Citan Tourer | Mercedes-Benz

Jaunais Citan Tourer. 

Neliels mikroautobuss, no kura var sagaidīt lielas lietas.

Vai vēlaties kompaktu mikroautobusu ar plašu salonu, kas brauc dinamiski un komfortabli un ļauj izbraukt pat šaurās vietās? Vai jūsu mikroautobusam ir jāatvieglo jūsu darba ikdiena un jākalpo kā jūsu uzņēmuma vizītkartei, turklāt nav pieejami drošības aprīkojuma kompromisi? Tad jums jāiepazīst jaunais Citan Tourer.
 

Pilnībā pielāgots drošībai.

Plašs tālredzīgu palīgsistēmu piedāvājums – daudzas no tām jau sērijveida aprīkojumā – un 7 drošības spilveni palīdz nodrošināt Mercedes-Benz raksturīgo augsto drošības līmeni.

Augstākā funkcionalitātes forma.

Salona dizaina koncepcijā uzsvars ir likts uz tīrību, pārskatāmību un augstvērtīgumu. Tāpēc tas ir tik funkcionāls un reprezentatīvs.

Liels, pielāgojams salons.

Jaunā Citan Tourer plašo, viegli pieejamo salonu varat precīzi pielāgot savu pasažieru vēlmēm, pateicoties daudziem papildparīkojuma elementiem.

Dinamiska, komfortabla un ekonomiska braukšana.

Jaunā Citan Tourer braukšanas īpašības pārliecina – sākot no efektīvajām, dinamiskajām piedziņām, līdz pat komfortablajai stūres iekārta ar pastiprinātāju, kas pielāgojas braukšanas ātrumam.

Neliels mikroautobuss ar plašām iespējām.

  

Salons. Plašu iespēju telpa.

Jaunajā Citan Tourer jūsu pasažieri jutīsies ērti jau no paša sākuma: iekāpšana ir ērta, pateicoties abām sērijveida aprīkojumā iekļautajām bīdāmajām durvīm, kuru uz āru atveramie logi nodrošina labu ventilāciju. Visi sēdekļi ir apvilkti ar izturīgu audumu. Vajadzības gadījumā atzveltnes var nolocīt no 1/3 līdz 2/3 attiecībā, izveidojot līdzenu kravas telpas grīdu.
Salona sēdvietas
Kravas telpas tilpums
Maks. kravas telpas tilpums
Maksimālā papildu krava

3

 

517 l

2390 l

 

539 kg

Spīdošs maza mikroautobusa uznāciens: eksterjera dizains.

Tipisks Mercedes-Benz: jaunā Citan Tourer dizains jau no pirmā acu uzmetiena liecina par tā radniecību ar lielākiem Mercedes-Benz mikroautobusiem.

Raksturīgs priekšpuses dizains

Raksturīgā priekšpuses dizaina slaidie, pievilcīgie lukturi, kā arī tipiskais Mercedes-Benz radiatora režģis ar centrāli novietoto Mercedes zvaigzni ir baudījums acīm.

Zīmīgs sānu dizains

Zīmīgais sānu dizains izceļ jaunā Citan Tourer dinamiku. Cita starpā jaunums ir 40,6 cm (16 collu) dizaina riteņi ar vieglā metāla riteņu dizaina riteņu pārsegiem.