X klase.

Izvēlies savu ceļu!

Izturība savā fascinējošākajā formā.

Tas pārliecinoši pretojas dabas stihijām, un izteiksmīgais dizains piesaista uzmanību. Tas ir tik robusts un spēcīgs, ka neatkarīgi varat ar to doties ceļā arī pa sarežģītāku apvidu, un tik uzkrītoši stilīgs, ka nepazudīs arī lielpilsētas džungļos. Tas ir funkcionāls un drošs partneris darba ikdienā, kā arī tikpat pārliecinošs ceļabiedrs spontāniem brīvdienu piedzīvojumiem. Sagaidiet automobili, kas pilnīgi jaunā veidā savieno dažādas dzīves jomas: sagaidiet X klasi – Mercedes-Benz starp pikapiem!

Spilgtākās iezīmes.

  1. Izturība
  2. Bezceļš
  3. Sniegums
  4. Funkcionalitāte
  5. Komforts
  6. Dizains
  7. Drošība
Tam, kurš var panest vairāk nekā vienu tonnu, vajadzīgs stiprs mugurkauls.

X klase ir caurcaurēm izturīga: tā nes līdz pat 1000 kg slodzes un velk piekabi ar svaru līdz 3500 kg. Tādēļ viņai vajag stabilu un izturīgu pamatkarkasu. Tādēļ mēs uzbūvējām savu pikapu uz izturīga rāmja ar šķērssijām no augstvērtīga tērauda. Tātad jūs varat mierīgi un kārtīgi veikt piekraušanu: instrumenti, iekārtas, mašīnas vai sporta un brīvā laika ierīces. Arī braucienos ārpus nostiprinātiem ceļiem izturīgā bāze jums palīdz pārliecinoši tikt cauri. Pēc izvēles pieejamā tehniskā apakšas aizsardzība no nerūsošā tērauda aizsargā motoru, pārnesumkārbu un atgāzu iekārtu apvidus pielietojuma gadījumā, pārbraucot šķēršļus.

Spītējot dabas stihijām.

Ja brikšņu brikšņi varētu brīnīties: X klase viņiem liktos iespaidīga. Pateicoties pilnpiedziņai, dažādiem pilnpiedziņas režīmiem, apvidus palēnināšanai un opcionālajai diferenciāļa bloķēšanai pie pakaļējā tilta, arī prasīgā apvidū suverēni virzīsieties uz priekšu. Lielais 202 mm klīrenss – pēc vēlmes līdz 222 mm – atstāj apvidum daudz vietas zem automobiļa. Ja jums prāts nesas uz piedzīvojumiem, X klase atbilstošas pamatnes gadījumā rāpsies ar jums kāpumos līdz apm. 100 % un slīpā stāvoklī līdz apm. 49,8° paliks stabili braucama. Tāda veidā bezceļa braucieni sagādā vēl vairāk braukšanas prieka.

Ar pilnu braukšanas prieku uz priekšu!

Sēdieties pie stūres, iedarbiniet dzinēju un sajūtiet pilnu jaudu, jau sākot ar zemiem dzinēja apgriezieniem. Īpaši spēcīgi velkošs V6 cilindru dīzeļmotors [X 350 d 4MATIC. Degvielas patēriņš kombinētais: 9,0–8,8 l/100 km; CO2 izmešu daudzums kombinētais: 236–230 g/km]*  jūs aizraus ar savu suverēno braukšanas jaudu. DYNAMIC SELECT piedāvā izvēlēties no 5 braukšanas programmām, kas ļauj braukt komfortabli, optimāli piemēroti izmantošanai apvidū, sportiski vai īpaši efektīvi. Manuālajā DYNAMIC SELECT režīmā ar stūres rata pārslēgšanas mēlītēm jūs pats pārņemat pārnesumu pārslēgšanu.

Izvirzītās riteņu arkas un platās riepas ne tikai izskatās iespaidīgi, bet, pateicoties lielajai šķērsbāzei, arī nodrošina augstu X klases šķērsdinamiku. Tāpat kā veikli pielāgotā daudzsviru riteņu balstiekārta aizmugurējam tiltam. Tādējādi ar katru līkumu pieaug prieks par nākamo un kustība uz priekšu sniedz braukšanas prieku.

Kravas kaste dažādām iespējām.

