Mercedes-Benz pakalpojumu pakotnes. Uzticiet savu jauno Mercedes automobili labākajiem servisa, apkopes un remonta speciālistiem — jūsu uzticamajam Mercedes-Benz partnerim. Jūsu vajadzībām atbilstoša pakalpojumu pakotne, kas palīdzēs izvairīties no negaidītiem pārsteigumiem un kontrolēt izmaksas. Vienlaikus varat uzturēt automobiļa vērtību, izmantojot Mercedes-Benz oriģinālās rezerves daļas.
Mercedes-Benz pakalpojumu pakotnes Pārredzamas apkopes izmaksas bez pārsteigumiem. Ar Mercedes-Benz pakalpojumu pakotnēm mēs sedzam visus plānotās apkopes darbus un nodrošinām servisa izmaksu pārredzamību. Atkarībā no pakotnes termiņa un nobraukuma ir pieejama fiksēta cena, kas sedz visus ietvertos pakalpojumus. Šādi varat paļauties uz pārredzamām apkopes izmaksām un izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem.
Mercedes-Benz Service Select Sedz visas ražotāja noteiktās plānotās apkopes izmaksas, tostarp maksu par filtriem, darba šķidrumiem un darbu. Pārredzamas un plānojamas apkopes izmaksas.

Pakotne Service Select sniedz iespēju par izdevīgu cenu iegādāties apkopes pakalpojumus, kas jūsu automobilim nepieciešami pēc noteikta laika un nobraukuma.

Tā sedz maksu par rezerves daļām, darbu un darba šķidrumiem, kas nepieciešami plānotajiem apkopes darbiem. Tādējādi jūs saņemsiet skaidri noteiktus pakalpojumus ar pārredzamām izmaksām.
Button
Mercedes-Benz Service Select Plus Ērta apkope un noteiktu nolietoto detaļu nomaiņa.

Pakotne Service Select Plus sniedz lielāku finansiālo drošību, jo papildus apkopes darbiem tajā ir ietvertas svarīgākās nodilstošās detaļas:

- bremžu kluči un diski;
- vējstikla tīrītāju slotiņas;
- ķīļsiksna.

No vienas puses, varat saņemt plašas servisa iespējas ar pārredzamām izmaksām un, no otras puses, justies droši, ka jebkādi paredzamie remontdarbi ir nosegti ar vienreizēju maksājumu.
Button
Mercedes-Benz paplašinātā garantija Paplašinātā garantija palīdz izvairīties no neparedzētiem remonta izdevumiem pēc standarta Mercedes-Benz garantijas termiņa beigām.
Button
Strapline Content Button
All categories Choose the right accessories for your Mercedes.