Citan preču furgons | Mercedes-Benz

Jaunais Citan preču furgons.

Ideāli piemērots jūsu transportēšanas uzdevumam.

Jaunais Citan preču furgons pārliecina ar dažādiem talantiem: neskatoties uz kompaktiem ārējiem izmēriem, tam ir plaša kravas telpa un salons. Augsta derīgā slodze ir apvienota ar dinamiskām kustības īpašībām. Tā ergonomiski veidotais vadītāja sēdeklis un plašās iespējas pielāgot to jūsu transportēšanas uzdevumiem atvieglos jūsu darbu.

Drošāka braukšana.

Sērijveida aprīkojumā ietilpst visaptveroša pasažieru aizsardzība, tostarp 6 drošības spilveni. Pēc izvēles jūs var atbalstīt vairākas aktīvās palīgsistēmas.

Liela, ērti lietojama kravas telpa.

Jaunajā Citan preču furgonā ir daudz labu ideju, kas atvieglos Jūsu darbu: pielāgojamai iekraušanas vietai ir liels tilpums un liela kravnesība.

Izturīga un ergonomiska darba vieta.

Salons ir jo īpaši ergonomisks: sākot no izturīgajiem sēdekļiem un vienkāršās lietošanas, līdz praktiskajām novietnēm.

Manevrētspējīgs un drošs pat ar smagu kravu.

Manevrētspējīgs pilsētas satiksmē un drošs braucienos ārpus apdzīvotām vietām: ar jauno Citan preču furgonu jūs brauksiet dinamiski, komfortabli un ekonomiski.

Neliels mikroautobuss ar plašām iespējām.

  

Izmēri un svars. Kompakts ietilpības brīnums.

Jaunais Citan preču furgons sniedz plašas transportēšanas iespējas un atvieglo jūsu darbu, pateicoties lielam kravas telpas tilpumam un augstai derīgajai slodzei. Ar papildaprīkojumā pieejamo sakabes ierīci varat vilkt līdz pat 1500 kg.
Kravas telpas platība
Kravas telpas tilpums
Kravas telpas garums
 Maksimālā papildu krava
2,35 m²
2,5–2,9 m³
1.806 mm

782 kg

 

Tipisks Mercedes-Benz: eksterjera dizains.

Tipisks Mercedes-Benz: jaunā Citan preču furgona dizains jau no pirmā acu uzmetiena liecina par tā radniecību ar lielākiem Mercedes-Benz furgoniem.

Raksturīgs priekšpuses dizains

Raksturīgā priekšpuses dizaina slaidie, pievilcīgie lukturi, kā arī tipiskais Mercedes-Benz radiatora režģis ar centrāli novietoto Mercedes zvaigzni ir baudījums acīm.

Zīmīgs sānu dizains

Zīmīgais sānu dizains izceļ jaunā Citan preču furgona dinamiku. Cita starpā jaunums ir 40,6 cm (16 collu) dizaina riteņi ar vieglā metāla riteņu dizaina riteņu pārsegiem.

Funkcionāls aizmugures dizains

Funkcionālais aizmugures dizains ar asimetriski atveramām aizmugurējām durvīm nodrošina lielu kravas telpas atvērumu, ko ieskauj pievilcīgie, Mercedes-Benz raksturīgie aizmugurējie lukturi.