Ievads
Virsbūves
Izmēri
Salons
Apr?kojuma
Video
Kontaktpersona
  Arctic White / balta
  Jupiter Red / sarkana
  Alpine Grey / pelēka
  Vintage Blue /zila
  Steel Blue /zila
  Silver Metallic / sudraba
  Obsidian Black Metallic / melna
  Red Metallic / sarkana
  Graphite Grey Metallic / pelēka
  Gold Metallic /zelta
  Crystal White Metallic / balta
  Model Name eVito Tourer - New
  Eksterjers Pievilcīgs stils Mercedes-Benz dizaina valodā.
  LeftRight

  Virsbūves būtiskākie elementi

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Vito spoguļu pakotne Vito spoguļu pakotne ar automātiski aptumšojošos iekšējo spoguli un elektriski nolokāmiem ārējiem spoguļiem var uzlabot braukšanas komfortu. Braucot tumsā, iekšējā spoguļa automātiskā aptumšošanās samazina iespēju, ka vadītāju apžilbinās citi transportlīdzekļi.[4]
   Hromēts radiatora režģis Ar hromēto radiatora režģi jūs varat uzlabot automobiļa priekšdaļas izskatu, piešķirot tam spožu akcentu: režģa spraišļu pievilcīgā hromētā apdare veido atšķirīgu dizainu un vēl vairāk uzlabo jūsu automobiļa izskatu.[14]
   MULTIBEAM LED lukturi ar tālās gaismas asistentu PLUS Izbaudiet lielisku redzamību uz šosejas un lauku ceļiem, kā arī pilsētas satiksmē. Adaptīvie MULTIBEAM LED lukturi pielāgojas satiksmes situācijai, izmantojot individuāli regulējamas gaismas diodes, un efektīvi apgaismo ceļu, pateicoties inteliģentajām gaismas funkcijām.[14]
   Zīmola logotipa projekcija Lai piešķirtu automobiļa izskatam papildu eleganci un ekskluzivitāti, blakus atvērtām sānu durvīm ar LED tehnoloģiju lejup tiek projicēts zīmola logotips. Tumšā vidē tas piesaista uzmanību un izceļ dizainu. Papildu gaisma arī padara ērtāku iekāpšanu un izkāpšanu.[14]

   Piekļuve un kravas ielāde

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Elektriskas bīdāmās durvis Elektriskā piedziņa ļauj atvērt un aizvērt bīdāmās durvis, vienkārši nospiežot pogu, turklāt vadītājam nav jāizkāpj un pasažieriem nav jāpieskaras durvīm. Tas ievērojami paaugstina komfortu, īpaši, ja bīdāmās durvis tiek izmantotas bieži.
    Bīdāmās durvis kreisajā pusē Bīdāmās durvis kreisajā pusē nodrošina uzlabotu piekļuvi. Iekraušana un izkraušana, kā arī iekāpšana un izkāpšana no automobiļa ir ātrāka un elastīgāka, jo īpaši šaurās vietās pilsētas centrā.
    Aizmugurējās durvis Pateicoties platajai un augstajai ailai, aizmugurējās durvis ļauj viegli iekraut un izkraut lielgabarīta priekšmetus un bagāžu. Aizmugurējo durvju centrā izvietotā hromētā Mercedes zvaigzne uzlabo automobiļa izskatu.
    Divviru aizmugurējās durvis, atveras 180° leņķī, bez logiem Divviru aizmugurējās durvis atvieglo liela apjoma bagāžas iekraušanu un izkraušanu, jo tās var atvērt platā leņķī (līdz 180°). Pateicoties šādam risinājumam, kravas iekraušanai var izmantot autoiekrāvēju, kas var piebraukt tieši pie automobiļa.
    Jumta reliņi Jumta reliņi melnā krāsā ļauj pārvadāt papildu kravu un piešķir automobilim individuālu izskatu. Maksimālā jumta reliņu kravnesība ir 100 kg, un to augstums ir 48 mm. Atbilstīgu bagāžnieku un papildu piederumus var pasūtīt no Mercedes-Benz piederumu klāsta.
    Aizmugurējais logs ar slotiņu un mazgāšanas sprauslu Logs aizmugurējās durvīs nodrošina vadītājam skatu uz aizmuguri. Tā tīrīšana ar slotiņu un mazgāšanas sprauslu palīdz saglabāt redzamību arī sliktos laikapstākļos.
    Jumta šķērsstieņi Jumta šķērsstieņi kalpo dažādu Mercedes-Benz transporta risinājumu, tostarp slēpju un snovborda turētāju, velosipēdu turētāju, kā arī jumta kastes ātrai un elastīgai uzstādīšanai. Slēdzamie šķērsstieņi ir izgatavoti no alumīnija un ir izstrādāti tā, lai perfekti saskanētu ar automobiļa virsbūvi.

