Mercedes-Benz Service jūsu furgonam. Uzticiet savu jauno Mercedes automobili labākajiem speciālistiem servisa, apkopes un remonta darbu veikšanai.

Par manu furgonu rūpējas Mercedes-Benz Service.

Mums jārūpējas, lai jūsu uzņēmums turpinātu darboties. Mums jārūpējas, lai jūsu uzņēmums turpinātu darboties.

Jūsu klienti pieprasa augstu uzticamības un kvalitātes līmeni. Kāpēc lai viņi prasītu mazāk no jūsu furgona? Tikai tad, ja jūsu furgoni ik dienu uzticami darbojas, arī jūsu uzņēmums var netraucēti darboties.

Izmantojot Mercedes-Benz Service, jūs iegūstat partneri, kas pilnībā pārzina jūsu furgonu un palīdz jums un attiecīgi arī jūsu uzņēmumam sekmīgi turpināt darbu. Kā Mercedes furgona ražotājs mēs pārzinām pat tā vissīkākās detaļas.

Pateicoties visā pasaulē zināmajai Mercedes-Benz kvalitātei, jūs vienmēr varat droši un efektīvi doties ceļā. Arī mūsu speciālisti ir vislabākie – viņi ir īpaši apmācīti un vienmēr pieejami, pateicoties mūsu ciešajam apkopes tīklam.

Title
Title
Strapline Content
Title
Strapline Content
Title
Strapline Content
  Express service Pie klienta. Tieši laikā.
  Par manu furgonu rūpējas Mercedes-Benz ExpressService.
  Profesionāla apkope ar ierasto Mercedes-Benz kvalitāti – ātri un uzticami ar Mercedes-Benz ExpressService1, lai saņemtu A vai B tipa pakalpojumus tikai 60 vai 90 minūtēs.

  Mercedes-Benz ExpressService ieguvumu kopsavilkums
  Lielāka plānošanas drošība
  Laika ietaupījums
  Dīkstāves samazinājums
  Uzticama apstrāde atbilstoši Mercedes-Benz kvalitātes līmenim
  Vienojieties par nākamo servisa vizīti jau šodien.

  * Papildu informāciju vaicājiet savam vietējam Mercedes-Benz vispārējam izplatītājam.
  Button
  Mercedes-Benz ServiceCare paplašinātā garantija. Vienkārši ilgāka aizsardzība – bez negaidītām remonta izmaksām.
  Mercedes-Benz ServiceCare paplašinātā garantija nodrošina aizsardzību no negaidītām garantijas izmaksām pēc ražotāja garantijas termiņa beigām.

  Piedāvātie pakalpojumi
  Paplašinātā garantija piedāvā plašāku garantiju gandrīz visām daļām un mezgliem (piemēram, dzinējam, transmisijai, elektriskajai sistēmai, tiltiem, gaisa kondicionēšanai). Līgumu var noslēgt jebkurā laikā pirmo 12 mēnešu laikā, ja vien apkope tiek veikta atbilstoši servisa bukletam un ražotāja specifikācijām.
  Button
  Ar prieku pildām savus pienākumus. Visiem Mercedes-Benz furgoniem tiek piemērota jauno automobiļu garantija divu gadu garumā. Līgumā noteiktās garantijas saistības uzņemas noteiktas valsts pārdošanas organizācija, kas pārdod jums automobili.

  Jaunā automobiļa garantija ir spēkā no jūsu jaunā automobiļa piegādes datuma vai, ja tas notiek agrāk, no sākotnējās reģistrācijas datuma un līdz ierobežotam nobraukumam – 200 000 km. Šī garantija papildina tiesību aktos noteiktās prasības attiecībā uz materiālu defektiem un sniedz jums papildu sirdsmieru pirmo divu gadu laikā.
  Button
   Service Care Ziniet, ko sagaidīt.
   Par manu furgonu rūpējas Mercedes-Benz ServiceCare produkti.
   Jūsu furgons ir jūsu ceļš uz panākumiem. Ja tas ir darba kārtībā, arī jūsu uzņēmumā darbi sokas. Izmantojot Mercedes-Benz ServiceCare pakalpojumu, varat nodrošināt, lai tā ir vienmēr. Uzziniet, kurš Mercedes-Benz ServiceCare produkts vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

