Mercedes-Benz rezerves daļas. Lai jūsu Mercedes-Benz vienmēr būtu oriģinālais Mercedes-Benz.
Mūsu rezerves daļu klāsts Atbilstošas detaļas jebkuram Mercedes-Benz modelim. Neatkarīgi no tā, vai jums ir vajadzīga kāda rezerves daļa vecākam vai pavisam jaunam Mercedes modelim, visaptverošajā Mercedes-Benz rezerves daļu klāstā ir pieejami jebkuram modelim un jebkādam budžetam pielāgoti risinājumi. Protams, varat būt droši, ka visas mūsu rezerves daļu sērijas atbilst mūsu stingrajām prasībām.
Mercedes-Benz oriģinālās rezerves daļas Vai sava Mercedes-Benz automobiļa remontam un nolietoto detaļu nomaiņai vēlaties izmantot tikai jaunas, sertificētas rezerves daļas? Tad mēs iesakām izmantot Mercedes-Benz oriģinālās rezerves daļas. Tās izstrādājot, Mercedes-Benz ir licis lietā visas savas auto ražotāja zināšanas, un tās ir īpaši radītas jūsu automobilim un nevainojami pielāgotas tā pārējiem komponentiem.

Jūsu priekšrocības īsumā:
- izcila kvalitāte, precizitāte un izturība;
- pārbaudītas saskaņā ar stingrajām Mercedes-Benz drošības un uzticamības prasībām;
- īpaši izstrādātas konkrētajam modelim;
- ātra pieejamība visā pasaulē.

Lai uzzinātu vairāk par Mercedes-Benz oriģinālajām rezerves daļām, sazinieties ar vietējo Mercedes-Benz servisa partneri.
Button
Mercedes-Benz oriģinālās atjaunotās rezerves daļas Mercedes-Benz oriģinālo atjaunoto rezerves daļu klāstā ir iekļauts plašs rezerves daļu piedāvājums visiem populārākajiem automobiļu modeļiem — no startera motoriem un stūres sistēmas detaļām līdz dzinēja un elektropiedziņas sistēmām. Katra detaļa tiek rūpīgi atjaunota, pārbaudīta un testēta saskaņā ar stingrajiem Mercedes-Benz standartiem. Rezultāts ir oriģinālas atjaunotas rezerves daļas ar jaunu detaļu kvalitāti par izdevīgām cenām.

Jūsu priekšrocības īsumā:
- jaunu rezerves daļu kvalitāte saskaņā ar Mercedes-Benz kvalitātes standartiem;
- izdevīgu sniegumu attiecībā pret cenu nodrošina pārražošana;
- 24 mēnešu oriģinālo rezerves daļu garantija;
- uzticama pieejamība un ātra nomaiņa;
- ilgtspējība, ko nodrošina resursu un enerģijas taupīšana un samazinātas CO2 emisijas.

Mercedes-Benz oriģinālas rezerves daļas varat iegādāties pie vietējā Mercedes-Benz servisa partnera.
Button
Strapline Content Button
Strapline Content Button
Oriģinālās detaļas salīdzinājumā ar neoriģinālajām detaļām Šķietami īstas — uzmanieties no viltotām rezerves daļām. Mercedes-Benz servisa partneris pasargās jūs no viltotu izstrādājumu iegādes. Diemžēl uzraksts Mercedes-Benz ne vienmēr nozīmē, ka tas patiesi ir Mercedes-Benz izstrādājums. Viltotāji aizvien vairāk specializējas auto rezerves daļu kopēšanā. Tādējādi aizvien biežāk tiek viltotas drošībai svarīgas detaļas, tai skaitā bremžu diski un kluči, vējstiklu tīrītāji, šasijas daļas un filtri. Viltotas detaļas bieži šķiet maldinoši īstas — reizēm pat eksperti pēc pirmā acu uzmetiena nespēj tās viegli atpazīt.