    Equipment Lines

    Close X
    Strapline Content
    Tehniskie dati un izmēri eVito Tourer
    tehniskie dati un izmēri.
    LeftRight
    LeftRight
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Technical Data
    LeftRight
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Sub Title Strapline
    Technical Data
    LeftRight
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Automobiļa garums 5.14 m
     Salonā: Līdz pat 9 sēdvietām
     Jauda [3] Līdz 150 kW
     Uzlādes laiks ātrās uzlādes stacijās 40min.
     Nākamā
     Iepriekšējā
      3678 mm
      LeftRight
      Nākamā
      Iepriekšējā
       Automobiļa garums 5.37 m
       Salonā: Līdz 9 sēdvietām
       Jauda[3] Līdz 150 kW
       Uzlādes laiks ātrās uzlādes stacijās 40min.[2]
       Nākamā
       Iepriekšējā
        Maksimālais kravas nodalījuma augstums 1893 mm
        Strapline
        Nākamā
        Iepriekšējā
         Interjers Funkcionalitāte apvienojumā ar komfortu.
         LeftRight

         Salona būtiskākie elementi

         Close X
         Nākamā
         Iepriekšējā
          Daudzfunkcionālais stūresrats Ergonomiskas formas daudzfunkcionālais stūresrats apvieno inovatīvu vadības komfortu un pievilcīgu dizainu. Skārienvadības paneļi stūres spieķos ļauj vadīt svarīgākās automobiļa funkcijas, piemēram, navigāciju un multivides sistēmu, nenoņemot rokas no stūres[15].
          Parkošanās pakotne ar 360° kameru Labāks skats, lielāka drošība – parkošanās pakotne ar 360° kameru palīdz iebraukt stāvvietā un izbraukt no tās, kā arī atvieglo manevrēšanu šaurās vietās. 3D skats parāda visu automobiļa apkārtni – no putna lidojuma skatupunkta un no skatupunkta zem loga līnijas[4].
          MBUX multivides sistēma ar 10,25 collu skārienekrānu Ar MBUX (Mercedes-Benz User Experience) jūs iegūstat inteliģentu un paplašināmu multivides sistēmu. Tās saskarnes un augstas izšķirtspējas skārienekrāns piedāvā daudzas saziņas un infoizklaides funkcijas.
          Digitālais atpakaļskata spogulis Digitālais iekšējais spogulis nodrošina plašāku redzamības lauku un daudz pilnīgāku skatu uz satiksmi jūsu automobiļa aizmugurē, turklāt to neietekmē ne kravas priekšmeti, ne pasažieri[11].
          Instrumentu panelis ar krāsu displeju Pievilcīgais instrumentu panelis ar 14 cm (5,5 collu) TFT krāsu displeju uzlabo ergonomiku un vizuāli bagātina vadītāja darba vietu. Tas nodrošina lielisku salasāmību un plašu informācijas klāstu par automobiļa darbību. Izvēlnes var ērti un droši atlasīt un lietot, izmantojot daudzfunkcionālā stūres rata pogas.