   Īsa informācija par ieguvumiem ir norādīta tālāk.
   Viegla un efektīvāka izmaksu plānošana, izmantojot fiksētas aprēķinātās iemaksas
   Optimāla transportlīdzekļu apkope atbilstoši Mercedes-Benz kvalitātei
   Aizsardzība pret neparedzamām izmaksām
   Regulāra apkope un remontdarbi atbilstoši Mercedes-Benz kvalitātei, izmantojot Mercedes-Benz oriģinālās detaļas, saīsina dīkstāves laiku.
   Automobiļa vērtības uzturēšana ilgtermiņā palielina tālākpārdošanas cenu, uzturot jūsu furgonu drošu un uzticamu
   Button
   Mercedes-Benz ServiceCare Maintenance. Profesionāla apkope. Atbilstība maksimālajiem kvalitātes standartiem.
   Svarīgāko automobiļa daļu regulāras un pareizas pārbaudes nodrošina jūsu furgona veiktspēju un uzticamību. Apkope pasargā no nevajadzīgām remonta izmaksām, kas garantē prognozējamu un minimālu dīkstāvi. Mūsu produkts Mercedes-Benz ServiceCare Maintenance saglabā automobiļa vērtību, tādējādi palielinot tā tālākpārdošanas cenu. Visi apkopes darbi tiek veikti saskaņā ar Mercedes-Benz automobiļu ASSYST (aktīvās apkopes sistēmu) vai apkopes lapu.
   Button
   Mercedes-Benz ServiceCare Maintenance + Wear&Tear. Šajā produktā ir apvienotas Maintenance un Wear&Tear produktu priekšrocības, lai samazinātu dīkstāves risku un nodrošinātu neierobežotu mobilitāti. Šī pakete ietver papildu pakalpojumus un vēl pievilcīgākus nosacījumus. Citiem vārdiem sakot, vairāk pakalpojumu par vēl mazāku cenu.

   Maintenance + Wear&Tear produkts ietver nolietojuma pakalpojumu klāstā iekļautos remontdarbus (bremžu kluči, balstiekārta utt.), kā arī visus apkopes darbus, kā norādīts ASSYST (aktīvajā apkopes sistēmā) vai Mercedes-Benz šasijas apkopes lapā, kas ietver arī rezerves daļas un eļļas.
   Button
   Title
   Strapline Content Button
   Mercedes-Benz Service Packages Transparent maintenance costs without surprises. Through the Mercedes-Benz Service Packages, we cover all scheduled maintenance procedures and we make your service costs transparent. Depending on the package duration and mileage, there is a fixed price that covers all included services. This way, you can count on transparent maintenance costs and spare yourself unpleasant surprises.
   Mercedes-Benz Service Select Sedz visas ražotāja noteiktās plānotās apkopes izmaksas, ieskaitot filtrus, ekspluatācijas šķidrumus un darbaspēku. Pārskatāmas un plānojamas uzturēšanas izmaksas.

   Pakalpojuma izvēles pakotne sniedz iespēju par izdevīgu cenu iegādāties Jūsu transportlīdzeklim nepieciešamos apkopes pakalpojumus izvēlētajā ilgumā un nobraukumā.

   Tas sedz detaļu, darbaspēka un ekspluatācijas šķidrumu izmaksas, kas nepieciešamas plānotajām apkopes darbībām. Tādējādi jūs saņemat skaidri definētus pakalpojumus ar pārskatāmām izmaksām.
   Button
   Mercedes-Benz Service Select Plus Ērta apkope un izvēlēts nodiluma remonts.

   Service Select Plus piedāvā augstāku izmaksu drošības līmeni, jo papildus apkopes darbiem tajā ir iekļautas, pēc nepieciešamības, arī svarīgāko nodiluma daļu nomaiņa:

   - bremžu kluči un bremžu diski
   - vējstikla tīrītāju slotiņas
   - Ķīļsiksna

   Jūs varat sagaidīt plašus pakalpojumu ieguvumus ar pārskatāmām izmaksām, no vienas puses, un, no otras puses, būt drošs, ka paredzamie remontdarbi jau tiek segti ar vienreizēju maksājumu.
   Button
   Mercedes-Benz Extended Warranty Extended Warranty protects you from unexpected repair costs after the expiry of the standard Mercedes-Benz warranty. Button
   All categories Choose the right accessories for your Mercedes.