas formas, kuras nevainojami papildina jutekliskas, izteiksmīgas virsmas.

Significant Graphics.

Lukturu precīzais dizains jutekliskajam automobiļa veidolam piešķir augsto tehnoloģiju akcentu.

Significant Graphics.

Īstenojot “Significant Graphics” principu, Mercedes-Benz dizaineri ļauj vizuāli baudīt precizitāti, izsmalcinātību un tehnoloģisku attīstību. Tās veido aizraujošu saspēli ar jutekliskajām formām. Smalki izstrādātas, precīzas nianses piešķir akcentus jutekliski izteiksmīgajam automobiļa veidolam.

Natural Attraction.

“Natural Attraction” princips izpaužas kā formu, krāsu un materiālu radītie jutekliskie iespaidi.

Natural Attraction.

Sajūtu piedzīvojums – aizraujoši izteiksmīgas, muskuļotas formas, kā arī dabiskā pievilcība, sataustāmi materiāli, krāsas un noskaņas rada “Natural Attraction” jeb dabisko valdzinājumu.