          Kravas nodalījums un vadītāja zona

          Close X
          Nākamā
          Iepriekšējā
           Divvietīgais pasažieru sēdeklis Divvietīgais sēdeklis pasažieru salona 1. un 2. rindā nodrošina ērtu sēdēšanu diviem braucējiem. Šiem sēdekļiem ir iebūvētas trīs punktu drošības jostas un augstumā regulējami galvas balsti, kā arī apakšējais glabāšanas nodalījums[11].
           Divvietīgais pasažieru luksusa sēdeklis Divvietīgajā luksusa sēdeklī pasažieru salona 1. un 2. rindā braucēji var baudīt īpaši ērtu sēdēšanu. Šiem sēdekļiem ir indviduāli regulējamas atzveltnes, roku balsti, augstumā regulējami galvas balsti, kā arī trīspunktu drošības jostas un apakšējais glabāšanas nodalījums. Abās rindās sēdekļiem ir ISOFIX/LATCH bērnu sēdeklīšu stiprinājumi[11.]
           Trīsvietīgais sēdeklis Trīsvietīgais sēdeklis pasažieru salona 1., 2. vai 3. rindā var piedāvāt 3 komfortablas sēdvietas. Visām vietām ir trīspunktu drošības josta un augstumā regulējams galvas balsts. ISOFIX/LATCH bērnu sēdeklīšu stiprinājumi ir izviegtoti kreisās puses un centrālajās sēdvietās. Sēdekļiem ir apakšējais glabāšanas nodalījums[11].
           Trīsvietīgais sēdeklis ar salokāmu ārējo sēdekli Pateicoties trīsvietīgā sēdekļa ārējās sēdvietas nolocīšanas funkcijai, pasažieru salona pirmo sēdekļu rindu var izmantot daudz elastīgāk. Salokāmais ārējais sēdeklis ar EASY-ENTRY funkciju vienkāršo piekļuvi aizmugurei un ļauj daudz vieglāk ieņemt vietas 2. sēdekļu rindā[11].
           Trīsvietīgais komforta sēdeklis, salokāms ārējais sēdeklis Trīsvietīgais komforta sēdeklis pasažieru salona 1. un 2. rindā ļauj baudīt izcili ērtu sēdēšanu. Visās sēdvietās var regulēt atzveltnes leņķi un galvas balsta augstumu atbilstīgi individuālām vajadzībām, turklāt ārmalās ir ierīkoti roku balsti. Pasažieri var piesprādzēties ar integrētu trīspunktu drošības jostu visās sēdvietās[11].
           Sēdekļu sliežu sistēma ar ātrās noņemšanas funkciju Pateicoties vadotņu sistēmai ar ātrās noņemšanas funkciju, vienvietīgos un vairākvietu sēdekļus var izvietot daudz elastīgāk. Piemēram, sēdekļus var novietot, lai pasažieri sēdētu cits citam pretī, stiprinot kopīgas telpas izjūtu[11].
           Bīdāmais panorāmas jumts Pateicoties panorāmas jumta lielajai virsmai, automobiļa salonā veidojas gaiša un ārkārtīgi patīkama atmosfēra. Piedevām stikla jumta priekšējo daļu ir iespējams atvērt elektriski, lai ielaistu salonā vēl vairāk svaiga gaisa[11].
           Sēdekļu komforta pakotne Ar sēdekļu komforta pakotni jūs varat baudīt vēl lielāku komfortu, īpaši garos braucienos: gan vadītāja, gan priekšējā pasažiera sēdeklim ir regulējams pamatnes garums, kā arī 4 virzienos regulējams jostasvietas atbalsts. Turklāt, pateicoties augstajam ergonomikas līmenim, sēdekļi atbilst Aktion Gesunder Rücken (AGR jeb Kampaņa par veselīgākām mugurām) kritērijiem[11].
           Divvietīgs priekšējais pasažieru sēdeklis Divvietīgais pasažieru sēdeklis nodrošinu papildu sēdvietu, tādējādi kabīne var uzņemt trīs braucējus. Abas sēdvietas ir aprīkotas ar trīspunktu drošības jostu, jostas brīdinājuma ierīci un regulējamu galvas balstu. Divvietīgajam sēdeklim ir noņemama vienlaidu pamatne[11].
           Iekšējais un ārējais apgaismojums īpaši Tourer Paplašināts apgaismojums automobiļa salonā un tā tiešā tuvumā paaugstina komfortu un drošību. Salonā priekšējo pasažieru kāju vietas apgaismojums un lasīšanas gaismas pasažieru salonā rada jaunu apgaismojuma kvalitāti un patīkamu atmosfēru[7].
           Centrālā konsole ar 1-DIN ligzdu Centrālajā konsolē ir iestrādāta 1-DIN ligzda tahogrāfa vai citas 1-DIN ierīces uzstādīšanai. Centrālās konsoles atvērto nodalījumu virs 1-DIN ligzdas var izmantot sīklietu glabāšanai – šādi tās vienmēr ir pa rokai vadītājam un pasažierim[11].
           Tīkla kabatas vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļu atzveltnēs Tīkla kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs piedāvā aizmugurējiem pasažierim papildu vietu, kur braucienu laikā glabāt, piemēram, žurnālus, kartes un citus nelielus priekšmetus[11].
           Slēdzams cimdu nodalījums Slēdzamais cimdu nodalījums nodrošina drošu personīgo lietu un dokumentu glabāšanu. To aizslēdz ar mehānisko rezerves atslēgu, kas ir integrēta elektroniskajā atslēgā (pultī).
           Izkāpšanas apgaismojums Tumšā laikā papildu agaismojums padara iekāpšanu un izkāpšanu drošāku, patīkamāku un ērtāku gan vadītājam, gan priekšējam pasažierim. Gaismekļi ir iebūvēti priekšējo durvju apdares apakšdaļā un ieslēdzas, kad atver durvis[11].

           Equipment Lines

           Close X
           Strapline Content
           Aprīkojums eVito Tourer
           aprīkojuma galvenie elementi.
           LeftRight

