Mercedes me

Vienkāršāka dzīve.

Mercedes me savieno jūs ar jūsu furgonu — šādi jūsu darba dienas, atpūta un ar ģimeni pavadītais laiks kļūst vienkāršāks un ērtāks.

Digitāli jauniniet furgona funkcijas un baudiet lielāku komfortu, kā arī augstāku pakalpojumu un drošības līmeni. Jūsu mobilitātes partneris ir mūsu digitālās papildopcijas privātajiem klientiem. Tās nodrošina, ka saikne ar jūsu Mercedes nekad nepārtrūkst. Izmantojot šo iespēju, iegūsiet vienkāršu piekļuvi visai svarīgajai informācijai un praktiskām funkcijām gan automobilī, gan ārpus tā.

Tikai trīs no daudzajiem iemesliem, lai iegūtu Mercedes me. Atklājiet daudzpusīgās komforta, apkopes un drošības priekšrocības jau tagad.
Title
Lielāks komforts Viedās funkcijas padara jūsu darba dienu ērtāku nekā jebkad agrāk – gan braukšanas laikā, gan arī pirms un pēc.
Title
Varāk pakalpojumu. Daudzpusīgs pakalpojumu klāsts pārvērš jūsu Mercedes par gudru partneri, kas atgādina, palīdz un informē.
Title
Rezervēt testa braucienu Content
  Lielāks komforts Gudrās funkcijas padara jūsu darba dienu daudz ērtāku nekā iepriekš – gan vadot automobili, gan pirms un pēc vadīšanas. Button
  Vairāk pakalpojumu. Daudzveidīgais pakalpojumu klāsts pārvērš jūsu Mercedes automobili gudrā partnerī, kas atgādina, palīdz un informē jūs.
  Komerciāls uzlādes risinājums.

  Viegla, ilgtspējīga izvēle ar maksimālu izmaksu pārredzamību visur, kurp dodaties.
  Veiciet uzlādi, saņemot pilnīgi pārskatāmu informāciju par maksām un centralizēti sagatavotus, digitālus rēķinus.
  Button
  Papildu drošība. Daudzveidīgs pakalpojumu klāsts sniedz uzticamus brīdinājumus un nodrošina uzraudzību, vienlaikus sniedzot ātru palīdzību, kad tā nepieciešama. Button
  LeftRight

  Tab 1

  Text here ....

  Šie digitālie pakalpojumi zina labāko veidu, kā nokļūt galamērķī:

  Tiešraides satiksmes informācija

  Izmantojot reāllaika satiksmes datus, jūs droši un bez satiksmes nokļūstat galamērķī, turklāt ar Car-to-X saziņu jūs arī savlaicīgi tiksiet brīdināts par gaidāmajām sarežģījumiem ceļā.

  Navigācijas pakalpojumi

  Piedāvā jums noderīgu informāciju par maršrutu, laika apstākļiem, kā arī tuvākajām stāvvietām.

  Tiešsaistes kartes atjaunināšana

  Vienmēr ceļā un vienmēr aktuāls: tiešsaistes kartes atjauninājums automātiski atjaunina jūsu navigācijas datus.

  Paplašinātas MBUX funkcijas

  Cita starpā tie saprot dabisko runu un tādējādi ļauj intuitīvi un ērti vadīt daudzveidīgu funkciju klāstu – sākot no navigācijas sistēmas un tiešsaistes meklēšanas funkciju, līdz gaisa kondicionēšanas sistēmas vadības ierīcēm.

  Get Started Now

  Text here ....

  Mercedes me Atklājiet iespēju pilnu digitālo pasauli. Vai vēlaties iegūt vairāk no katra brauciena ar savu Mercedes-Benz vai atvieglot sev dzīvi? Nekādu problēmu, izmantojot savu Mercedes me ID, mūsu digitālās papildierīces un Mercedes me lietotnes, jūs vienmēr būsiet savienots ar savu transportlīdzekli [1][2]. Jūs izjutīsiet vēl lielāku komfortu, servisu un drošību, pat ja nesēdēsiet savā Mercedes-Benz.
   Digitālie risinājumi Šis noteikti ir ieguvums Jūsu Mercedes-Benz. Atklājiet savu Mercedes-Benz no jauna un izbaudiet vēl lielāku komfortu, servisu un drošību, izmantojot mūsu digitālās papildierīces. Izmantojiet savu viedtālruni, lai vadītu automašīnu attālināti. Pielāgojiet daudzas sava Mercedes-Benz funkcijas, vienmēr sekojiet savam transportlīdzeklim, uzlādējiet to ērtāk un vēl daudz ko citu.