Vito Tourer komerciāli | Mercedes-Benz Transporter

Uzņēmuma progresam: Vito Tourer.

Pluspunkti iespējām.

Vito. Grib, prot, dara.

Vai vēlaties vienmēr būt darba gatavībā? Nespējat pretoties jauniem izaicinājumiem? Jūs mērķtiecīgi darāt savu darbu? Tad Vito Tourer ir teicami piemērots tieši jums. Jo Vito Tourer atbalsta jūsu izaugsmi – kā uz ceļa tā arī jūsu uzņēmuma panākumos. Rentabilitāte un kvalitāte ir tikpat priekšzīmīgas kā mainība un drošība. Tas ir speciālists profesionālo pasažieru pārvadājumu jomā, ko radījis īsts kravas automobiļu speciālists.

Pateicoties inovatīvajām asistentu un drošības sistēmām, jūs dodaties uz mērķi vēl drošāk. Vai tas būs Vito Tourer ar aizmugurējo ratu piedziņu vai pilnpiedziņu BASE, PRO vai SELECT izpildījumā: jūs izvēlaties savām vajadzībām piemērotāko automobili.

Mercedes-Benz serviss  gādā par daudzveidīgiem servisa pakalpojumiem, lai Vito Tourer ilgi saglabātu savu solīdo uzticamību. Veicot apkopes un remontus, uzticieties savam Mercedes-Benz servisam. Tas jūsu automobili pazīst vislabāk. Šādi Vito Tourer vēl ilgi jums būs vērtīgs partneris.

Mercedes-Benz mikroautobusi. Born to run.

Spilgtākās iezīmes.

  1. Kvalitāte
  2. Rentabilitāte
  3. Drošība
  4. Elastība
  5. Komforts
Gatavs, kad tāds esat jūs.    

Jūs pavisam drīz augstu vērtēsiet Vito kā savu partneri. Tādēļ mēs darām visu, lai uzturētu ilgstošu un uzticamu sadarbību. Piegādes brīdī jūs saņemat gatavu Mercedes-Benz kvalitātes automobili, kas veiksmīgi ir izturējis 5,5 miljonus testēšanas kilometru un daudzveidīgus izmēģinājumus. Vito ir sagatavots, lai atbilstu visaugstākajām uzņēmējdarbībā izmantojama automobiļa prasībām. Tā plašā pretkorozijas aizsardzība ar pilnīgi cinkoto virsbūvi gādā par to, lai automobilis vēl pēc daudziem gadiem ir laba jūsu uzņēmuma vizītkarte.

Tas ir fakts: izvēloties Vito, jūs izšķiraties par automobili, uz kuru varat paļauties. Pateicoties augstajai pieejamībai, tas jūs atbalstīs visos darbos. Jo mums „Mercedes-Benz Vans. Born to run.“ ne tikai moto, bet arī solījums.

Augsta uzticamība ļauj nokļūt tālāk.

Tas, kurš taupīgi lieto resursus, vienmēr ir labi ieredzēts uzņēmuma partneris. Tādēļ Vito Tourer piemīt visas rentabilitātes īpašības, lai padarītu jūsu uzņēmumu veiksmīgāku. Tāpat Mercedes-Benz raksturīgā uzticamība un ilgmūžība ir teicamas. Tās gādā, lai jūsu Vito Tourer vienmēr ir jums līdzās, kad tas nepieciešams. Savu pienesumu nodrošina arī garie apkopju intervāli līdz pat 40 000 km. Kopumā teicama produktivitāte ir labākais priekšnosacījums, lai ietaupītu apkopes un remontu izmaksas. Lai Vito Tourer arī pēc daudziem gadiem būtu lieliskā stāvoklī, esam tam nodrošinājuši teicamu pretkorozijas aizsardzību, tostarp pilnīgi cinkotu virsbūvi.

Punktuāla drošība — visos braucienos.

Vito Tourer aprīkots ar priekšzīmīgas drošības un asistentu sistēmām, no kurām iegūst visi: jūsu pasažieri, jūs, un pat citi satiksmes dalībnieki. Piemēram, no standarta aprīkojumā ietilpstošajiem asistentiem sānvēja asistents un uzmanības noturēšanas asistents ATTENTION ASSIST, jaunākās paaudzes elektroniskās stabilitātes programma ADAPTIVE ESP® kā arī aizsardzība, ko nodrošina 6 gaisa spilveni1. Uz B statņa piestiprināta glābšanas uzlīme ar QR kodu, kuru noskenējot glābēji var tieši piekļūt automobilim specifiskajai glābšanas kartei.

Īpaši minams ir izvēles aprīkojumā iekļautais asistents COLLISION PREVENTION ASSIST, kas uzrauga attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim arī ārpus pilsētām un var brīdināt par iespējamo sadursmi. Pēc izvēles pieejama atpakaļskata kamera, kā arī preventīvā pasažieru aizsardzības sistēma PRE-SAFE® System. Ja vēlaties papildināt Vito Tourer drošības līdzekļus, tos noteikti varēsiet atrast2 šeit. Visam ir kaut kas kopīgs: tas ļauj jums droši sasniegt savus mērķus.

Pluspunkti iespējām.