           Tehnoloģijas

           Close X
           Nākamā
           Iepriekšējā
            150 kW elektromotors/60 kWh akumulators (neto) Izmantojiet īpaši spēcīgu elektrisko piedziņu. Elektromotors, kura maksimālā jauda ir 150 kW (204 ZS)[13], pārsteidz ar vilces spēku un strādā tandēmā ar 60 kWh augstsprieguma akumulatoru. Šī kombinācija ir piemērota, lai veiktu tālākus braucienus lielākā ātrumā.
            150 kW elektromotors/90 kWh akumulators (neto) Izmantojiet īpaši spēcīgu elektrisko piedziņu. Elektromotors, kura maksimālā jauda ir 150 kW (204 ZS)[13], pārsteidz ar vilces spēku un strādā tandēmā ar īpaši ietilpīgu 90 kWh akumulatoru. Šī kombinācija ir lieliski piemērota tāliem braucieniem lielākā ātrumā.
            Augstsprieguma akumulators (60 kWh) Padariet savu Mercedes-Benz par patiesi daudzfunkcionālu, universālu transportlīdzekli. 60 kWh akumulators nodrošina sabalansētu kravnesību, kā arī sniedzamību, kas ļauj braukt arī aiz pilsētas robežām. Lai ko jūs pārvadātu, tas ļauj saglabāt rīcības elastību visas darbadienas garumā.
            Augstsprieguma akumulators (90 kWh) Padariet savu Mercedes-Benz par patiesi daudzfunkcionālu, universālu transportlīdzekli. 90 kWh akumulators nodrošina sabalansētu kravnesību, kā arī sniedzamību, kas ļauj braukt arī aiz pilsētas robežām. Lai ko jūs pārvadātu, tas ļauj saglabāt rīcības elastību visas darbadienas garumā.
            Klimata kontroles priekšiestatīšana Izbaudiet patīkamu salona temperatūru jau no paša brauciena sākuma. Ja vēlaties, auto salons tiks sasildīts vai atdzesēts automobiļa uzlādes laikā. Tādā veidā jūs iegūsiet optimālu termisko komfortu, un vienlaikus jūsu rīcībā būs pilna nobraukuma rezerve[11].
            AIRMATIC balstiekārta Neatkarīgi no tā, vai braucat pa automaģistrāli vai bedrainu vietējo ceļu, AIRMATIC pneimatiskā balstiekārta nodrošina izcili komfortablu gaitu. Tā arī piedāvā uzlabotas spējas apgrūtinātas braukšanas apstākļos un vēl lielāku sportiskumu, braucot lielākā ātrumā[11].
            Pamata balstiekārta Plus Pamata balstiekārta Plus apvieno labas vadāmības īpašības un izcilu dinamiku ar klusu gaitu, tā paaugstinot pasažieru komfortu.

            Digitālās papildopcijas

            Close X
            Nākamā
            Iepriekšējā
             Remote & Navigation Services priekšinstalācija Šie Mercedes me connect pakalpojumi[4] padara elektrisko braukšanu vēl ekonomiskāku. Vienmēr ziniet, kāda ir atlikusī nobraukuma rezerve un kur atrodas tuvākā uzlādes stacija jūsu maršrutā. Jūs varat ar viedtālruni attālināti vadīt dažādas funkcijas, piemēram, iestatīt vēlamo temperatūru un, sākot braucienu, uzreiz baudīt perfektu termisko komfortu[11].
             Remote Services Plus priekšinstalācija Ar Remote Services Plus priekšinstalāciju[4] jums paveras iespēja vēl labāk un elastīgāk izmantot savu automobili. Jūs varat izmantot plašu digitālo papildfunkciju klāstu, kas padarīs jūsu ikdienu drošāku, ērtāku, vieglāk plānojamu un tādējādi efektīvāku[11].
             Live Traffic priekšinstalācija Jūs nevēlaties zaudēt laiku satiksmes sastrēgumos un gribat tādu maršrutu, kas ļaus nonākt galamērķī pēc iespējas ātrāk. Live Traffic priekšinstalācija[4] ietver visus tehniskos elementus, kas nepieciešami, lai saņemtu atjauninātu un precīzu informāciju par satiksmi. Tas nodrošina optimālu, dinamisku maršruta vadību un precīzu galamērķa sasniegšanas prognozi[11].
             Navigācija Ietaupiet laiku ar ātro Mercedes-Benz navigāciju, kas ļauj izmantot gan skārienvadību, gan balss komandas. Šī inteliģentā sistēma droši aizvedīs jūs līdz galamērķim, izmantojot gan lokālo, gan jaunāko tiešsaistes informāciju[4].
             Saziņas modulis (LTE) digitālajām papildfunkcijām Saziņas modulis (LTE) ar permanenti integrētu eSIM nodrošina tehniskos elementus digitālo papildfunkciju[5] izmantošanai un piedāvā papildu drošību, komfortu un savienojamību[4].

