Marco Polo | Tehniskie dati| Mercedes-Benz
Motors OM651

Zem motora pārsega: Marco Polo tehniskie dati, izmēri un svars.

Izmēri un svars.

Piedziņa
Automobiļa tips
Atļautā pilnā masa (zGG)

Motori. Braukšanas prieks.

Jaudīga griezes momenta motori ar papildu efektivitāti.

3 spēcīgās vilces 4 cilindru dīzeļmotori, kas demonstrē jaudīgās kustības veiklību un ekonomisku degvielas patēriņu, sniedz īstu braukšanas baudījumu. Pakete BlueEFFICIENCY ar ECO start/stop funkciju un akumulators ar mikrošķiedru 12 V 95 Ah ietilpst standarta aprīkojumā. Īpaši top motori ar 140 kW (190 ZS) [Marco Polo 250 d ar automātisko pārnesumkārbu 7G-TRONIC PLUS. Degvielas patēriņš kombinētais: 7,0 l/100 km, CO2izmešu daudzums, kombinētais: 184 g/km. Marco Polo 250 d 4MATIC ar automātisko pārnesumkārbu 7G-TRONIC PLUS. Kombinētais degvielas patēriņš: 7,9 l/100 km; kombinētais CO₂ izmešu daudzums: 209 g/km]1 * Jauda un maksimālais apgriezienu skaits 440 Nm sagādā patiesu braukšanas prieku, saglabājot zemu patēriņu. Standarta aprīkojumā iekļautie motori atbilst emisijas klasei Euro 6c M1.

1

Marco Polo 250 d ar automātisko pārnesumkārbu 7G-TRONIC PLUS. Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 7,5/6,7/7,0 l/100 km; CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 184 g/km [*]; efektivitātes klase: A.

Marco Polo 250 d 4MATIC ar automātisko pārnesumkārbu 7G-TRONIC PLUS. Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 8,7/7,4/7,9 l/100 km; CO2izmešu daudzums, kombinētais: 209 g/km [*], efektivitātes klase: B.

Motori un patēriņa vērtības.

Automobiļa tips
Speciālaprīkojums un oriģinālie piederumi (piem., jumta stiprinājums, velosipēdu turētājs, utt.) var mainīt attiecīgās braukšanas īpašības, piemēram, svara, rites un gaisa pretestību, un līdzās satiksmes un laika apstākļiem ietekmēt patēriņa vērtības un veiktspēju.
[*] Papildu informāciju par jauno vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un par oficiālajām specifisko CO₂ izmešu daudzumu varat izlasīt „Rokasgrāmata par jauno vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO₂ izmešu daudzumu un enerģijas patēriņu”, kas saņemama visās tirzniecības vietās.