„Pick up“ – to mēs uztveram burtiski: viegli pieejamajā kravas kastā var pārvadāt vairāk nekā 1000 kg smagus darba vai sporta piederumus – arī netīrus un slapjus. Pat starp riteņu arkām ir pietiekami daudz vietas šķērsām novietotai eiropaletei. Ja kravai ir stūri un šķautnes, apšuvums pasargās kravas kastes virsmu no skrāpējumiem un krāsas bojājumiem. Lai viss paliktu savās vietās, pastāv dažādas iespējas kravas nofiksēšanai. Un, ja kļūst pārāk vēls, darbu atvieglo kravas kastes LED apgaismojums. Ja gaidāmi vēl izaicinošāki braucieni, velkamās kravas masas ierobežojumu var palielināt līdz pat 3500 kg – arī laivu vai zirgu piekabēm.

Ārpusē robusts, iekšpusē komfortabls.

Pat ja ārēji X klases automobilis šķiet raupjš, iekšpusē tam raksturīgs Mercedes-Benz tipisks komforts. Pieejas un braukšanas sankcionēšanas sistēma KEYLESS-GO, kā arī palīgs braukšanas uzsākšanai kāpumā nodrošina nepiespiestu iekāpšanu un iedarbināšanu. Brauciena laikā gaisa kondicionētājs vai opcionālā automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma THERMOTRONIC salonā uztur vēlamo temperatūru. Modernās radio un navigācijas sistēmas COMAND Online, Audio 20 USB un Audio 20 CD ar Mercedes me connect savienojamības pakalpojumiem automobilī ienes informāciju un izklaidi. Pateicoties komforta gaitas iekārtai, kā arī individuāli pielāgojamiem vadītāja un blakussēdētāja sēdekļiem, gari ceļa posmi kļūst patīkami. Opcionāli ir pieejami elektriski regulējami, kā arī ar jostasvietas atbalstu un sēdekļa apsildi aprīkoti sēdekļi. Nonākot mērķī, stāvvietā novietošanas pakete ar 360° kameru atvieglo iebraukšanu stāvvietā un manevrēšanu. Pateicoties intuitīva vadības un rādījumu koncepcijai, visas šīs komforta funkcijas ir vienkārši vadāmas.

Spēcīgs raksturs, drošs stils.

X klase rāda raksturu: spēka kupoli uz motora pārsega, optiskā apakšas uzraudzība priekšā un izvirzītās riteņu arkas iespaido no pirmā mirkļa. Pēc durvju atvēršanas jūs sagaida stilīgs interjers ar horizontāli sadalītu kontrolpulti. Skaidri sadalītās līnijas PURE, PROGRESSIVE un POWER – kombinēti ar stilīgiem oriģināliem piederumiem – vēl vairāk veido pikapu par jūsu X klasi. Tieši tāpat kā līdz 48,3 cm (19 collas) lielie vieglā metāla riteņi un augstas veiktspējas LED lukturi tipiskā lāpas dizainā. Līnijai POWER ir iespējams izvēlēties no 2 krāsu koncepcijām, melnas ādas vai riekstu brūnas ādas. Priekšējā paneļa un apmaļu apdare ar ARTICO mākslīgo ādu un alumīnija vai koka imitācijas dekoru elementi ir saskaņoti ar kvalitatīvo ādas apšuvumu.

Droši – ne tikai gaumes ziņā.

Pateicoties robustajai konstrukcijai, X klasei ir stabila bāze priekšzīmīgai drošībai. Jo labāk, ja papildus pieejamas neskaitāmas drošības funkcijas: dažādas braukšanas dinamikas un bremzēšanas sistēmas, piemēram, ESP® ar piekabes stabilizēšanu, var palīdzēt atpazīt kritiskas braukšanas situācijas un tās mīkstināt, ja nepieciešams. Turklāt palīgsistēmas var atbalstīt vadītāju, kad tas ir noguris, vai kritiskās braukšanas situācijās, piemēram, joslā noturēšanas asistents vai aktīvais bremzēšanas asistents. Šeit, katram gadījumam, ir pieskaitāmi arī 7 sērijveida drošības spilveni un Mercedes-Benz ārkārtas izsaukuma sistēma.

* Papildu informāciju par jaunu vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un oficiālo konkrēto CO2 izmešu daudzumu var atrast „Vadlīnijās par jaunu vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO2 izmešu daudzumu un strāvas patēriņu”, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās.

Lorem Ipsum