             Charging

             Close X
             Nākamā
             Iepriekšējā
              11 kW maiņstrāvas (AC) uzlāde/50 kW līdzstrāvas (DC) uzlāde Izmantojot maiņstrāvas uzlādes sistēmu, jūs varat uzlādēt savu Mercedes-Benz ar jaudu līdz 11 kW (trīsfāžu pieslēgums) no privātās stacijas un publiskajos uzlādes punktos. Var arī jūs varat izmantot ātro līdzstrāvas uzlādi ar jaudu līdz 50 kW[12] un turpināt braucienu pēc neilga brīža.
              11 kW maiņstrāvas (AC) uzlāde/80 kW līdzstrāvas (DC) uzlāde Izmantojot maiņstrāvas uzlādes sistēmu, jūs varat uzlādēt savu Mercedes-Benz ar jaudu līdz 11 kW (trīsfāžu pieslēgums) no privātās stacijas un publiskajos uzlādes punktos. Var arī jūs varat izmantot ātro līdzstrāvas uzlādi ar jaudu līdz 80 kW[12][6] un īsā laikā iegūt lielu nobraukuma rezervi[11].
              11 kW maiņstrāvas (AC) uzlāde/110 kW līdzstrāvas (DC) uzlāde Izmantojot maiņstrāvas uzlādes sistēmu, jūs varat uzlādēt savu Mercedes-Benz ar jaudu līdz 11 kW (trīsfāžu pieslēgums) no privātās stacijas un publiskajos uzlādes punktos. Var arī jūs varat izmantot ātro līdzstrāvas uzlādi ar jaudu līdz 110 kW[12][6] un īsā laikā iegūt lielu nobraukuma rezervi[11].
              Mercedes-Benz Wallbox Home Izmantojot privāto uzlādes staciju[10][14]ar jaudu līdz 22 kW[9], eVito akumulators uzlādējas aptuveni četras reizes ātrāk nekā no parastās rozetes. Tā ir saderīga ar visiem elektriskajiem transportlīdzekļiem ar Type 2 savienojumu.
              Elastīgā uzlādes sistēma Ērta, droša un efektīva uzlāde – jebkurā vietā un jebkurā laikā: ar šo parocīgo komplektu, kas sastāv no viena kabeļa un vairākiem adapteriem, jums vienmēr būs pa rokai pareizais uzlādes risinājums[14]. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izmantot elektrotīkla rozeti vai publisko uzlādes staciju. Sīkāku informāciju pieprasiet savam Mercedes-Benz pārstāvim.

              Vadītāja asistēšana

              Close X
              Nākamā
              Iepriekšējā
               Braukšanas palīgsistēmu pakotne Izbaudiet moderno palīgsistēmu inteliģento atbalstu[5]. Piecu sistēmu kombinācija palīdz jums pielāgot ātrumu, stūrēšanu un distanci atbilstīgi braukšanas situācijai. Tā var pasargāt pasažierus un citus satiksmes dalībniekus, un jūs sasniegsiet galamērķi mierīgāk un komfortablāk[11].
               Aktīvais joslas ieturēšanas asistents Aktīvais joslas ieturēšanas asistents[6] uzrauga zonu jūsu automobiļa priekšā un var novērst nejaušu izbraukšanu no joslas. Sistēma var virzīt jūs atpakaļ joslā, izmantojot stūres iekārtu, un papildus brīdināt ar stūresrata vibrācijām[4].
               Aktīvais distances asistents DISTRONIC Aktīvais distances asistents DISTRONIC[5], kas darbojas, izmantojot radaru, automātiski ietur noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un tādējādi atvieglo braukšanu gan pa automaģistrālēm, gan pilsētas sastrēgumos[11].
               Aklās zonas asistents ar aizmugurējās kustības brīdinājumu Aklās zonas asistents[5] ar aizmugurējās kustības brīdinājumu var raidīt vizuālus un audiālus signālus, lai palīdzētu izvairīties no negadījumiem, mainot joslu un braucot atpakaļgaitā. Ja aklās zonas asistents konstatē transportlīdzekli nepārredzamajā zonā, tas attiecīgās puses atpakaļskata spogulī brīdina ar sarkanu trīsstūri[11].
               Aktīvais bremzēšanas asistents Aktīvais bremzēšanas asistents[5]var palīdzēt izvairīties no negadījumiem ar citiem satiksmes dalībniekiem vai mazināt negadījumu sekas. Tas uzrauga satiksmes dalībniekus, kas brauc priekšā, stāv, šķērso ceļu vai nogriežas, kā arī uz pretimbraucošos transportlīdzekļus apdzīšanas manevru laikā[11].
               Inteliģentais ātruma asistents Ar šo palīgu sekot ātruma ierobežojumiem ir vēl vieglāk. Asistents[5] var nolasīt ceļa zīmju norādīto maksimālo atļauto ātrumu, izmantojot kameras un navigācijas datus, un atainot šo informāciju instrumentu panelī. Ja vadītājs pārsniedz atļauto ātrumu, tas brīdina ar vizuāliem un audiāliem signāliem[11].
               Driving Light asistents Driving Light asistents[5]automātiski ieslēdz un izslēdz galvenos lukturus atbilstīgi apgaismojumam. Šī palīgsistēma īpaši var palīdzēt situācijās, kad apgaismojums mainās ļoti strauji, piemēram, iebraucot tunelī un izbraucot no tā. Ātrā automātiskā lukturu ieslēgšana būtiski paaugstina drošību[11].
               PRE-SAFE® sistēma Pasažieru aizsardzības sistēma PRE-SAFE®[5] spēj savlaicīgi konstatēt bīstamas braukšanas situācijas un uzsākt preventīvus aizsardzības pasākumus. Tie ietver vadītāja un priekšējā pasažiera drošības jostu pievilkšanu un, ja nepieciešams, logu un jumta lūkas aizvēršanu[11].
               Asistents braukšanai stiprā sānvējā Asistents braukšanai stiprā sānvējā[5] laicīgi nosaka novirzes no kursa, ko izraisa spēcīgas sānvēja brāzmas, un palīdz vadītājam noturēt automobili savā joslā. Negaidītas trajektorijas izmaiņas var izraisīt vadītāja kļūdas, mēģinot koriģēt automobiļa kustības virzienu.
               ATTENTION ASSIST ATTENTION ASSIST[5] jeb vadītāja modrības uzraugs var palīdzēt izvairīties no īslaicīga mikromiega un tādējādi paaugstināt drošību, īpaši naktī un garos braucienos. Ja sistēma konstatē tipiskas noguruma vai uzmanības zuduma pazīmes, tā brīdina ar vizuāliem un audiāliem signāliem, kā arī iesaka paņemt pārtraukumu.