Lai uz kādiem mērķiem jūs dotos: Vito Tourer jums palīdzēs veiksmīgi tos sasniegt. Jo 3 modeļi BASE, PRO un SELECT ir pielāgojami tieši jūsu vajadzībām un jūsu pasažieriem. Ja jums nepieciešams ļoti ērts automobilis ceļojumu vajadzībām vai kā viesnīcas transports, Vito Tourer SELECT ar 2 regulējamajiem trīsvietīgajiem sēdekļiem ir labākā izvēle. Varbūt palutināsiet savus pasažierus ar gaismu un gaisu un pasūtīsiet izvēles aprīkojuma bīdāmo panorāmas jumtu. Vai vēlaties sevišķi daudzveidīgu taksometru vai biedrības transportlīdzekli? Tādā gadījumā jums jāiepazīstas ar Vito Tourer PRO. Ja vēlaties transportēt savu komandu uz dalības vietu, noderēs funkcionālais Vito Tourer BAS.

Atkarībā no automobiļa garuma jūs varat pasažieru salonā izvietot 2 vai īpaši garajā versijā 3 sēdekļu rindas ar divvietīgiem vai trīsvietīgiem sēdekļiem. Lai aprīkojumā iekļautu 9 sēdvietas, izvēlieties vai nu 3 sēdekļu rindas pasažieru salonā (2-2-3 sēdekļi), vai arī blakussēdētāja solu priekšā un divas trīsvietīgas sēdekļu rindas aizmugurē. Un vislabākais: arī privātajos braucienos jūs iegūsit no Vito Tourer daudzveidības.

Pārsteidzoši, cik ērta var būt darba vieta!

Darba patīkamā puse: Vito Tourer ar plašo interjeru veido optimālu darba gaisotni. Sēdekļi pārlicina ar robustā auduma pārvalkiem, un uz to ergonomiskā polsterējuma arī garos braucienos jūs jutīsieties ērti. Aukstajā gadalaikā izvēles aprīkojumā ietilpstošā sēdekļu apsilde vadītājam un blakussēdētājam ir vertīgas papildu ērtības. Ar papildu blakussēdētāja sēdvietu priekšējā rindā pietiek vietas 2 pasažieriem.

Izmantojot elektromehānisko stūres vadību ar pastiprinātāju un opciju TEMPOMAT, daudzfunkciju stūres ratu ar regulējamo stūres statni un maršruta aprēķinātāju, jūs ar vieglumu sasniegsiet mērķi. Papildus iegādājamā gaisa kondicionēšanas iekārta un/vai automātiskā klimata kontrole palīdz saglabāt skaidru galvu.

Audio sistēma (izvēles aprīkojums) nodrošina vislabākos savienojumus un lielisku izklaidi brauciena laikā, kā arī iespēju ātrāk nokļūtu galamērķī ar Audio 40 un Becker® MAP PILOT3 navigācijas sistēmām. Ja vēlaties vēl vairāk palielināt Vito Tourer vērtību, pasūtiet papildus hroma salona komplektu4. Tā kā katrs veiksmīgs uzņēmums sākas ar labu glabāšanu, Vito Tourer ir aprīkots ar daudziem praktiskiem glabāšanas nodalījumiem.

1

Visiem Vito Tourer vadītāja un blakussēdētāja drošības gaisa spilvens ir iekļauts standarta aprīkojumā. Papildus pieejami krūškurvja-iegurņa sānu drošibas gaisa spilveni un logu drošības gaisa spilveni priekšā vai logu drošības gaisa spilveni priekšā un aizmugurē.

2

Skatiet standarta un speciālaprīkojumu drošībai kā arī www.mercedes-benz.lv

3

Navigācijas sistēma Becker® MAP PILOT iegādājama tikai apvienojumā ar Audio 15.

4

Hroma paketes interjers ietilpst Vito Tourer SELECT aprīkojumā.

Vienmēr gatavs palīdzēt.

Vito Tourer, PRE-SAFE sistēma

PRE-SAFE® sistēma

Vito Tourer, aktīvais stāvvietā novietošanas asistents

Aktīvais stāvvietā novietošanas asistents

Vito Tourer braukšanas gaismu asistents

Automātiskās braukšanas gaismas

Vito Tourer, joslā noturēšanas asistents

Joslā noturēšanas asistents

Vito Tourer, COLLISION PREVENTION ASSIST

COLLISION PREVENTION ASSIST

Vito Tourer, neredzamās zonas asistents

Neredzamās zonas asistents

Tikpat daudzveidīgs kā jūsu maršruti.

Nonākt galamērķī var jebkurš. Jūsu prasība ir tikt tālāk. Tādēļ Vito Tourer piedāvājumā ir 3 spēcīgas vilces motori kā arī izvēlei pieejami divi piedziņas veidi - aizmugurējo ratu piedziņa un pilnpiedziņa. Atkarībā no tā, kas jums ir padomā un kurp jūs dodaties: izvēlieties automobili ar tādu piedziņu, kas atbilst jūsu lietojuma profilam un vēlamajam braukšanas veidam.

Augstu komfortu un zemu patēriņu brauciena laikā nodrošina 7 pārnesumu automātiskā pārnesumkārba 7G-TRONIC PLUS. Arī standarta aprīkojumā ietilpstošā 6 pārnesumu pārnesumkārba pārliecina ar līdzsvarotību, veiklību un efektivitāti. Lai kādu piedziņas variantu jūs izvēlētos: ar standarta aprīkojumā ietilpstošu elektromehānisko stūres vadību ar pastiprinātāju, ērto šasijas regulēšanu un neatkarīgo ratu piekari Vito Tourer nodrošina efektivitāti, gaitas kultūru un braukšanas komfortu kravas automobiļa līmenī.

[*] Papildu informāciju par jauno vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un par oficiālajām specifisko CO2izmešu daudzumu varat izlasīt „Rokasgrāmata par jauno vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO2 izmešu daudzumu un enerģijas patēriņu”, kas saņemama visās tirdzniecības vietās bez maksas.