Mercedes-Benz Citan | Mercedes-Benz furgons

Jaunais Citan. Kompakts auto lieliem darbiem.

Neliels furgons ar plašām iespējām.

Jaunais Citan nepārprotami ir Mercedes-Benz – ar zīmolam raksturīgo dizainu un ergonomisku salonu, kurā viegli atradīsiet visu nepieciešamo. Iekāpiet un iepazīstieties ar papildaprīkojuma multivides sistēmu MBUX (Mercedes-Benz User Experience) un viedajiem savienojamības risinājumiem. Braukšanas laikā jums var sniegt atbalstu neskaitāmas paredzošās vadītāja palīgsistēmas. Jaunums ir abas aprīkojuma sērijas BASE un PRO, ar kurām jūsu kompakto furgonu varat aprīkot atbilstoši nepieciešamībai. Turklāt šie ir tikai daži no jaunumiem. 

eCitan: jaunākais eVans ģimenes loceklis.

2022. gadā tirgū ienāks eCitan, pilnībā elektriskais Citan modeļa variants. Sasniedzamība saskaņā ar WLTP ir no 285 līdz 300 kilometriem. Tādējādi tas atbilst komerciālo lietotāju prasībām, kas šos modeļus bieži izmanto kā kurjeru un piegādes automobiļus pilsētā. Ātrās uzlādes stacijās akumulatoru 40 minūšu laikā var uzlādēt līdz 80 procentiem. Liels pluss: kravas telpas izmēri un krava ir tāda pati kā standarta modeļiem. eCitan būs pieejama arī sakabes ierīce.

Jaunā MBUX multivides sistēma

Jaunā Citan Infotainment aprīkojums iekļauj risinājumus teju visam: vai vēlaties nokļūt mērķī ātrāk, izmantojot jaunākos satiksmes datus un veikt jūsu mobilās gala ierīces bezvadu uzlādi? Vai arī vēlaties vadīt jūsu papildaprīkojuma multivides sistēmu MBUX ar lielās izšķirtspējas skārienekrānu, daudzfunkciju stūres rata taustiņiem vai balss komandām? Tas viss ir iespējams. Jaunums ir arī Mercedes me savienojamības pakalpojumi, kas nodrošina teju neierobežotas informācijas un izklaides iespējas, kā arī sniedz jūsu mikroautobusam papildu drošību.
Citan, MBUX
 • MBUX multivides sistēma

  MBUX multivides sistēma

  Ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu, kura diagonāles izmērs ir 17,8 cm (7 collas), jūs varat vadīt multivides sistēmu, kā tas jau ierasts mobilajās ierīcēs. Papildu ievades iespēja: multifunkcionālās stūres rata taustiņi.
 • Viedtālruņa integrācija

  Viedtālruņa integrācija

  Ar viedtālruņa integrāciju varat ērti piekļūt noteiktām jūsu mobilās ierīces lietotnēm, izmantojot multivides sistēmu.
 • C tipa USB pieslēgums

  C tipa USB pieslēgums

  C tipa USB pieslēgums jums nodrošina integrētu Media Interface, ar ko varat, piemēram, automobilī klausīties mūziku no viedtālruņa.
 • Balss vadības sistēma

  Balss vadības sistēma

  Pietiek pateikt frāzi “Hey Mercedes”, lai ieslēgtu plašo balss vadības sistēmu un ar to komfortabli vadītu multivides sistēmu.

Jaunā Citan spilgtākās iezīmes

Ar bezvadu uzlādes sistēmu mobilajām gala ierīcēm ērti varēsiet brauciena laikā uzlādēt savu induktīvās uzlādes viedtālruni.

Bezvadu uzlādes sistēma mobilajām ierīcēm

Aktīvās drošības pakete iekļauj četras vadītāja palīgsistēmas, kas nodrošina jums atbalstu.

Aktīvās drošības pakotne

Augstas veiktspējas LED lukturi sniedz vairāk drošības tumsā un veido neapšaubāmi atpazīstamu izteiksmīgu izskatu.

Augstas veiktspējas LED lukturi