               Drošība

               Close X
               Nākamā
               Iepriekšējā
                Adaptīvās bremžu gaismas Spēcīgas bremzēšanas gadījumā adaptīvās bremžu gaismas[5] var brīdināt aizmugurē braucošos transportlīdzekļus un tādējādi novērst triecienu no aizmugures. Tās ieslēdzas, kad ESP®, vadoties no bremžu pedālim pieliktā spēka un nospiešanas ātruma, konstatē avārijas bremzēšanu.
                GUARD 360° automobiļa aizsardzība GUARD 360° automobiļa aizsardzība[4] apvieno vairākas pretaizdzīšanas funkcijas. Signalizācija kopā ar atslēgas ārkārtas deaktivizāciju[4] nodrošina iespēju rīkoties nekavējoši. Esot prom no automobiļa, par zādzību jūs informēs lietotne[4]. Savukārt palīdzības pakalpojums automobiļa zādzības gadījumā[4] palielina iespēju atgūt jūsu īpašumu, ja jūsu transportlīdzeklis tiktu nozagts[11].
                Pretaizdzīšanas pakotne Pretaizdzīšanas pakotne paaugstina drošību un, konstatējot zādzības draudus, iedarbina signalizāciju ar gaismas un skaņas signāliem. Pakotne ietver pretaizdzīšanas signalizāciju, salona aizsardzību un aizsardzību pret aizvilkšanu[11].
                Pretaizdzīšanas sistēma Pretaizdzīšanas sistēma nodrošina augstu automobiļa un kravas aizsardzību pret zādzību. Tā automātiski aktivizējas, kad automobili aizslēdz ar centrālās atslēgas pulti. Signalizācija iedarbojas, tiklīdz no iekšpuses tiek atvērtas vai atbloķētas durvis[11].
                Mercedes-Benz avārijas izsaukuma sistēma Mercedes-Benz avārijas izsaukuma sistēma ārkārtas situācijā var nodrošināt būtisku laika ietaupījumu. Notiekot negadījumam, tā automātiski izsauc palīdzību, izmantojot sakaru moduli ar savu SIM karti. Tādā veidā tiek saīsināts laiks, kas nepieciešams, lai negadījuma vietā ierastos glābšanas dienesti. Avārijas izsaukumu var aktivizēt arī manuāli, lai organizētu palīdzību[11].
                Skaņas brīdinājums Šī sistēma brīdina citus satiksmes dalībniekus, tostarp gājējus un velosipēdistus par elektromobiļa klātbūtni un tādējādi samazina sadursmes risku. Braucot ar ātrumu no 0 līdz 30 km/h, sistēma raida speciālu skaņas signālu.
                Vadītāja un priekšējo pasažieru drošības spilveni Sadursmes gadījumā priekšējie drošības spilveni var aizsargāt vadītāja un pasažieru galvu un ķermeņa augšdaļu. Tie arī palīdz stabilizēt visu ķermeni. Tādā veidā tiek nodrošināta augsta aizsardzības pakāpe, jo samazinās galvas, sejas un krūškurvja traumu risks un smagums[11].
                Krūškurvja/iegurņa sānu drošības spilvens vadītājam un priekšējam pasažierim Sānu trieciena gadījumā krūškurvja/iegurņa sānu drošības spilveni var aizsargāt krūškurvja un iegurņa zonu. Sānu drošības spilvens ir uzstādīts vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļu atzveltnēs[11].
                Aizkarveida drošības spilvens vadītājam un priekšējam pasažierim Aizkarveida drošības spilveni nodrošina augstākā līmeņa aizsardzību pret galvas un sejas traumām spēcīgas sānu sadursmes gadījumā. Tie ir iebūvēti griestos abās kabīnes pusēs un trieciena gadījumā piepūšas dažās milisekundēs, logu priekšā izveidojot aizsargājošus aizkarus [8].
                Priekšējās un aizmugurējās ass riepu spiediena kontrole, bezvadu sistēma Riepu spiediena kontroles sistēma uzrauga gaisa spiedienu visos 4 riteņos, sākot no 20 km/h ātruma. Tā var brīdināt vadītāju par spiediena samazināšanos, tādējādi paaugstinot drošību un paildzinot riepu kalpošanu.

