Skats uz Mercedes-AMG GT Concept priekšu un sānu uz melna fona.
Diemžēl izvēlētais video materiāls šobrīd nav pieejams. Lūdzu mēģiniet vēlreiz vēlāk.
Skatīties vēlreiz

Mercedes-AMG GT Concept dizains.

Sporta automobiļu zīmols AMG Future Performance prezentē hibrīda izstāžu auto.

Mercedes-AMG GT Concept dizains.

Sporta automobiļu zīmols AMG Future Performance prezentē hibrīda izstāžu auto.

Skats uz Mercedes-AMG GT Concept augšu un sānu uz melna fona
Skats uz Mercedes-AMG GT Concept priekšu un sānu uz melna fona.

Muskuļotas aprises.

Muskuļotas aprises.

Eksterjera dizains izceļas ar iespaidīgi muskuļotām aprisēm, lielu tilpumu, kā arī juteklisku un vienlaikus atturīgu virsmu izpildījumu. Konceptautomobilis atspoguļo jutekliskās tīrības dizaina filozofiju un pievieno tai AMG raksturīgo papildu veiktspēju.

“GT Concept iemieso mūsu dizaina valodas ekstrēmāko izpausmi un atkārtoti izceļ AMG kā patstāvīga veiktspējas zīmola profilu,” pauda Gordens Vāgeners, Mercedes-Benz Group AG dizaina direktors. “Tā perfektās aprises veido estētiski tīru dizainu ar uzsvērtām virsmām un jutekliskām formām, un tas vienlaikus ir ‘hot’ un ‘cool’.“

AMG GT īpašības.

Skats uz Mercedes-AMG GT Concept sānu uz melna fona.

AMG GT īpašības.

“Panamericana” tipa radiatora režģis ar vertikālām ribām, kas sānos ir nokrāsotas sarkanas, jaunā īpaši šauru lukturu konfigurācija un dominantās sānu gaisa atveres priekšējā nosegā ir tipiskas AMG GT iezīmes, kas šeit ir attīstītas tālāk un pauž neviltotu spēku. Motora pārsegs, kas sniedzas līdz pat riteņu arkām, ar diviem simboliskajiem izliekumiem uzsver nenoliedzamos sporta automobiļa gēnus. To pauž arī ekstravagantā Hot Red laka, kuras virsma īpaša sastāva dēļ gaismā mirdz kā šķidrs metāls.

Skats uz Mercedes-AMG GT Concept aizmuguri un sānu uz melna fona.
Mercedes-AMG GT Concept aizmugurējie lukturi tuvplānā.
Skats uz Mercedes-AMG GT Concept aizmuguri un sānu uz melna fona.

Tipisks AMG GT izskats.

Tipisks AMG GT izskats.

Uzsvērti platā aizmugurējā daļa ar īpaši šaurajiem horizontālajiem lukturiem un pakaļējā aizvara formu arī citē AMG GT automobiļiem zīmīgo izskatu. Arī atpakaļgaitas lukturis ir aprīkots ar jauno gaismas tehnoloģiju, kas atrodas zem aizmugurējo lukturu trīsdimensiju stikla. Luktura stiklā ir integrēts rievots dzesēšanas modulis, lai izvadītu lieko karstumu uz āru.

Aizmugurējās daļas dizainu papildina platais oglekļa šķiedru difuzors, kas sānos ir noliekts uz leju, un centrā novietotais izplūdes caurules uzgalis, kas atgādina Mercedes-AMG GT R.

Atpakaļskata kameras.

Mercedes-AMG GT Concept ārējais spogulis ar atpakaļskata kameru tuvplānā.

Atpakaļskata kameras.

Ārējo spoguļu funkciju pārņem aerodinamiku veicinošas miniatūrās kameras jeb atpakaļskata kameras. Apzīmējums “EQ Power+” uz kameras ir mājiens par papildu veiktspēju, kuru var sagaidīt no AMG hibrīda modeļiem. Riteņi ar īpaši izteiksmīgu šauru spieķu dizainu paver skatu uz AMG keramikas augstas veiktspējas kompozītmateriālu bremzēm. Bremžu suporti ir bronzas krāsā un rotāti ar uzrakstu “AMG Carbon Ceramic”.

“Nano active fibre technology”.

Mercedes-AMG GT augsto tehnoloģiju lukturis ar “nano active fibre” tehnoloģiju tuvplānā.

“Nano active fibre technology”.

Ar “nano active fibre” tehnoloģiju Mercedes-AMG pirmo reizi demonstrē uz nākotni orientētu dienas gaitas gaismu. To veido īpaša spilgtas gaismas sistēma brīvi veidotā gaismas pavedienā. Trīsdimensiju gaismas efekts piešķir AMG GT Concept individuālu gaismas zīmi, kurai blakus stāv daudzi citi augsto tehnoloģiju lukturī ietvertie risinājumi. Augšējā malā ir integrēta virzienrāža funkcija. Virzienrāža impulsu sērija (“skrienošais virzienrādis”) ir vēlreiz pilnveidota un izceļas ar ļoti ātro impulsu secību.