Mercedes-Benz rezerves daļas. Lai jūsu Mercedes-Benz vienmēr būtu oriģinālais Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz GenuineParts sniedz izcilu kvalitāti, pierādītu drošību un augstu uzticamību.

Mercedes-Benz GenuineParts iemieso visu zinātību, kas piemīt automobiļa ražotājam – oriģinālās detaļas ir īpaši izstrādātas un intensīvi pārbaudītas izmantošanai Mercedes-Benz automobiļos un to komponentos. Katrs furgons tiek ražots no tūkstošiem Mercedes-Benz oriģinālo detaļu, kas precīzi pielāgotas viena otrai. Tas nozīmē, ka tās nodrošina optimālu visu automobiļa komponentu mijiedarbību.

Visaptverošu testu laikā reālos braukšanas apstākļos ir pārbaudīta oriģinālo detaļu uzticamība un kvalitāte, tai skaitā ekstremālos apstākļos. Tikai tad, kad ir izpildītas stingrās Mercedes-Benz prasības, šīs detaļas tiek apstiprinātas pārdošanai.

Pieci iemesli, kāpēc var vairāk ietaupīt, izmantojot Mercedes-Benz oriģinālās atjaunotās detaļas

 • Ekonomiskas rezerves daļu izmaksas
 • Garantēta Mercedes-Benz kvalitāte
 • Uzticama pieejamība
 • Energoefektīvs un videi nekaitīgs ražošanas process
 • Divu gadu ReMan detaļu garantija, ja tās uzstādītas pilnvarotā MB darbnīcā

Kāpēc būtu jāizvēlas cena vai garantija?

Jūs sagaidāt, ka Mercedes automobilis turpinās ekonomiski darboties pat ar lielu nobraukumu, ja tajā izmantotas oriģinālās detaļas.

Tieši uz šādu principu balstās Mercedes-Benz oriģinālo atjaunoto detaļu izmantošana, proti, tiek piedāvātas detaļas, kas samazina izmaksas, nemazinot pierādīto Mercedes-Benz kvalitāti. Katra detaļa tiek atjaunota, pārbaudīta un testēta saskaņā ar Mercedes-Benz kvalitātes standartiem resursus taupošā un efektīvā ražošanas procesā. Tādējādi ir pieejams plašs oriģinālo atjaunoto detaļu klāsts par saprātīgu cenu, kas tiek pastāvīgi paplašināts.

Turklāt mūsu Mercedes-Benz izplatītāju tīkls uzticami nodrošina ātru pieejamību uz vietas. Mercedes-Benz oriģinālās atjaunotās detaļas arī saglabā vērtīgās izejvielas un enerģiju, veicot šo detaļu atjaunošanu – tas ir izmaksu ietaupījums, ko varam tieši nodot saviem klientiem labāku cenu veidā.

Mercedes-Benz rezerves daļas, pārskats
Title
Strapline Content
Title
Strapline Content
Title
Strapline Content
GenuineParts v. Non-genuine parts Deceptively realistic.
At first sight, genuine and pirate spare parts very often look virtually identical. Thus a fake spare part can sometimes hardly be told apart from a Mercedes-Benz GenuinePart – and yet it can be extremely dangerous. Because what distinguishes them may have serious consequences for your safety. This is clearly evidenced through the exhaustive product testing that Daimler regularly carries out on different fake products. The results are shocking. Which is why a Mercedes-Benz team operating worldwide takes action against product pirates and tracks down imitations.
Button
Title
LeftRight

Oriģinālās detaļas salīdzinājumā ar neoriģinālajām detaļām

Maldinoši īstas.

Sākumā oriģinālās un viltotās rezerves daļas bieži izskatās gandrīz identiski. Tāpēc viltotas rezerves daļas dažkārt var būt grūti atšķirt no Mercedes-Benz oriģinālajām detaļām. Tomēr tās var būt ārkārtīgi bīstamas. To atšķirības var radīt smagas sekas jūsu drošībai. To nepārprotami apstiprina plaša produktu testēšana, ko uzņēmums Daimler regulāri veic ar dažādiem viltotiem produktiem. Rezultāti ir šokējoši. Tieši tāpēc Mercedes-Benz komanda, kas darbojas visā pasaulē, cīnās ar viltotājiem un izseko imitācijas.

  Mercedes-Benz oriģinālās bremzes – īss bremzēšanas ceļš. Ilgs darbmūžs. Ja notiek sliktākais, ir būtiski ātri apstāties: Mercedes-Benz oriģinālās bremžu sistēmas ir optimāli pielāgotas viena otrai un jūsu automobiļa drošības sistēmām, piemēram, ABS vai ESP. Tās tika īpaši izstrādātas jūsu automobilim. Tas nodrošina spēcīgu bremzēšanu un īsu bremzēšanas ceļu, un tām nav ilga iedarbošanās posma pat tad, ja tiek vesta ļoti smaga krava. Turklāt augstas kvalitātes materiālu izmantošana nodrošina mazu nolietojumu un novērš koroziju. Tas atmaksājas ar zemām izmaksām un augstu drošības līmeni. Button
  Mercedes-Benz oriģinālie gaisa filtri: tīrs gaiss ideālai dzinēja darbībai. Tīrs gaiss ļauj jūsu dzinējam darboties īpaši efektīvi un taupīgi: Mercedes-Benz oriģinālie gaisa filtri apvieno spēcīgu filtrēšanas darbību un lielu gaisa caurlaidību. Tas nozīmē, ka netīrumiem un putekļiem nav iespējas nonākt iekšdedzes kamerā. Jūsu dzinējs rada paliekošu iespaidu ar jaudīgu veiktspēju un zemu degvielas patēriņu. Gaisa filtra lielā absorbēšanas spēja ļauj pagarināt apkopes intervālu. Tas palīdz ietaupīt un aizsargā vidi. Button
  Mercedes-Benz oriģinālie eļļas filtri – jūsu dzinēja sardzē. Mercedes-Benz oriģinālajiem eļļas filtriem ir liela filtrēšanas spēja, lai nodrošinātu, ka netīrumi tiek droši savākti no eļļas kontūra. Tas novērš nopietnus jūsu furgona iesmidzināšanas sistēmas un dzinēja bojājumus. Augstā kvalitāte nodrošina ilgu filtra darbmūžu. Tādējādi jūsu dzinēja darbība vienmēr ir optimāla, kas atmaksājas, pateicoties zemajam degvielas patēriņam. Button
  Mercedes-Benz oriģinālie buferi – optimāla izmēru precizitāte optimālai aizsardzībai. Ātri novērsiet un aizmirstiet par negadījumu: Mercedes-Benz oriģinālie buferi rada labu iespaidu to optimālās izmēru precizitātes dēļ. Mercedes-Benz oriģinālais buferis ir būtiska jūsu furgona daļa priekšējās sadursmes laikā un aizsargā dzinējus, vadītājus un gājējus. Priekšējais oriģinālais Mercedes-Benz buferis ir pilnībā izstrādāts maksimālai drošībai, aerodinamikai un efektivitātei, kā arī automobiļa komponentu aizsardzībai priekšējā daļā. Button
  Mercedes-Benz oriģinālie amortizatori – drošs braukšanas komforts pat uz sliktas kvalitātes ceļiem. Izbaudiet augstākā līmeņa komfortu un drošību pat uz sliktiem ceļiem: Mercedes-Benz oriģinālie amortizatori ir izgatavoti no spēcīgiem, augstas kvalitātes materiāliem un spēj izturēt un absorbēt vissmagākos sitienus. Rezultātā jūs gūstat labumu no to izturības un paliekat uz pareizā ceļa. Jūs arī izvairāties no iespējamām papildu remonta izdevumiem: riepām un balstiekārtai, jo amortizatori ir ideāli pielāgoti tiem un jūsu furgonam. Tāpat kā tie ir paredzēti nevainojamam darbam ar jūsu transportlīdzekļa drošības sistēmām. Button
  Unikālas formulas oriģināla Premium motoreļļa. Mercedes-Benz oriģinālo motoreļļu ir īpaši izstrādājuši mūsu eksperti, kuri arī uzbūvēja jūsu dzinēju. Ar to jūs izvēlaties eļļu, kas apvieno novatorisku spēku un mūsu zinātnieku un inženieru ilggadējo pieredzi.

  Mercedes-Benz oriģinālā motoreļļa ir izgatavota no īpaši jaudīgām sastāvdaļām un piedevām un pat pārsniedz standarta kvalitātes prasības. Mūsu eļļa nodrošina, ka jūsu Mercedes-Benz furgona dzinējs var darboties uzticami.