                Komforts

                Close X
                Nākamā
                Iepriekšējā
                 THERMOTRONIC automātiskā klimata kontrole THERMOTRONIC automātiskā klimata kontrole nodrošina termisko komfortu jūsu automobilī un uzlabo vadītāja pašsajūtu, īpaši karstā laikā. Tā automātiski regulē temperatūru, gaisa plūsmu un sadali 2 klimata zonās, lai vadītājs un priekšējais pasažieris varētu justies vienlīdz ērti un individuāli izvēlēties sev tīkamu režīmu[11].
                 TEMPMATIC pusautomātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma aizmugurē TEMPMATIC pusautomātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma nodrošina patīkamu termisko komfortu salona aizmugurējā daļā. Temperatūra, gaisa daudzums un tā sadale tiek automātiski regulēta apsildes un dzesēšanas režīmā. Gaisa ventilācijas atveres ir izvietotas griestos kreisajā un labajā pusē[11].
                 TEMPMATIC pusautomātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma aizmugurē TEMPMATIC pusautomātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma nodrošina patīkamu termisko komfortu salona aizmugurējā daļā. Temperatūra, gaisa daudzums un tā sadale tiek automātiski regulēta apsildes un dzesēšanas režīmā. Gaisa ventilācijas atveres ir izvietotas griestos kreisajā un labajā pusē[11].
                 Priekšējā pasažiera sēdekļa apsilde Elektriskā apsilde ātri uzsilda sēdekli uzreiz pēc tās ieslēgšanas, būtiski paaugstinot komfortu un nodrošinot patīkamu braukšanu aukstā laikā[11].
                 Parkošanās pakotne ar atpakaļskata kameru Samazina stresu, parkojoties un manevrējot: atpakaļskata kamera parāda zonu tieši automobiļa aizmugurē un var palīdzēt labāk pamanīt šķēršļus. Savukārt dinamiskās trajektorijas līnijas un akustiskie signāli, ko nodrošina aktīvā parkošanās palīgsistēma, palīdz droši novietot automobili un pārliecinoši izbraukt no stāvvietas[11].
                 Vadītāja un priekšējā pasažiera jostasvietas atbalsts Vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļu jostasvietas atbalsts ar regulēšanu 4 virzienos atbalsta muguras skriemeļus jostas daļā un mazina muguras sasprindzinājumu. Tas ir īpaši patīkami ilgākos braucienos. Divus atsperoto komforta sēdekļu atzveltnēs integrētos gaisa spilvenus var individuāli pielāgot atbilstīgi vadītāja un priekšējā pasažiera vajadzībām, tādējādi nodrošinot ergonomisku sēdpozīciju[11].
                 Kruīza kontrole Kruīza kontrole samazina braukšanas slogu, automātiski uzturot iepriekš izvēlēto ātrumu bez nepieciešamības turēt nospiestu akseleratora pedāli. Konstants ātrums nodrošina energoefektīvāku braukšanu. Izmantojot integrēto ierobežotāju, jūs varat iestatīt maksimālo ātrumu, kas palīdzēs ievērot ātruma ierobežojumus[11].
                 Akustiskā pakotne Akustiskā komforta pakotne samazina trokšņu līmeni automobiļa salonā un tādējādi paaugstina braukšanas komfortu. Tā ietver papildu blīvējumu un skaņas izolāciju durvīs, savukārt optimizēta piedziņa samazina vibrācijas[8].

                 Vispārējā atruna:

                 [1]Nobraukuma rezerve noteikta, pamatojoties uz Direktīvu 2017/1151/ES. Nobraukuma rezerve ir atkarīga no automobiļa aprīkojuma.

                 [2]Minimālais uzlādes laiks no 10 līdz 80% optimālos apstākļos līdzstrāvas uzlādes stacijā ar 400 V spriegumu un 300 A strāvas stiprumu. Uzlādes laiks var mainīties atkarībā no dažādiem faktoriem, tostarp gaisa un akumulatora temperatūras, kā arī papildu patērētāju, piemēram, apsildes, izmantošanas.

