Mercedes-Benz Citan | Mercedes-Benz furgons

Jaunais pilsētas spēkavīrs – Citan, ir klāt!

Jaunais Citan kā kravas furgons un Tourer.

Ja meklējat ietilpīgu furgonu, ar kuru varat ērti un dinamiski braukt pilsētas centrā, tad jaunais Citan jums ir piemērots. Jūs pārsteigs tā kompaktie ārējie izmēri un vienlaikus plašā telpa iekšpusē. Kā jau raksturīgi Mercedes-Benz Vans automobilim, tam ir pārliecinošs izskats, augsts drošības līmenis un izturīgums.

eCitan: jaunākais eVans ģimenes loceklis.

Elektriski visās furgonu klasēs

2022. gada 2. pusgadā tiks izlaists eCitan, pilnībā elektriskais Citan modeļa variants. Nobraucamais attālums saskaņā ar WLTP ir 285 līdz maks. 300 kilometri. Tādējādi tas atbilst komerciālo lietotāju prasībām, kas šos modeļus bieži izmanto kā kurjeru un piegādes automobiļus pilsētā. Ātrās uzlādes stacijās akumulatoru 40 minūšu laikā var uzlādēt līdz 80 procentiem. Liels pluss: kravas telpas izmēri un krava ir tāda pati kā standarta modeļiem. eCitan būs pieejama arī sakabes ierīce.

Jaunais MBUX.

MBUX ir saīsinājums no Mercedes-Benz User Experience, kas jums sniegs jaunu multivides pieredzi automobilī. Tas attiecas uz plašajām funkcijām un tīklā savienošanas iespējām tādā pašā apmērā, kā uz dažādajiem multivides sistēmas vadības veidiem.
Citan, MBUX
 • MBUX multivides sistēma, 7 collu

  MBUX multivides sistēma, 7 collu

  Ar augstas izšķirstpējas skārienekrānu, kura diagonāles izmērs ir 17,8 cm (7 collas), jūs varat vadīt multivides sistēmu, kā tas jau ierasts mobilajās ierīcēs. Papildu ievades iespēja: daudzfunkciju stūres rata taustiņi.
 • C tipa USB pieslēgums

  C tipa USB pieslēgums

  C tipa USB pieslēgums jums nodrošina integrētu Media Interface, ar ko varat, piemēram, automobilī klausīties mūziku no viedtālruņa.
 • Balss vadības sistēma

  Balss vadības sistēma

  Pietiek pateikt frāzi “Hey Mercedes”, lai ieslēgtu plašo balss vadības sistēmu un ar to komfortabli vadītu multivides sistēmu.
 • Viedtālruņa integrācija

  Viedtālruņa integrācija

  Ar viedtālruņa integrāciju varat ērti piekļūt noteiktām jūsu mobilās ierīces lietotnēm, izmantojot multivides sistēmu.