  Regulāri pārbaudiet eļļas līmeni un pārliecinieties, vai automašīnas bagāžniekā vienmēr ir pietiekams daudzums oriģinālās Mercedes-Benz motoreļļas, lai to varētu papildināt. Mercedes-Benz Oriģinālo motoreļļu var iegādāties pie Mercedes-Benz servisa partnera.
  Button
  Divi vienā: disku un riepu komplekti no Mercedes-Benz. Mercedes-Benz oriģinālo disku un riepu komplektus veido Mercedes-Benz oriģinālo disku un atbilstošo riepu kombinācija. Ar disku un riepu komplektiem, kas ir precīzi pielāgoti jūsu furgona dinamismam un piedziņas sistēmai, jūs gūstat labumu no augsta līmeņa drošības, uzticamības, izturības un braukšanas komforta.

  Jūs koncentrējaties uz sava darba prasībām. Mēs pārliecināmies, ka jūsu furgons darbojas ar pareizo disku un riepu komplektiem.
  Button
  Title
  Test 1 Content Button
  Mūsu detaļu portfolio Pareizā daļa ikvienam Mercedes-Benz. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama rezerves daļa vecākam Mercedes modelim vai atbilstoša servisa daļa jaunam transportlīdzeklim, plašajā Mercedes-Benz detaļu klāstā ir pielāgota iespēja katram transportlīdzeklim un katram budžetam. Protams, ar visām mūsu detaļu līnijām varat būt pārliecināti, ka katra daļa atbilst mūsu stingrajām specifikācijām.
  Mercedes-Benz oriģinālās rezerves daļas Vai vēlaties savam Mercedes-Benz izmantot tikai sertificētas jaunas detaļas, veicot apkopi vai nomainot dilstošās rezerves daļas? Tad mēs iesakām izmantot oriģinālās Mercedes-Benz rezerves daļas. Tās apvieno visas Mercedes-Benz transportlīdzekļu ražotāja zināšanas, tās ir īpaši izstrādāti jūsu transportlīdzeklim un optimāli pielāgotas citām jūsu transportlīdzekļa daļām.

  Jūsu priekšrocības īsumā:
  - Izcila kvalitāte, precizitāte un izturība
  - Pārbaudīts un inspicētas saskaņā ar stingrām Mercedes-Benz specifikācijām, lai nodrošinātu augstu drošību un uzticamību
  - Īpaši izstrādātas attiecīgajam transportlīdzeklim
  - Pieejamas visā pasaulē

  Lai iegūtu papildu informāciju par Mercedes-Benz oriģinālajām rezerves daļām, lūdzu, sazinieties ar vietējo Mercedes-Benz servisa partneri.
  Button
  Mercedes-Benz oriģinālās atjaunotās rezerves daļas Mercedes-Benz oriģinālo atjaunoto daļu klāsts piedāvā plašu rezerves daļu izvēli visām populārākajām transportlīdzekļu klasēm – no startera motora un stūres, līdz dzinējam un elektriskās piedziņas sistēmām. Katrai rezerves daļai tiek veikts rūpīgs atkārtotas ražošanas, pārbaudes un testēšanas process saskaņā ar stingriem Mercedes-Benz standartiem. Rezultātā iegūstot oriģinālas atjaunotas detaļas par izdevīgu cenu ar jaunas detaļas kvalitāti.

  Jūsu priekšrocības īsumā:
  - Jaunas detaļas kvalitāte atbilstoši Mercedes-Benz kvalitātes standartiem
  - Pievilcīga cenas un veiktspējas attiecība, pateicoties atkārtotai ražošanai
  - Oriģinālo daļu garantija 24 mēneši
  - Uzticama pieejamība un īss nomaiņas laiks
  - Ilgtspējīgs risinājums, pateicoties resursu, enerģijas un CO2 emisiju ietaupījumiem

  Oriģinālās Mercedes-Benz rezerves daļas varat iegādāties no sava vietējā Mercedes-Benz servisa partnera.
  Button
  Strapline Content Button
  Oriģinālās detaļas salīdzinājumā ar neoriģinālajām detaļām Šķietami oriģināls: pievērsiet uzmanību viltotām detaļām. Jūsu Mercedes-Benz servisa partneris pasargā jūs no viltotiem produktiem. Diemžēl tur, kur no ārpuses ir rakstīts Mercedes-Benz, ne vienmēr ir rakstīts Mercedes-Benz iekšpusē. Viltotāji arvien vairāk specializējas transportlīdzekļu rezerves daļu kopēšanā. Šajā procesā arvien vairāk tiek kopētas ar drošību saistītās detaļas, piemēram, bremžu diski un kluči, logu tīrītāji, vējstikli, šasijas daļas vai filtri. Viltotas detaļas bieži šķiet maldinoši oriģinālas, pat speciālisti no pirmā acu uzmetiena tās nevar viegli atpazīt.