                 [3]Nominālās jaudas un nominālā griezes momenta dati saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 715/2007 pašlaik spēkā esošajā redakcijā.

                 [4]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

                 [5]Maksimālā uzlādes jauda līdzstrāvas uzlādes stacijā ar 400 V spriegumu un 300 A strāvas stiprumu. Maksimālā uzlādes jauda ir atkarīga no dažādiem faktoriem, tostarp gaisa un akumulatora temperatūras, kā arī no akumulatora uzlādes līmeņa uzlādes sākšanas brīdī.

                 [6]Pieejams tikai kopā ar 60 kWh augstsprieguma akumulatoru.

                 [7]Lai izmantotu Mercedes-Benz Wallbox tālvadības funkcijas un saņemtu atjauninājumus attālinātajā režīmā, ir nepieciešama lietotne Mercedes me, personīgais Mercedes me ID un piekrišana Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Lai saņemtu atjauninājumus attālinātajā režīmā, jums ir jāpiekrīt attiecīgajam atjauninājumam Mercedes me lietotnē vai jāsniedz vispārēja piekrišana Mercedes me lietotnē, lai saņemtu visus turpmākos atjauninājumus.

                 [8]Nav iekļauts standarta aprīkojumā.

                 [9]22 kW uzlādei – atkarībā no ražotāja un automobiļa modeļa – var būt nepieciešams papildaprīkojums (iebūvētais 22 kW AC lādētājs). Neatkarīgi no borta lādētāja jaudas privātā stacija un elastīgā uzlādes sistēma automātiski uzlādē automobili ar maksimālo iespējamo jaudu. Uzlādes stacijas maksimālā jauda ir jāpielāgo vietējam pieslēgumam (kabeļu šķērsgriezums, drošinātāji u.tml.).

                 [10]Atzīmētie komponenti ir Mercedes me pakalpojumi. Lai izmantotu šos pakalpojumus, ir nepieciešams personīgais Mercedes me ID un piekrišana Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Turklāt automobilim ir jābūt savienotam ar attiecīgo lietotāja kontu. Pēc sākotnējā termiņa beigām pakalpojumus var atjaunot par maksu, ciktāl tie vēl ir pieejami attiecīgajam automobilim. Pirmreizējā pakalpojumu aktivizēšana ir iespējama 1 gada laikā pēc pirmās reģistrācijas vai ekspluatācijas uzsākšanas, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas vispirms. Sakaru moduļa pieslēgšana mobilo sakaru tīklam, ieskaitot ārkārtas izsaukuma sistēmu, ir atkarīga no attiecīgā tīkla pārklājuma un tīkla pakalpojumu sniedzēju pieejamības.

                 [11]eVito Tourer ar vieglā automobiļa reģistrācijas numuru [M1] un 90 kWh akumulatoru: WLTP | Kombinētais elektroenerģijas patēriņš: xx,x–xx,x kWh/100 km. Kombinētās CO2 emisijas vērtības: 0 g/km. Norādītie skaitļi ir “WLTP CO₂ rādītāji” saskaņā ar Īstenošanas regulas (ES) 2017/1153 2. panta 3. punktu. Degvielas patēriņa rādītāji aprēķināti, pamatojoties uz šiem datiem. Enerģijas patēriņš un nobraukuma rezerve tika noteikti, pamatojoties uz Direktīvu 2017/1151/ES.

                 [12] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi un neatbrīvo jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.

                 [13] Saskaņā ar eVito integrētās tehniskās apkopes pakotnes īpašajiem nosacījumiem.

                 [14] Mercedes-Benz MobiloVan pašreizējā versijā ir spēkā modeļiem Sprinter, Vito un Citan. Sākotnēji MobiloVan attiecas uz automobiļiem, kas pirmo reizi reģistrēti no 01.10.2012. uz 2 gadiem bez servisa prasībām, un pēc tam segums tiek atjaunots pēc katra Mercedes-Benz pilnvarotā servisa apmeklējuma uz laiku līdz 30 gadiem.

                 Izmēģiniet to uz ceļa Dodies testa braucienā ar jauno eVito Tourer. Nosūtiet mums eVito Tourer izmēģinājuma brauciena pieteikumu, un mēs drīz ar jums sazināsimies.

                 Informācija patērētājiem

                 Mēs vēlamies ar Jums sazināties, lai Jūs būtu informēti par mūsu jaunākajiem produktiem, mārketinga pakalpojumiem un aktuālajiem piedāvājumiem. Ja turpmāk nevēlaties saņemt informāciju, izmantojot kādu no tālāk norādītajām metodēm, lūdzu, norādiet, noņemot šīs opcijas atlasi. Visa sniegtā informācija tiks izmantota saskaņā ar mūsu Konfidencialitātes un Sīkfailu Politiku, un tā netiks kopīgota ne ar vienu trešo pušu uzņēmumu.