Citan Mixto | Tehniskie dati | Mercedes-Benz
Motors OM607

Zem dzinēja pārsega: Citan Mixto preču furgona tehniskie dati, izmēri un svars.

Izmēri un svars.

Automobiļa garums
Atļautā pilnā masa [zGG]

Kustības dinamika un rentabilitāte. Ilgstoša braukšanas bauda.

Jaudīgs griezes moments un zems degvielas patēriņš.

Citan Mixto motoru piedāvājumā ietilpst 4 cilindru dīzeļmotors ar 2 jaudas variantiem. 2 motori izceļas ar jaudīgo griezes momenta raksturlīkni un ir aprīkoti ar BlueEFFICIENCY tehnoloģiju, kas samazina degvielas patēriņu,.

Motori un patēriņa vērtības.

Automobiļa tips
112

* Šīs vērtības tika aprēķinātas, izmantojot norādīto mērīšanas procedūru. Tas attiecas uz „izmērītajām NEDC CO2 vērtībām” izpildes regulas (ES) 2017/1152 Nr. 2 2. panta kontekstā. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Pamatojoties ar likumdošanas izmaiņām atbilstošo pārbaudes metožu jomā, transportlīdzekļa reģistrācijai un transportlīdzekļa nodevas aprēķināšanai nepieciešamajā atbilstības apliecinājumā ievadītās automobiļa vērtības var būt augstākas. Dati neattiecas uz konkrētu automobili un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu automobiļu tipu salīdzināšanas nolūkiem.

Papildu informāciju par jaunu vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un oficiālo konkrēto CO2 izmešu daudzumu var atrast „Vadlīnijās par jaunu vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO2 izmešu daudzumu un strāvas patēriņu”, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās.